Gönderen Konu: estepalace nagihan akbaş 4200 greft  (Okunma sayısı 20782 defa)

Cenk49

• Full Member
Ynt: estepalace nagihan akbaş 4200 greft
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2015, 01:07:20 »
Kaderin cilvesine bak bu siteye uzun zaman önce kaydolmuştum. Tesadüfen dek geldi şifremi zor hatırladım. Şu tesadüfe bakki tamda bende nagehan akbaşı düşünüyordum,abi sana ne yapmışlar böyle.kusura bakmada ben bunları gördükten sonra artık oranın kapısından geçmem,reciproc ve admin mesaj attım bir zahmet bakabilirmisiniz .

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2015, 17:12:57 »
Detaylı paylaşım için teşekkürler,keşke her kes memnun kalmadığı ekim merkeziyle ilgili sizin üslubunuzla ve detaylı paylaşımınızla cevap verse,ne yazıkki sadece hakaretvari konuşmalar yapılıyor...
Öncelikle geçmiş olsun,dostum savaş11 daha önce sizden bahsetmişti ama doğrusu bu kadar kötü bir ekim sonucu beklemiyordum,estepalace yani nagehan akbaş kağıt üzerinde benim beğendiğim bir ekim merkeziydi :),kağıt üzerinde diyorum çünkü nerdeyse hiç ekim sonucu görmedik ,ona rağmen ekim tekniklerinini beğendiğim için  ve sık ekim yapabildikleri için özellikle bazı şakak ekimlerinde öngörüşmeye gitmelerini tavsiye ettiğim kişiler oldu,bunlardan biri yakın zamanda blackstreet nickli arkadaşımız oldu,kendisi öngörüşmeden memnun kaldı kararını orda verdi ve ektirdi,fotolarını whatsapp üzerinden gördüm oldukça iyi görünüyordu,umarım başarılı bir ekim olur,ayrıca kendisi bazı özel sebeplerden dolayı resim paylaşmak istemediği için burda konu açmadı bunuda belirteyim,kendisinin ekimini whatsaapp üzerinden sürekli takip etmeye çalışacağım....
Ben daha önce siz bunları henüz yazmamışken belkide ekiminizin başarısız olmasının sebebi sizin ekimden sonra yaptığınız yanlış şeyler olabilir diye düşünmüştüm ama şimdi öyle detaylı ve güzel anlatmışsınızki olayın aslında gerçek kabahatlilerinin nagehan akbaş ve ekibi olduğu her durumda çok belli,bir defa size yaklaşımlarınızdan anlaşılıyorki kliniklerine bu tür başarısız olmuş geri dönüşler çok oluyor,bu saatten sonra bunun aksine kesinlikle inanmam,benim bildiğim işinde idealist olan işini her daim güzel yapan insan böyle sıradışı başarısız olmuş  bir vakasıyla karşılaştığı zaman şaşırır ve ortadaki bu kötü durumu düzeltmek için sizin şikayetinizi bile beklemez,kendisi peşinizde pervane olur bu hatasını düzeltmek için ama sizin ekiminizi gözgöre göre iyi olmadığını çok kötü bir ekim sonucu olduklarını bildikleri halde karşıdaki insanı kandırmak için çaba göstermeleri onların benim gözümde iyiniyetli insanlar oldukları konusunda şüpheye düşürdü doğrusu,benim gözümde bu saatten sonra azıcık bile güven duyulabilecek bir ekim merkezi değil artık orası..
Birde cm kareye 15 ,20 greft düşmüş demişler,samimi olmadıkları bu söylediklerinden belli,bırak 15,20 yi 5 greft bile gözükmüyor...
Birde sizin yaptığınız görüşmeyi bu forumda bir arkadaşımız  bana anlatmıştı,tesadüfen aynı anda ordaymışsınız tabi ben siz olduğunu bilmiyordum,yani o arkadaşımızada  başarılı ekim diye göstermişler,düşünün artık başarı skalası nerden başlıyor nerelere gidiyor bu estepalacenin .....

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2015, 00:51:58 »
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Seninle saç ekimini yaptırdıgın ilk gün tesadüfen tanışmıştık , saçlarının durumuna gercekten üzüldüm. Senin ön cizgi ve 2 cm gerisine sık bir ekim yapmışlardı hatta ilk gün 2000 greft civarı ektiklerini hatırlıyorum . Bu kadar sık ekim olmasına ragmen sonucunu begenmeleri gercekten cok şaşırtıcı !!! Aynı dramı ilk ekimimde  yaşadıgım için seni cok iyi anlıyorum. İşin ilginç yanı benim ekim sonucumuda o zaman cok begendiklerini ısrarla söylemeleriydi , böylelerinin karşısında hakkını aramaz ve sessiz kalırsan, haksız duruma bile düşürürler insanı. Delikanlı gibi hatalarını kabul etseler  sorunu  çözmek için olumlu yaklaşıp insanları hem magdur edip hemde enayi koymasalar ozaman  samimiyetlerine inanılır lakin inkar etmek insanların zayıflıklarını gösteriyor bence.

Ziyan olan greftlerin geri gelme imkanı yok onçün ekimden önce 100/95 başarılı oluruz demeyeceksin yada söyledigin sözün arkasında duracaksın ,yoksa insanların haklarını ödeyemez kimse...
  Özet olarak sana diyecegim iskilaz kardeşim ,senin ekimin gercekten başarısız olmuş 4200 greftle bu sonuc başarılı bulunuyorsa ya bizim gözlerimizde ve algımızda sorun var yada sana yaklaşımlarında samimiyetsizlik ......

« Son Düzenleme: 25 Mart 2015, 17:11:57 Gönderen: savaş11 »

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2015, 04:07:26 »
bu siteiy gerçekten cok seviyorum arkadasın ekimi yetrli olmamıs  ama dünyanın sonu değil iyi bir doktora repair ekimi yaptırılabilir vücutkıllarıyla bi çaresi bulunabilir çaresi bulunur Allahın izniyle  ne güzel güzel dille hakaret etmeden aşşağılamadan yazıyoruz bu forumda çözüm bulmaya ve  objectif olarak iyi bir dille herşeyi yazıyoruz umarım bu forum hep böyle seviyeli kalır donanım gibi olmaz

ejder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2015, 04:44:59 »
merhaba
25 mart 2014 tarihinde estepalace'da nagihan akbaş'a ekim yaptırdım.sonuçları sizinle de paylaşıp yorumlarınızı almak istiyorum. istediğiniz kadar sert yazabilirsiniz. alınıp kırılmamdan falan çekinmeyin. ben sonuçlardan kesinlikle memnun değilim ama iki kere yanlarına gittim ikisinde de sonuçların gayet iyi olduğunu düşündüklerini ima ettiler. ben de ya size yaptığınız işler çok güzel gözüküyor ya da beni saf yerine koyuyorsunuz falan dedim. amacım kimseyi kötülemek falan değil. gayet iyi insanlar olduklarını düşünüyorum aslında. bana karşı yaklaşımlarından da memnunum ama objektiflik konusunda sıkıntıları olduğunu düşünüyorum. belki ben yanılıyorumdur diye size de sorayım dedim. ayrıca orada yaptırmayı düşünenlere de fikir vermesi açısından yararlı olacağını umuyorum. olabildiğince fazla foto ekleyeceğim inşallah bu sıkıntı olmaz.(post başına 4 taneymiş. bu sıkıntı) fotolar onların çekimi. 
ekim öncesi ;

vallahi arkadaşım,açıklığın çok değilmiş,seyrek saçlıymışsın,yandaki saçların kalınlığı iyi gibi duruyor,demekki arkada iyiydi,yazık olmuş,hem sana ekimde ekim merkezine,ne yalan söyleyeyim ben beğeniyordum ekim hali fotoğraflarını,çok düzgün,düzenli bir görüntüleri vardı.Desem ki deri altındaki kökler sağlıklı değildi,bunu sana ameliyatta söylerlerdi;kendini hazırla diye ama  bu başarısız sonuç için,aklıma  birşey gelmiyor.Gerçekten üzüldüm her iki taraf içinde...Daha geçen bu forumdan birisine tavsiye olarak söylemiştim...

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2015, 16:49:55 »
hocam su saça bi bir yıl 3 vurup minox basın bence görüntü yüzde 50 değişebilir ? sizin cıkan saçlar co kcılız cıkmıs belki kalın cıksa görüntü degisir

saglam78

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2015, 21:10:09 »
Arkadaş geçmiş olsun ekim hakikaten sıkıntılı olmuş ekim öncesi baya da saçını z varmış ti keşke düzgün  bir ekim olsaydı da 10 numara bir sac iniz olsaydı bende ekim yaptırdım bende biraz sac olsaydı ekim çok daha farklı seyre derdi bende 3 . Ay dayım bakalım bizde ne çıkacak ben 1 seans daha yaptiracam 12. Ayda bence şu deri sikayetinizi tedavi ettirip 1 seans da siz yaptırın bence gördüğüm kadarıyla daha greft vardır sizde

osmanyucel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2016, 12:05:12 »
guncel foto eklermısınız

fluhayat

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2016, 17:38:08 »
söyledikleri şey resmen pişkinlik gerektirir.ne demek ektiklerimiz çıkmış ve de başarılı bir ekim olmuş..iyi niyet yok bu durumda.ayrıca bu ekime sert eleştirili yapılmalı ki okuduklarında anlasınlar ne kadar yanlış bir yöntem seçtiklerini ve insanları mağdur ettiklerini..

Yu?a Kocaman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 30 Eylül 2020, 15:54:13 »

Facebook Twitter Instagram