Gönderen Konu: DENEYIMLI ARKADAŞLARIN TAVSIYESINI BEKLIYORUM  (Okunma sayısı 2365 defa)

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
DENEYIMLI ARKADAŞLARIN TAVSIYESINI BEKLIYORUM
« : 10 Nisan 2018, 23:47:34 »
Herkese merhaba arkadaslar;
Formu cok yeni kesfettim. Son bir haftadir yogun bir sekilde formu takip ediyorum. Tum sac ekimi yaptiran arkadaslarin konularini inceledim.
Ankarada ikamet ediyorum ve biraz arastirmam neticesinde serdar gorkem hocayi buldum. Kendisinden 3 mart 2018 de randevu aldim ve 3000 greft ekim ile iyi bir sonuc elde edecegimizi anlatti. Daha oncede ekim yaptigi kisilerin resimlerini gosterdi. Baktigim resimlerde gercekten cok guzel ekimler vardi aralarinda.
Yanliz forumda gorkem hocaya ektiren kisilerin bazilarinin memnun olmadigini gordum ve acikcasi bu durum beni tedirgin etti. Cunku kendisine buyuk olcude ekim yaptirmayi dusunuyordum.
Hem fiyat hem ekim sonucu acisindan cok uygun bir secenekti benim icin.
Yasim 30 sac dokulmesi 4-5 senedir ileri seviyede ve on bolgem cok zayifladi alim baya acildi. Artik cok rahathiz etme boyutuna geldi beni. Bu yuzden sac ektirmeye karar verdim. Ama cok kararsiz kaldim. Kime ekim yaptirmam konusunda.
Siz degerli arkadaslarimin yorumlarini rica ediyorum. Yorumlarsaniz cok sevinirim.

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DENEYIMLI ARKADAŞLARIN TAVSIYESINI BEKLIYORUM
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2018, 23:54:23 »
Resimleri ekledim arkadaslar yorumlariniz benim icin cok degerli. 6 ila 10 bin tl arasinda bi butcem var.
Tavsiye edebileceginiz yerleri soylerseniz cok sevinirim

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2018, 00:36:53 »
Ankara'da bütçe yeterse ilk tercih Mutalip Keser olur bence, o 1.500 greftle iyi sonuç verir diye düşünüyorum, ama gref başı 3,5 euro yani yaklaşık 25.000 tl tutar. onun dışında serdar hoca bildiğim kadarıyla gref/2 tl gibi makul fiyat alıyor ve 6.000 tl ile bu saçı kapatır diye düşünüyorum.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2018, 00:40:09 »
Serdar gökremin ekimlerini ben beğenmiyorum.en fazla yüzde 60 greft sağ kalım başarısı var bence.manuel alımı iyi ama iki tane hemşiresi var ekimleri onlara emanet ediyor.bana göre onlarda bu işi beceremiyor on yıldır aynı tayfa aynı ekolden gidiyor.
Kardeşim senin açıklığın çoğu saç ekimcinin ekmek isteyeceği türden ve iyi bir sonuç elde etmeninde kolay olacağı bir vaka.senin dikkat etmen gereken nokta saçlı alanlara fazla girmeden ve greft sayısını fazla abartmayacak kaliteli bir ekim merkezi bulmak olmalı.
Bence özellikle kendi açıklığına benzer ekimlere bak onlar sana fikir verecektir.

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2018, 01:14:40 »
Ankara'da bütçe yeterse ilk tercih Mutalip Keser olur bence, o 1.500 greftle iyi sonuç verir diye düşünüyorum, ama gref başı 3,5 euro yani yaklaşık 25.000 tl tutar. onun dışında serdar hoca bildiğim kadarıyla gref/2 tl gibi makul fiyat alıyor ve 6.000 tl ile bu saçı kapatır diye düşünüyorum.

Mutalip beyin ekimlerini inceledim gercekten guzel ekimler yapiyor ama o kadar yuksek meblaglara cikamam.

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Nisan 2018, 01:18:17 »
Serdar gökremin ekimlerini ben beğenmiyorum.en fazla yüzde 60 greft sağ kalım başarısı var bence.manuel alımı iyi ama iki tane hemşiresi var ekimleri onlara emanet ediyor.bana göre onlarda bu işi beceremiyor on yıldır aynı tayfa aynı ekolden gidiyor.
Kardeşim senin açıklığın çoğu saç ekimcinin ekmek isteyeceği türden ve iyi bir sonuç elde etmeninde kolay olacağı bir vaka.senin dikkat etmen gereken nokta saçlı alanlara fazla girmeden ve greft sayısını fazla abartmayacak kaliteli bir ekim merkezi bulmak olmalı.
Bence özellikle kendi açıklığına benzer ekimlere bak onlar sana fikir verecektir.

Temmuz ayinda ekim islemini yaptirmam gerekiyor. Baska musait zamanim yok maleesef ve o kadar kararsizim ki nasil bir yol izleyecegim hic bilmiyorum.
Az greft yeter demissiniz tahmini sizce ne kadar greft gerekir iyi bir on cizgi ve sakak ekimi icin sizce

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Nisan 2018, 01:41:55 »
yaklasık 75cm2 ön tarafta bir açık alan ve sıklaşması gereken bölge var  cm2 başına 35 greft olarak hesaplanırsa 2600 greft gıbı bır rakam cıkar daha çok sık olmasını ısstersen 3000 yada 3400 grefte var olan saçlarınıda işin içine katarsak saçlı alan ve saçsız alananın geçirleri dahıl 40/45 arası bır sayı ıyı bır doktorda harıkalar yaratılabılır bırazda yan temporeller ılerı alınırsa on cızgı kafana cok güzel oturur

tabı bu çok profosyonel bır planlama oldu

serdar görkem in ekımlerı forumda fazlası ıle mevcut gereklı araştırmayı yapar görüşür kararını verırsın zaten

onun dışında tepe bölgende bıraz  dökülmeye meiili o bılgeyı korumak için gereklı medıkal araştırmayı yapabılırsın

donör bölgesıne gelınce saç yapın ince bunun 2 avantajı ve dezavantajı var bır ınce saçlarda başarılı operasyonlarda  (kısaca var olan saçlarınla doğal yönler yakalanıp sıklık bakımında güçlü olursa tadından yenmez kalın tellı saçlara göre daha doğal olur)

dezavantajı da profosyonel deneyımlı bırının alım yapması gerek köklerı alırken  ve fre vermeden çıkması lazım kı ınce oldupu ıcın sıklık oluşşsun seyrek durmasın .
Global Moderator

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2018, 09:17:04 »
yaklasık 75cm2 ön tarafta bir açık alan ve sıklaşması gereken bölge var  cm2 başına 35 greft olarak hesaplanırsa 2600 greft gıbı bır rakam cıkar daha çok sık olmasını ısstersen 3000 yada 3400 grefte var olan saçlarınıda işin içine katarsak saçlı alan ve saçsız alananın geçirleri dahıl 40/45 arası bır sayı ıyı bır doktorda harıkalar yaratılabılır bırazda yan temporeller ılerı alınırsa on cızgı kafana cok güzel oturur

tabı bu çok profosyonel bır planlama oldu

serdar görkem in ekımlerı forumda fazlası ıle mevcut gereklı araştırmayı yapar görüşür kararını verırsın zaten

onun dışında tepe bölgende bıraz  dökülmeye meiili o bılgeyı korumak için gereklı medıkal araştırmayı yapabılırsın

donör bölgesıne gelınce saç yapın ince bunun 2 avantajı ve dezavantajı var bır ınce saçlarda başarılı operasyonlarda  (kısaca var olan saçlarınla doğal yönler yakalanıp sıklık bakımında güçlü olursa tadından yenmez kalın tellı saçlara göre daha doğal olur)

dezavantajı da profosyonel deneyımlı bırının alım yapması gerek köklerı alırken  ve fre vermeden çıkması lazım kı ınce oldupu ıcın sıklık oluşşsun seyrek durmasın .
üstadım açıkcası benım korkumda bu, ya seyrek ekim olursa diye tüm korkum o.
koray beyin ekimlerine bakıyorum o kadar sık ekim yapıyor ki ekim olayı budur diyosun ama fiyat çok yüksek geliyor malesef. tabi her güzel şeyin bir bedeli var oda ayrı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 11 Nisan 2018, 10:36:27 »
Hepimiz gibi sende kendi büççene göre hareket ediceksin dostum Araştırmanı yapıcaksın istediklerini gideceğin doktora dikkatlice anlatıcaksın vs umarım senin için en hayırlısı olur
Global Moderator

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Nisan 2018, 11:48:07 »
Hepimiz gibi sende kendi büççene göre hareket ediceksin dostum Araştırmanı yapıcaksın istediklerini gideceğin doktora dikkatlice anlatıcaksın vs umarım senin için en hayırlısı olur

Yorumlarınız benim için çok değerli çok teşekkürler arkadaşlar. yaptığım görüşmeleri benim için artılarını ve eksilerini burada paylaşacağım. bugun şahin beyden randevu aldım haftasonu kendisi ile görüşeceğim inşallah hayırlı olur.

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2018, 22:54:37 »
Dun sahin bey ile randevum vardi. Kendisi ile yaptigim gorusmede sac telerimin ince olmasi nedeniyle ekim yaptirdigim belli olmayacagini soyledi fakat cok sik bir ekim olmaz dedi. 2500 grft in ekim alaninin kapanacagini soyledi. Benim takildigim kisim sik olmamasi ile ilgili. Cok sik bir sac zaten istemiyorum zaten istedigim saci anlatamiyorum arkadaslar

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2018, 23:05:08 »
Dun sahin bey ile randevum vardi. Kendisi ile yaptigim gorusmede sac telerimin ince olmasi nedeniyle ekim yaptirdigim belli olmayacagini soyledi fakat cok sik bir ekim olmaz dedi. 2500 grft in ekim alaninin kapanacagini soyledi. Benim takildigim kisim sik olmamasi ile ilgili. Cok sik bir sac zaten istemiyorum zaten istedigim saci anlatamiyorum arkadaslar
Merhaba
Saç yapınıza göre görüşler doğru yani 2500 - 3000 greft arası saç açıklığınızı giderir. Saç telleriniz ince ise Şahin beyin yaptığı konsültasyon göre ekim yapılsa bile saçınızın yapısından dolayı sık olmayabilir.
Sizin aklınızda olan saç ekimi için forumdan örnek bir konu link i veriseniz bizde bunun üzerine daha net konuşuruz.
Selamlar...
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2018, 23:29:22 Gönderen: PagaroN »

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2018, 23:20:39 »
Bence 2500 greftle saç tellerin ince olmasına rağmen yapılacak ekim seyrek olmaz .yeterki ekim başarılı olsun.

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2018, 23:41:03 »
Bence 2500 greftle saç tellerin ince olmasına rağmen yapılacak ekim seyrek olmaz .yeterki ekim başarılı olsun.
50 mikron ile 120 mikron arası saç teli kalınlığı veya bir başka tabir ile 0.03 mm ile 0.09 mm arası kalınlık saç analizinde en alt düzeyde saç kalınlığına sahip biri finas kullanmıyor ise ekim sonucu sizce nasıl olabilir?
Temennimiz her kesin ekim sonucunun iyi olması.

kelaynakkusu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 16 Nisan 2018, 00:42:56 »
Merhaba
Saç yapınıza göre görüşler doğru yani 2500 - 3000 greft arası saç açıklığınızı giderir. Saç telleriniz ince ise Şahin beyin yaptığı konsültasyon göre ekim yapılsa bile saçınızın yapısından dolayı sık olmayabilir.
Sizin aklınızda olan saç ekimi için forumdan örnek bir konu link i veriseniz bizde bunun üzerine daha net konuşuruz.
Selamlar...

Formda mkatoz rumuzlu arkadasin ekimindeki gibi yogunluk beni tatmin eder ustad.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2115.30

Facebook Twitter Instagram