Gönderen Konu: Melek Keklik Polat sizin düşünceniz benim için önemli lütfen yorum yapın5500 ekm  (Okunma sayısı 20663 defa)

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeş ilk basta ekimin guzel görünüyordu sonradan çıkışlar on bolgede cok az oldu ama arka bolge kapanmışti fotograflarda nolduda birden bu hale geldi saçın hicmi birsey diyen yok ekim merkezinden bilgi verirsen bizde madur olmiyalim

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sizce ne yapmalıyım beklediğim sonucun çok gerisinde bir sonuç aldım 2.bir ekim mü düşünmeliyim yoksa bu şekilde görüntüye alışmalımıyım yardımcı olabilirseniz sevinirim şeytan diyor lazer epilasyon yaptır kel kel gez takma kafaya

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam Lazer epilasyona filan hiç gerek yok yapmayın öyle fevri hareketler. Sizin için çok sıkıntı teşkil ediyorsa sakaldan da alım yapacak işin ehli bir yerde sakal+dönorden sıkıntı oluşturmayacak şekilde bir alim destekli ekim yaptırın. Hatta on kısmı biraz sık ektirin görüntünüz net değişir. Bu merkezin bir ekimi dışında forumda bulunan ekimleri vasat.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Once son sayfadaki resminizi gordum. Sonra ilk sayfadan baslayarak aylar icindeki gelisiminizi takip ettim ve cok sasirdim. Aradaki fark olan saclarinizi kaybetmekten olmus diye dusunuyorum.

Lazer, epilasyon vs dusunmeyin. 1500-2000 kokluk duzgun bir ekimle yogunluk problemini halledersiniz.

Yasiniz kac? Babanizin saci nasil?

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Once son sayfadaki resminizi gordum. Sonra ilk sayfadan baslayarak aylar icindeki gelisiminizi takip ettim ve cok sasirdim. Aradaki fark olan saclarinizi kaybetmekten olmus diye dusunuyorum.

Lazer, epilasyon vs dusunmeyin. 1500-2000 kokluk duzgun bir ekimle yogunluk problemini halledersiniz.

Yasiniz kac? Babanizin saci nasil?
yaş 29 dökülme daha devam edecek Acaba dökülen eski saçlarım mı ekilen saçlar mı 6-7 ay propeci kullandım ondan dolayı saçlarım çok güçlendi sonra bıraktım ve durum ortada 5.500 kadar kök ekilde ciddi bir sayı ama sayıyı kafamda göremiyorum saçlarım çok ince telli birde bir kaç ekim yeri ile daha görüştüm ortalama 2.000 ile 3.000 arası alım yapılabileceğini söylediler kimseye güvenmiyorum artık birde bu son hakkım benim korkum 2.bir ekimden sonra mevcut saçlarım dökülmeye devam ederse kötü bir görüntü olması ve 3.bir düzeltme şansım olmaması ne yapmalıyım sizce yardımınız lazım

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Propecia nin etkisi buyuk dökülmede bırakınca ekilenler de var olan saçlarınız dan da kayip yaşamışsınız. Kendimden biliyorum 1sene minoxil forte ve propecia kullandim saclarim siklasmisti soranlar ekimmi diyordu. Biraktim 6 ay geçti üzerinden tamamen kel kaldim diyebilirim. Este moda ekibi garantili ekim yaptiklarini soylediler bana kotu sonucda yeni ekim yaptiklarinida. Adana da iki yervar guvene bileğin digeri adana sac ekim ve estetik merkezi bu ikisi disindakiler kasap resmen fikrim ilk ekim yaptin merkeze gitmen konus inandirici sicak cevalar verirse dinle onlari yoksa diger ekim merkeziyle görüşmelerini sürdür

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
yaş 29 dökülme daha devam edecek Acaba dökülen eski saçlarım mı ekilen saçlar mı 6-7 ay propeci kullandım ondan dolayı saçlarım çok güçlendi sonra bıraktım ve durum ortada 5.500 kadar kök ekilde ciddi bir sayı ama sayıyı kafamda göremiyorum saçlarım çok ince telli birde bir kaç ekim yeri ile daha görüştüm ortalama 2.000 ile 3.000 arası alım yapılabileceğini söylediler kimseye güvenmiyorum artık birde bu son hakkım benim korkum 2.bir ekimden sonra mevcut saçlarım dökülmeye devam ederse kötü bir görüntü olması ve 3.bir düzeltme şansım olmaması ne yapmalıyım sizce yardımınız lazım

Ben 3000-3500 uzerindeki ekimlere sicak bakmiyorum. Iki ekime bolunmesi taraftariyim. Nadir vakalar haric 4000+ ektirip tamamina yakini cikan ekim gormedim. Arti, bu tarz mega ekimlerde donor de yipraniyor. Keske ilk ekiminize daha bilincli yaklassaymissiniz. 5500 kokun max 3000-3500 civari cikmis gorunuyor.

Babanizin sac durumunu sormustum? Oradan bir fikir edinebilirsiniz. Uzun vadede baba ve dayinizin saclarinin arasinda bir yerde olur durumunuz. Sac kaybiniz devam eder ama buyuk boyutlarda olmaz bu yastan sonra.

Eger yan etkisini gormediyseniz propecia’ya tekrar baslayabilirsiniz. Saclariniz tekrar guclenirken arastirmalariniza devam eder, yogunlastirma operasyonlarinda risk orani dusuk hocalarimizdan birine ektirirsiniz.

Ikinci ekimde birinci ve ikinci bolgeye yogunlasip goze en cok carpan yerleri halletmis olursunuz. 5-10 sene sonra vertexe de durumuna gore sakal destegi yaparsiniz.

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben 3000-3500 uzerindeki ekimlere sicak bakmiyorum. Iki ekime bolunmesi taraftariyim. Nadir vakalar haric 4000+ ektirip tamamina yakini cikan ekim gormedim. Arti, bu tarz mega ekimlerde donor de yipraniyor. Keske ilk ekiminize daha bilincli yaklassaymissiniz. 5500 kokun max 3000-3500 civari cikmis gorunuyor.

Babanizin sac durumunu sormustum? Oradan bir fikir edinebilirsiniz. Uzun vadede baba ve dayinizin saclarinin arasinda bir yerde olur durumunuz. Sac kaybiniz devam eder ama buyuk boyutlarda olmaz bu yastan sonra.

Eger yan etkisini gormediyseniz propecia’ya tekrar baslayabilirsiniz. Saclariniz tekrar guclenirken arastirmalariniza devam eder, yogunlastirma operasyonlarinda risk orani dusuk hocalarimizdan birine ektirirsiniz.

Ikinci ekimde birinci ve ikinci bolgeye yogunlasip goze en cok carpan yerleri halletmis olursunuz. 5-10 sene sonra vertexe de durumuna gore sakal destegi yaparsiniz.
tavsiyelerin için teşekkür ederim babam nw 7 dayılarımında kellik problemi yok propecia yan etkilerinden dolayı bıraktım ama tekrar dan geri başlamayı düşünüyorum çünkü inanılmaz katkı sağlıyor bana vertexe kapatmaya başlamıştı peki bu propecianın yan etkilerini azaltmak için herhangi bir şey yapabilirmiyim çünkü eğer propecia ı kullanmaya devam edersem kellik sorunum büyük ölçüde biter

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin kötü değil bence.önce saçlarını proscar ile korumuşsun sonrada bırakmışsın ilacı kendi saçlarının dökülmesi normal bu süreçte .ekilen saçları uzatırsan iyi kapatıcılık elde edersin,sanırım saçların çok ince telli bu tarz saçı olanlar çok zor sonuç alıyor saç ekiminden birazda buna bağlıyorum gelen durumu ,umarım sonu mutlu sonla biter lazer epilasyon yapma fikrin falan bana çok anlamsız geldi bu aşamaa  :)

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum

akrep

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pek fazla bir değişim yok sanki..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süreç ? Nedir son paylaşımda asker kardeşim
Global Moderator

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben dokulmenin finastan kaynakli oldugunu dusunmuyorum. Birakna ve saci dokulmeyen insan dolu tabi ektirip. Bence ekilen saclarin bir kismi tutmadi ve dokuldu. Bilmiyorum hintell bu konuda daha bilgili.

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç ? Nedir son paylaşımda asker kardeşim
10.aydayız

Facebook Twitter Instagram