Gönderen Konu: İstanbul Transplus Konya ön bölge greft 3076  (Okunma sayısı 5569 defa)

neverlose

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İstanbul Transplus Konya ön bölge greft 3076
« Yanıtla #15 : 22 Nisan 2018, 12:42:53 »
Saç ekimi işine merak salmama neden olan merkez burasıydı. Babamın bi öğrencisi ektirmişti bu merkeze. Hayatımda gördüğüm en iyi ekimdi ekim olduğunu kimsenin anlayabileceğini sanmam. Hoş, herkeste bu başarı yakalanmıyor belki de tekti o gördüğüm ama umarım sizinki de öyle olur
  bakalım kardeşim ilerleyen zamanlarda resimler yüklücem. İyi dileklerin için teşekkğr ederim

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 22 Nisan 2018, 12:56:15 »
Gayet sık ve özenli bir çalışma olmuş kabuk dökümü sonrası sosyal hayat sıkıntınız olmaz eklemlerde tutar umarım takviye kullaniyormusunuz
kardeşim ilk 5 gün antibiyotik kullandım. 15. Günden itibaren ise avesin deri spreyi ve avesin vitamin hapı kullanmaya başlıcam.
hocam sana tavsiyem avesin ürünlerini resmi sitesinden al whatsap ile konuş pazarlık yap ucuza alırsın ben sampuanini kullaniyorum çok memnunum

neverlose

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Nisan 2018, 13:02:17 »
Gayet sık ve özenli bir çalışma olmuş kabuk dökümü sonrası sosyal hayat sıkıntınız olmaz eklemlerde tutar umarım takviye kullaniyormusunuz
kardeşim ilk 5 gün antibiyotik kullandım. 15. Günden itibaren ise avesin deri spreyi ve avesin vitamin hapı kullanmaya başlıcam.
hocam sana tavsiyem avesin ürünlerini resmi sitesinden al whatsap ile konuş pazarlık yap ucuza alırsın ben sampuanini kullaniyorum çok memnunum
öyle yapayım bitince bende o zaman. Vitamin hapınıda lullanmış mıydınız siz avesinin. Ben deri spreyini kullanmasam mı diye düşünüyorum çünkü bırakınca öyle spreyleri sorun oluyo. Minoxil kullanmıstım önceden bırakınca çok dökmüştü saçlarımı aynısı olur diye korkmuyor değilim

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 22 Nisan 2018, 14:30:34 »
Ben avesin spreyi 3 ay kullandım hocam bırakınca bir sorunla karşılaşmadım minoksil gibi degil bu sprey genede sorun danışın ben yanlış bilgi vermeyeyim... çok bir fayda gordunmu hayır belkide 3 ay yeterli gelmedi... Benim saçlarda yağlanma çoktu şampuan çok iyi geldi... ekim merkezi kar amacı guder size satarken direk firmadan alın... vitamin hapı fiyatı yüksek gelmişti bana ben anlamistim... onun yerine x pecia tablet almistim

neverlose

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 22 Nisan 2018, 17:52:43 »
Bende öyle yapayım o zaman bitince. teşekkürler iyi formlar

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 24 Nisan 2018, 00:59:03 »
Bende öyle yapayım o zaman bitince. teşekkürler iyi formlar
teşekkür ederim

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Nisan 2018, 04:10:51 »
Hayırlı olsun dostum. Güzel görünüyor şu anda tabi kabuk dökümü sonrasını da görmek lazım. Donörden alımda güzel. Tekrardan hayırlı olsun.

neverlose

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 24 Nisan 2018, 12:56:00 »
Hayırlı olsun dostum. Güzel görünüyor şu anda tabi kabuk dökümü sonrasını da görmek lazım. Donörden alımda güzel. Tekrardan hayırlı olsun.
teşekkür ederim kemalbora. Kabuklar dökülüncede fotoğraf paylaşıcam bakalım görücez nasıl olcak

neverlose

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 25 Nisan 2018, 10:20:56 »
9. Gün kabukların durumu böyle arkadaşlar 7. Yıkamayı yapıcam bugün normal mi ilerliyo süreç yoksa yavaş mı?

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 25 Nisan 2018, 10:51:59 »
Hocam kabuklardan artık ufak ufak kurtulmaya bak ekim bölgesi kuru kalmış ondan çatlaklar olusmus 3 gün içinde kabuklardan kurtulmaya bak

neverlose

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 25 Nisan 2018, 13:40:34 »
Hocam kabuklardan artık ufak ufak kurtulmaya bak ekim bölgesi kuru kalmış ondan çatlaklar olusmus 3 gün içinde kabuklardan kurtulmaya bak
hocam bi özele bakar mısınız

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 25 Nisan 2018, 13:51:30 »
Özelden cevap verdim

neverlose

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 29 Nisan 2018, 12:16:22 »
13. Gün kabukların hepsi döküldü yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Karadoğan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 26 Temmuz 2018, 23:51:22 »
Krdeşim ben de oraya ekim yaptırdım süreç nasıl ilerliyor var mı bi sıkıntı güncel foto atabilir misin

Facebook Twitter Instagram