Gönderen Konu: Koray erdoğan vs Hakan Doğanay???  (Okunma sayısı 2927 defa)

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Koray erdoğan vs Hakan Doğanay???
« : 23 Nisan 2018, 23:43:53 »
Öncelikle sn admin ve forumdaki tüm arkadaşlara Selamlar. Hepimizin burada ki amacı birbirimize yardımcı olarak kendimiz için en ideal ekim yapan kişiyi bulmak. Yaklaşık 1 aydır her gün defalarca bu foruma girerek ekim öncesi sonrası gibi tüm konuları takip etmekteyim. Burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ben 1 ay gibi bir süre içerisinde ekim yaptırmayı düşünüyorum. Resimlerde göreceğiniz üzere şakaklara fazla girmeden sıkılaştırma operasyonu yaptırmak istiyorum. Böylesi bir ekimin kendimde çok daha doğal görüneceğini düşünüyorum. Koray Erdoğan ve Hakan Doğanay ın ekimlerini benim favorilerim. Eğer 2000 grefle işi halledebilrsem Koray hoca ilk tercihim👍herkes gibi☺Ama bu sayıyı geçerse Hakan hocadan kullanacağım şansımı. Özellikle bu iki hoca hakkında ekim yaptıran, yaptırmayı düşünen veyahut bilgisi tecrübesi olan arkadaşlarımdan yorum yapmalarını istiyorum.

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray erdoğan vs Hakan Doğanay???
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2018, 00:57:13 »
Saçlarınız kaliteli, açık alan çok az. iyi bir doktor ile gerçekleştirilecek operasyonla mutlaka iyi bir sonuç alırsınız. Aslında siz kararınızı vermişsiniz, araştırmışsınız. Konu maddiyat. Asmed e gönderin fotoğrafları 2.000-2.500 greftle halledilecek bir açıklığınız var. Ona göre bir yol çizersiniz. Hakan hocanın da iyi sonuçları var. Umarım istediğiniz yerde ekim yaptırma şansınız olur. Şimdiden hayırlı olsun.
The World is Yours

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2018, 10:08:19 »
Tşkler tonymontana. Ekim süreci ve sonrası fotoları buradan paylaşacağım
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI BAZEN ŞANSDIR..

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2018, 10:12:56 »
Donör kuvvetli , saçlar kaliteli açık alan az . hangisi diye sorarsan tartışmam bile Koray derim.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2018, 10:18:58 »
2500/2600 gibi bir greft sayısı olabilir diye tahmin ediyorum saç geçişleriniz ve yan fuellerinize de biraz girilir.

Tabi tahmini konuşuyoruz hayırlı olmasını dilerim sizin için yaptıracağınız ekim
Global Moderator

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2018, 10:58:42 »
Yorumlarınız için tşkler. Ön çizgiyi 1-2 cm öne çekip şakaklara hafif sıkı bir işlem istiyorum. Koray hocanın sonuçlarında bana benzer ekim çok. Ancak bazıları çok iyi değil. Sanırım kişinin saç kalitesi ve gretflerin çoklu olması sonucun en önemli etkenleri

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2018, 11:02:44 »
Benim düşüncem bu şekilde😀 sizce?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2018, 11:05:56 »
Bence ön cizgiyi bu kadar kavisli aldirma pisman olursun ben kavisli aldirdim cok pismanim biraz daha düzvolsun cizgi hafif kavisli

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2018, 11:15:33 »
Neden pişman oldun patabellum? Ekimini kimde yaptırdın ve ekim sonuçların mevcut mu? Paylaşırsan çok yardımcı olursun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2018, 11:17:07 »
Şakaklar biraz daha oval ve bir tık aşşagıda  gelırse daha güzel olur birde yan fueller ile birleşirse bence harıka olur

Bu arada ekliyim bu şekilde bir ön cizgi istiyorsanız greft sayısı düşer demin söyleğim sayıdan diye tahmın edıyorum.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2018, 13:28:26 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2018, 11:28:12 »
Akif isimli arkadaşın ekimi çok güzel olmuş.. Koray hoca 2*** küsür greft ekim yapmış. Mail attım bakalım ne cvp gelecek. Birde şunu merak ediyorum Koray hoca ön görüşmede saçların micron greft çoğulluğu gibi bilgileri hemen veriyor mu? En azından nasıl bir sonuç olacağı tahmin edilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Nisan 2018, 12:12:51 »
Akif isimli arkadaşın ekimi çok güzel olmuş.. Koray hoca 2*** küsür greft ekim yapmış. Mail attım bakalım ne cvp gelecek. Birde şunu merak ediyorum Koray hoca ön görüşmede saçların micron greft çoğulluğu gibi bilgileri hemen veriyor mu? En azından nasıl bir sonuç olacağı tahmin edilir

Ön güşmede saç verilerinden hemen hemen nasıl bir sonuç alacağının bir tık altını sana anlatıyor gösteriyor tüm verileri veriyor.
Global Moderator

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Nisan 2018, 13:07:06 »
Özellikle bu forumdaki arkadaşlar bizim için canlı örnek oldular. Sizin ekiminizde standartların çok üzerinde olmuş. Bu yüzden şartları zorlayarak koray hoca ile fikrimi vereceğim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2018, 13:26:03 »
Özellikle bu forumdaki arkadaşlar bizim için canlı örnek oldular. Sizin ekiminizde standartların çok üzerinde olmuş. Bu yüzden şartları zorlayarak koray hoca ile fikrimi vereceğim

Sizin için hayırlı olmasını dilerim ekimim için yaptığınız yorum için teşekürler darısı herkezin başına inşallah.
Global Moderator

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Nisan 2018, 19:34:39 »
Neden pişman oldun patabellum? Ekimini kimde yaptırdın ve ekim sonuçların mevcut mu? Paylaşırsan çok yardımcı olursun
ekimden pisman olmadım ön cizgiyi kavisli olmasini ben istedim daha sonra pisman oldum etraftaki insanlarında gözune battı sakaklar cok acık kalıyor bu sekilde.benb4 ayima girecegim lifehair sahin beye yaptirdim

Facebook Twitter Instagram