Gönderen Konu: Melek Keklik Polat sizin düşünceniz benim için önemli lütfen yorum yapın5500 ekm  (Okunma sayısı 20668 defa)

Koraygs

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ön sac çizgisini tepeden fotografini guncel olarak paylasa bilirmisin

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cumartesi günü prp için Melek hanımın yanına gittim prp yapıldı korkacak bir durum olmadığını saçımın geriden geldiğini bazı vitamin destekleri ile bu süreci hızlandıracağımızı saçların çıkacağını söyledi  diyelim ki istenilen sonuç gene olmazsa tamirat konusunda yardımcı olacağını söyledi

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim dost acı söyler seni oyalamak için klasik saç ekim merkezi yalanları senin saç geriden geliyor tarzı şeyler hani biraz daha gelişme olur ama seni tatmin eden bir şey olmaz 6 ay olmuş yazdığın tarihlere baktımda bu saatten sonra fazla bir şey beklememek gerek bence sen biran önce para iadesi iste ekimin gözle görülür bir şekilde başarısız olmuş ve 2.ekim için daha iyi bir yer araştırmaya bak 4 ay kalmış önünde sonra 2.bir ekim yapabilirsin bu arada para iadesi istedin mi ?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Vitamin falan fasa fiso hic birsey kullanmayanların sacları cikiyor 6 ay olmus artik arkadasin dediği gibi bu saatten sonra ufak tefek cikislar olsada tatmin etmez bizim ekim olmadi kardeş malesef

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 aya daha çıkışlar olabilir ,muhtemelen ön bölge tatmin etmeyecek orasıda revizyonla hallolur.

Karaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kardeşim yeni üyeyim şimdiye kadar formda gördüğüm en kötü ekim üzülerek söylüyorum saç çizgini bu kadar öne getireceklerine biraz daha geride tutsalar daha sık olurdu ve bu kadar grefttin araya gitmezdi ben senin yerinde olsam repair i tekrardan orda yaptırmam ilk ekimde başarısız olmuşlar sende maddi durumun orta derecelerde ise ilhan serdaroğlunu filan düşün adı sanı belli olmayan yerlerde ekim başarısız olursa para iadesini de vereceklerini sanmıyorum geçmiş olsun inş aradığını bulursun

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ah kardeşim ah araştırmadan etmeden ilk gördüğünüz yere ekim yaptırıyorsunuz sonra sonuç böyle oluyor karaca çok doğru söylüyorsun merdiven altı yerlerden para iadesi de olmaz ikinci ekimini doğru düzgün bir yer seç kardeşim önünde 4 ay gibi üzün bir süre var ismi duyulmuş kendini ispatlamış bir yer bul artık fazla şansın yok 5000 üzerinde bir greftini boşa harcamışlar zaten ikinci den maksimum sende 2000-2500 çıkar ona göre iyi düşün

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Peki ikinci ekimi en erken kaç ay geçtikten sonra yaptırabilirim ?

Karaca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Melek Keklik Polat sizin düşünceniz benim için yapın5500 ekm
« Yanıtla #99 : 07 Temmuz 2018, 13:32:50 »
Peki ikinci ekimi en erken kaç ay geçtikten sonra yaptırabilirim ?
kardeşim 10 ay diye biliyorum ama daha tecrübeli arkadaşlara sormak gerekir

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
12 ay tamamlanmadan yeni ekimi yaptırmamanızı tavsiye ederim. Önünüzdeki süreçte iyi bir araştırma yaparak, iyi sonuç alabileceğiniz bir ekim merkezi bulabilirsiniz. Bütçeniz uygunsa manhel alım ve ekim yapan merkezlere bakın.

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
12 ay tamamlanmadan yeni ekimi yaptırmamanızı tavsiye ederim. Önünüzdeki süreçte iyi bir araştırma yaparak, iyi sonuç alabileceğiniz bir ekim merkezi bulabilirsiniz. Bütçeniz uygunsa manhel alım ve ekim yapan merkezlere bakın.
yanlız  sadece ön kısıma repair yaptıracam ben onun içinde mi 12 ay beklemem lazım

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç 12 ayda tamamlanıyor diye dedim. Eğer çok rahatsız oluyorsanız doktorunuzla görüşüp karar vermenizde fayda var.

Medusa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç 12 ayda tamamlanıyor diye dedim. Eğer çok rahatsız oluyorsanız doktorunuzla görüşüp karar vermenizde fayda var.
eyvallah öyle yapim olmazsa

Roberto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Üçüncü bir ekime gerek duyulmayacak bir klinikle anlaş kardeşim bu zamana kadar çektiğin stres vesaire yeter zaten, bir daha bu stresi çekme inşallah bundan sonraki süreç iyi olur senin için

Facebook Twitter Instagram