Gönderen Konu: SAÇ EKİMİNDE KARARSIZLIĞIN ZİRVESİ  (Okunma sayısı 1790 defa)

Metin Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAÇ EKİMİNDE KARARSIZLIĞIN ZİRVESİ
« : 25 Nisan 2018, 11:03:10 »
Öncelikle Herkese Selamlar...
   Yaş 25 Saçlar ırsi olarak önden açıldı... Ben 2-3 yildir sorun etmiyordum ancak çevre baskısı sağolsun beni bitirdi... Ekim konusuna yeni başladım arastiriyorum.. Adam akilli tavsiye eden yada yaptır diye duymadım pek... Herkes tedirgin.. Risk ne kadar çok var bilemiyorum... Yaptiranlar yada bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim.. Simdiden tesekkurler..

FOTOĞRAF EKLEDİM.. TEPE VE ENSE KISMI DOĞAL Bİ ŞEKİLDE DALGALI OLARAK DÜZENLİ UZUYOR VE KUAFÖRE GİDİYORUM.. TEK SIKINTI, TEPENİN YARISINDAN BAŞLAYIP ALIN BÖLGESİNE KADAR OLAN KISIM...😑 SİZCE NE YAPMALIYIM ??? NASIL YAPTIRMALIYIM...

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ EKİMİNDE KARARSIZLIĞIN ZİRVESİ
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2018, 12:31:07 »
Dostum önceki kural Aceleci davranma benim gibi...
Daha çok gençsin yaza giriyoruz zaten. bu dönemi bol bol araştırarak geçir.
Forumda 6543215 tane operasyon öncesi sonrası süreci var.
Vaktin oldukça gir oku, bak...
Doğru zaman ve yer kendiliğinden gelecek.

Metin Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2018, 12:42:21 »
Teşekkür Ederim Acele değil pek sonuna kadar arastirmak istiyorum... Henuz karar vermiş değilim amabununda cozulmesini istiyorum ama ekimden de korkuyorum... Ne yapacağını bilemiyorum.. 😑 basari oranı düşük duruyor ama arastirmaya devam..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2018, 16:58:30 »
Korkmana gerek yok başarılı bir operasyon ile güzel bir sonuç alırsın yeterki araştır kendin için büççene göre doğru yeri bul.

Donör bölge resmınıde eklersen birde tepeden foto ekle daha net gorelım açık alanı .
Global Moderator

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2018, 23:02:05 »
Merhaba
Forumumuza hoşgeldiniz.
Bir çok arkadaşımız gibi sizde saçsızlık sorununu çevre baskısı yüzünden çokca hissetmişsiniz. Bu sorundan profesyonel ellerde güzel bir ekim ile kurtulabilirsiniz.
20 li yaşlarınızı bu şekilde geçirmemeniz adına size tavsiyem ekim yaptırmanız.
Yazdıklarınızdan bu süreç ile ilgili çekingenliklerinizi hatta korkularınızı (bu utanılacak bir durum değildir) hissedebiliyoruz.
Forumumuzda ekim ile ilgili onlarca bilgiye ulaşabilirsiniz.
Saç ekim öncesi, saç ekim zamanı, saç ekimi sonrası....
Forumumuzda bu bilgileri günlük olarak incelemeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu bilgiler sizi ekim sürecinizde hem psikolojik hemde maddi anlamda yönlendirecektir.
Halen ekim yaptıran ve paylaşım yapan kişileri takip edebilir merak ettiğiniz kelimeler veya konular ile ilgili site içinde Ara butonunu kullanabilirsiniz.
Forumumuza tekrar hoşgeldiniz.
İyi forumlar...

Metin Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Nisan 2018, 11:54:50 »
Korkmana gerek yok başarılı bir operasyon ile güzel bir sonuç alırsın yeterki araştır kendin için büççene göre doğru yeri bul.

Donör bölge resmınıde eklersen birde tepeden foto ekle daha net gorelım açık alanı .

FOTOĞRAF EKLEDİM.. ARAŞTIRMAYA DEVAM EDİYORUM BAKALIM NE ÇIKACAK :)

Metin Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Nisan 2018, 11:56:55 »
Merhaba
Forumumuza hoşgeldiniz.
Bir çok arkadaşımız gibi sizde saçsızlık sorununu çevre baskısı yüzünden çokca hissetmişsiniz. Bu sorundan profesyonel ellerde güzel bir ekim ile kurtulabilirsiniz.
20 li yaşlarınızı bu şekilde geçirmemeniz adına size tavsiyem ekim yaptırmanız.
Yazdıklarınızdan bu süreç ile ilgili çekingenliklerinizi hatta korkularınızı (bu utanılacak bir durum değildir) hissedebiliyoruz.
Forumumuzda ekim ile ilgili onlarca bilgiye ulaşabilirsiniz.
Saç ekim öncesi, saç ekim zamanı, saç ekimi sonrası....
Forumumuzda bu bilgileri günlük olarak incelemeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu bilgiler sizi ekim sürecinizde hem psikolojik hemde maddi anlamda yönlendirecektir.
Halen ekim yaptıran ve paylaşım yapan kişileri takip edebilir merak ettiğiniz kelimeler veya konular ile ilgili site içinde Ara butonunu kullanabilirsiniz.
Forumumuza tekrar hoşgeldiniz.
İyi forumlar...

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, SERKAN AYDINDA YAPTİRAN Bİ YAKİN TANİDİGİM BU SİTEYİ ONERDİ TAKİP EDİYORUM.. İNSALLAH GUZEL BİRSEYLER OLACAK... RESİMDE EKLEDİM ONERİLERİNİZİ BEKLİYORUM İLGİNİZ İCİN TESEKKURLER 😊

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Nisan 2018, 13:01:32 »
Ekimlik kıvama gelmiş saç donörde fena gözükmüyor ektirmemek için bir sebebiniz yok
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Metin Bey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Nisan 2018, 13:41:40 »
Ekimlik kıvama gelmiş saç donörde fena gözükmüyor ektirmemek için bir sebebiniz yok

Çok Teşekkür Ederim.. İnşallah Bakalım, Olumsuz Hiç Kimse Birşey Söyleedi Henüz :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Nisan 2018, 17:46:37 »
donör bölgen kaliteli kardeşim güzel bır ekımle açıklığına göre  çok guzel sonuç alınması mümkün..
Global Moderator

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Nisan 2018, 18:05:59 »
şu ana kadar saç ekimi yaptırmamakla hata etmişsin.ekimle güzel sonuç alınabilecek bir durumdasın.

Facebook Twitter Instagram