Gönderen Konu: Revita 205Ml Altarnatifi yada Stok ?  (Okunma sayısı 1132 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Revita 205Ml Altarnatifi yada Stok ?
« : 24 Nisan 2018, 10:24:41 »
Merhaba Arkadaşlar Hep online olarak alıyorum ama aldığım bir kaç sitede de stok yok , bununla ilgili yönlendirebileceğiniz bir eczane var mıdır havale yoluyla çalışan yada online satış yapan ?

Yada Altarnatif olarak ne kullanabilirim yardımcı olabilir misiniz ,?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Revita 205Ml Altarnatifi yada Stok ?
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2018, 10:26:21 »
Ben genelde merkezi arıyorum bulunduğum konumu söyluyoruk o bölgedeki satış yaptıkları bama en yakın eczanenin adresini  alıyorum. Bunu deneye bilirsin
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2018, 10:31:09 »
Ben genelde merkezi arıyorum bulunduğum konumu söyluyoruk o bölgedeki satış yaptıkları bama en yakın eczanenin adresini  alıyorum. Bunu deneye bilirsin

Teşekkür ederim , İzmir'de Satış yapan yok , Ds'den Eczane Eczane arıyacapım anlaşılan teşekkür ederim . Ama Merkez Gümrükte Beklediklerini stok güncelleneceğini söyledi, Bakalım bulamazsam mecburen bekliyeceğim.

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2018, 13:47:07 »

Teşekkür ederim , İzmir'de Satış yapan yok , Ds'den Eczane Eczane arıyacapım anlaşılan teşekkür ederim . Ama Merkez Gümrükte Beklediklerini stok güncelleneceğini söyledi, Bakalım bulamazsam mecburen bekliyeceğim.

Bence vardır eczanelerde muhakkak bir araştır istersen.

Şimdi sordum bende arayıp yarın yada sonraki gün stoklara giricekmiş
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2018, 13:55:33 Gönderen: Hintell »
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

Facebook Twitter Instagram