Gönderen Konu: Saç ekimi tavsiye  (Okunma sayısı 1971 defa)

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi tavsiye
« : 23 Nisan 2018, 15:02:47 »
Merhaba arkadaşlar, forumu bir süredir takip ediyorum ama yeni üye oldum. Sorunum malum saçım iyice seyrekleşti biotin kullandım ve Sebamedin saç dökülmesi şampuanını kullanıyorum bir süre Bioxinin de kullandım hem kullanması zor diye hem de böbreklere zarar verebilir diye bıraktım. Şu an o zamandan kalan ama büyümeyen ufak saçlar da var kafamda. Ekim düşünüyorum ama kime karar versem olumsuz bir yoruma rastlayıp vazgeçiyorum. Önceliğim Ankara ama İstanbul'a da açığım bütçe 3-4000 tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi tavsiye
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2018, 15:54:36 »
Şunu ekleyim Antalya da olabilir tavsiyelerinizi bekliyorum...

emrebozok

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2018, 17:23:24 »
valla şunu söyliyim şampuanlar,vitamin hapları hepsi hikaye sadece para tuzağı.ben yıllarca kullandım bişey olduğu yok en son ektirdim kurtuldum.
zaten çoğu ekim yeri 3-4k fiyat aralığında ekim yapıyorlar,bu sitede popüler olan yer estemylife benim gördüğüm.ilhan serdaroğluda bu fiyatlara ekiyor.
benim bacanak ve komşum estemylife ektirdi ben hiç beğenmedim başka bir firmaya ektirdim,sende sitedeki konuları inceleyip karar verirsin.

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2018, 17:49:51 »
Teşekkür ederim cevabın için çok konu var birinin övdüğünü biri eleştiriyor sıkıntı orada oncelikle Ankara'da makul fiyata düzgün ekim yapan sonrada ilgi alakayı kesmeyen bir yer var mı? Onu merak ediyorum.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2018, 18:09:56 »
Teşekkür ederim cevabın için çok konu var birinin övdüğünü biri eleştiriyor sıkıntı orada oncelikle Ankara'da makul fiyata düzgün ekim yapan sonrada ilgi alakayı kesmeyen bir yer var mı? Onu merak ediyorum.

Dr olarak Ankara'da Doc.Dr. Serdar Görkemi beğeniyorum. Bu saça tahminen 3000-3500 aralığında eker.2 tl fiyatı var diye biliyorum. Dr olmayan ama güzel sonuçları olan Lifehair sonuçlarını araştırabilirsin. Eğer parada problem yoksa en doğrusu Mutalip Keser olduğunu düşünüyorum.

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Nisan 2018, 18:15:30 »
Sağol hepsini araştıracağım.

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2018, 00:00:05 »
Bilgehan Yıldırım’ın güzel sonuçları var. Değerlendirebilirsiniz. Ama acele edip kobay olmayın
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI BAZEN ŞANSDIR..

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2018, 08:24:21 »
Haklısınız iyice araştırmadan böyle bir işe girişmem. Bilgehan Yıldırım' a da bakarım. Teşekkürler.

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2018, 13:12:20 »
Sağol hepsini araştıracağım.
Perşembe günü Lifehair Şahin Bey ile görüşüp fikir alıcam ekimi zaten yazdan sonra düşünüyorum ama şimdiden fikir almak iyi olur sanırım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Nisan 2018, 13:25:04 »
Görüşmenizin hayırlı olmasını dilerim
Global Moderator

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Nisan 2018, 14:30:13 »
Teşekkür ederim sayın admin gerçekten bu forum olmasa ne yapardım bilemiyorum kurumların yaptığı reklamlara ve kulaktan dolma bilgilere inanmak zorunda kalırdım, ayrıca  ekim yaptıranların haklarını aramalarına yardımcı olduğunuz için bu foruma çok teşekkürler. Yalnız sizden bir ricam olacak görüşmede nelere dikkat etmem ve neler sormam gerekiyor bilgi verebilirmisiniz...
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2018, 14:43:50 Gönderen: Fikir Alın »

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 24 Nisan 2018, 14:47:00 »
Hayırlı olsun son zamanlarda güzelmsonuçlar alan hakkında olumlu yorum yapılan biri umarım görüşmeniz ve vericeğiniz karar sizin için güzel vr doğru bir adım olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Nisan 2018, 14:54:48 »
Teşekkür ederim sayın admin gerçekten bu forum olmasa ne yapardım bilemiyorum kurumların yaptığı reklamlara ve kulaktan dolma bilgilere inanmak zorunda kalırdım, ayrıca  ekim yaptıranların haklarını aramalarına yardımcı olduğunuz için bu foruma çok teşekkürler. Yalnız sizden bir ricam olacak görüşmede nelere dikkat etmem ve neler sormam gerekiyor bilgi verebilirmisiniz...

Rica ederim güzel düşünceleriniz için teşekürler
Sahin beye  forumdaki konu açıp ektiren arkadaşlardan edindiğim izlenim genel olrak olumlu yönde
Görüşmeye giden insanlara dürüstce ne olması gerektiğini ve ne yapabıleceğini anlatan biri olarak duyuyorum büççe olarak da uygun bu fiyat aralıklarında güzel bir tercih olabilir.. ben sadece bunları duyuyorum araştırması gereken sizssiniz karar vermeden önce.

Onun dışında dikkat etmeniz gereken doğal bir ekim olması, gerektiği kadar greft sayısı ve ılerıye donuk olası dokulmenizi karşılayacak kapasite kalırmı kalmazmı vs bu gibi soruların altını cizerek sormanız olacaktır forumdakı arkadasların ekım sonuclsrınıda inceleyip iletişime gererek kararınızı olumlu yada olumsuz veririsiniz zaten.
Global Moderator

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Nisan 2018, 17:28:06 »
Teşekkürler dediğiniz gibi yapıcam...

Fikir Alın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Nisan 2018, 10:15:59 »
 Şahin Bey'le görüştüm 3800-4000 greft arası ekim gerektiğini söyledi alım mikromotorla yapılacak, samimi bir insan üst kısımda saçların dökülmeye meyilli olduğunu o yüzden ekimi orada saç yokmuş gibi planlayacağını söyledi... Çizdiği ön çizgi aşağıda tabi biraz daha yuvarlak olacak.

Facebook Twitter Instagram