Gönderen Konu: Şakaklara ekim konusunda çözüm onerisi  (Okunma sayısı 9582 defa)

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Şakaklara ekim konusunda çözüm onerisi
« Yanıtla #30 : 25 Nisan 2018, 01:00:05 »
Şu alt şakaklara pubik kılı ekseler güzel olurdu beaa  ;D doğallıkta daha güzeli olmaz oralara.ekimi yapan hemşire işte anasını satayım bu ülkede ne anlarlar o işten .teklif etsen aaaa ne diyon sen falan derler  heralde.doktor zihniyeti bu detaylardada önemli oluyor işte arkadaşlar.

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #31 : 25 Nisan 2018, 01:24:39 »
Şu alt şakaklara pubik kılı ekseler güzel olurdu beaa  ;D doğallıkta daha güzeli olmaz oralara.ekimi yapan hemşire işte anasını satayım bu ülkede ne anlarlar o işten .teklif etsen aaaa ne diyon sen falan derler  heralde.doktor zihniyeti bu detaylardada önemli oluyor işte arkadaşlar.
pubik kılı nedir 😂
ALLAH"ın adamıyık...

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 25 Nisan 2018, 01:33:57 »
Kasık kılı ,üçgen saha dostum   ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 25 Nisan 2018, 10:25:44 »

O kalın kılları alıp oraya ekersen barzo gibi olursun dostum.
Global Moderator

bulsan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 25 Nisan 2018, 10:35:51 »
Benim sac dokulmesi hikayem biraz garip. Ozellikle favori kisminda dokulme olmasi isimi zorlaştırıyor. Su an ilac kullaniyorum iae yaramasi umusu ile. 6 ay kadar deneyecem baktim olmadi ekim kacinilmaz olacak sanirim. Aslinda karsilanabilecek maliyetler olsa bu stresi yasamaya hic gerek yok ama napalim. Buarada hint kinasi fikrini veren kardesim. Amacim gecici cozumlerden ote kalici birseyler bulmak. Belki bir kereye mahsus denerim. Bakalim Kaan Beyden gelecek cevabi bekliyorum. Trde yaptigi ekimlerin bir cogunun su an HLC arsivinde oldugunu onlari da referans gosteremeyecegini soyledi. Keske ulasilabilecek birisi olsa. 

bulsan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 26 Nisan 2018, 09:51:48 »
Arkadaslar Kaan Pekinere resimlerimi attim ardindan kendisi aradi beni.Ayrintili olarak beklentimden bahsettim ince bir islem olacagindan bu konuda bilincli bir kisi oldugum ve kolay ikna olmayacak biri oldugumu hissettirdim. Peki sonux ne oldu dersiniz. Beni whatsapptan engellemis. Yani malesef kapi duvar. Yani anlayacaginiz beklentinizin ve bu konudaki farkindaliginizin seviyesi de birilerinin canini sikabiliyir. Dolayisiyla benim icin Koray Erdogan disinda bir alternatif kalmadi. 2.5 euroyu vereceksem digerlerini alternatif olarak gormenin bir mantigi kalmadi

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 26 Nisan 2018, 09:55:34 »
Arkadaslar Kaan Pekinere resimlerimi attim ardindan kendisi aradi beni.Ayrintili olarak beklentimden bahsettim ince bir islem olacagindan bu konuda bilincli bir kisi oldugum ve kolay ikna olmayacak biri oldugumu hissettirdim. Peki sonux ne oldu dersiniz. Beni whatsapptan engellemis. Yani malesef kapi duvar. Yani anlayacaginiz beklentinizin ve bu konudaki farkindaliginizin seviyesi de birilerinin canini sikabiliyir. Dolayisiyla benim icin Koray Erdogan disinda bir alternatif kalmadi. 2.5 euroyu vereceksem digerlerini alternatif olarak gormenin bir mantigi kalmadi

Reyiz 2,5 verebiliyorsan ver oraya yaptır bencede
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

bulsan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 26 Nisan 2018, 10:13:06 »
Dayicim mesele verememek. Yani en azindan su an oyle. Belki yari fiyata o kaliteye yakin bir doktor bulur muyum umidinile yaptim tum girusmelerimi. Hakan doganay ,Kaan Pekiner girmedi yada giremedi topa. Bundan birnkac sene oncesinde henuz KEEP yokkken Koray Hoca ben yaparim demisti. Tabi bir sure daha saclarini koru ilerde yaparsak daha guzel olur diye de eklemisti

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 26 Nisan 2018, 14:44:55 »
Söylemiştim size ekim yapmaya kaçınırlar diye.  :) Bana göre gayet etik davranmışlar. Çünkü beklentinizi karşılayamayacaklarını biliyorlar. Bu ekim çok usta eller ve tecrübe gerektirir. Bence bütçeniz yetmeyecek olmasına rağmen Muttalip Keser'e de denemek için mail atın, onun da ekmeye yanaşacağını düşünmüyorum. Kendisi saç çizgisinde çok beğendiğim bir doktor ama risksiz çalışıyor. 'Ekerim'  derse ben de helal olsun derim.  Bana göre bu ekimin altından ancak Koray Erdoğan kalkar çünkü iş şakak çıkıntısı (temple points) yapmaya geldiğinde diğer hocalarla arasında büyük tecrübe farkı var. Kendisi hemen her ekiminde şakak çıkıntısı yaparken diğer hocalar mecbur kalmadıkları sürece yapmıyorlar. 

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 26 Nisan 2018, 15:09:22 »
Şakak point ekimleri koray hoca için çocuk oncağı 10 hastasının 8 ne yaptığı bişey zaten buna bende dahil ve harika doğal.
Global Moderator

bulsan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 26 Nisan 2018, 15:21:34 »
Şakak point ekimleri koray hoca için çocuk oncağı 10 hastasının 8 ne yaptığı bişey zaten buna bende dahil ve harika doğal.
Hintel seninle temple point erkegin sac konusunda en estetik duran kismidir dusuncene kesinlikle katiliyorum. Koray Hocanin en onemli farki meselenin estetik bir mesele oldugunun gercekten farkinda olmasi bence. Olaganustu vaatlerde bulunmadan olabilecek en iyiyi herkes icin zorlamasi da onu farkli kiliyor. Evet Koray Erdogan disinda kimse ile artik gorusmem. Kilian kardesim etik davrandilar amenna fakat Kaan Bey 2.5 eurodan Hakan Bey 1.5 eurodan bahsediyor fakat yollardir takip ediyorum bircok ekimciyi bu paralari hak edecek is cikarmiyirlar bence

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 26 Nisan 2018, 15:38:56 »
Hintel seninle temple point erkegin sac konusunda en estetik duran kismidir dusuncene kesinlikle katiliyorum. Koray Hocanin en onemli farki meselenin estetik bir mesele oldugunun gercekten farkinda olmasi bence. Olaganustu vaatlerde bulunmadan olabilecek en iyiyi herkes icin zorlamasi da onu farkli kiliyor. Evet Koray Erdogan disinda kimse ile artik gorusmem. Kilian kardesim etik davrandilar amenna fakat Kaan Bey 2.5 eurodan Hakan Bey 1.5 eurodan bahsediyor fakat yollardir takip ediyorum bircok ekimciyi bu paralari hak edecek is cikarmiyirlar bence

Çok doğru yorum
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 26 Nisan 2018, 15:40:49 »

ben  Koray Erdoganın kımseye olagan üstü bir vaatlerde bulunduğunu görmedim olagan üstü yeteneği olduğu halde fazla  mütevazi bir insan.. bulunduğu konumun ağırlığını taşıyabılen bırı
gerçi hep öyle olmuştur bu tarz büyük insanlar genelde hep mütevazi ve herkesi önemseyen kişiler oluyor yaptıkları işlerle ön plana çıkıyorlar

benim şahsi düşüncem  Hakan doğanayın  Ben hak ettiğini düşünüyorum  ama kaan beyin düşünmüyorum..

yanı konu aslında kımın hak ettıgı degıl para sızın cebınızde kıme ıstersenız yaptırırsınız o hak edıyor bu hak etmıyor mevzular gereksız oldu her nekadar dahil olsakta

Global Moderator

bulsan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 26 Nisan 2018, 15:44:20 »
Hakan Beyin birkac vizyon ekimi var kabul. Plastik cerrah olmasi bir arti fakat 1.5 euro ortalama bir ekim icin bence cok fazla. 100 ekimden 85i ortalama ekim bence. Ilhan bey ile Hakan bey arasinda cok aman aman bir fark yok fakat fiyat konusunda yari yariya neredeyse

bulsan

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 26 Nisan 2018, 16:01:00 »
Simdi ben anlamadim bu ifadelerin gerekcesini. Yukarda Koray beyin is ahlakinin ust duzey oldugundan kimseye bos vaatlerde bulunmadigindan bahsettim sanki aksi birsey soylemisim gibi cevap vermissin. Forumda izlenimler gozlemler ve yasantiya dayali deneyimlerden bahsediliyor. Sen  ben veya bir baskasi dusuncelerini ifade ediyor. Varsa ilgilendigi konu ile alakali tecrube sahibi olmaya calisiyor. Benim paylasimlarimin bu bahsettigim seylerden farkli nesi var.

Facebook Twitter Instagram