Gönderen Konu: 8 Ocak 2018, Este World Altunizade, Op. Dr. Alaaddin Karabacak (P.C), 3800 Greft  (Okunma sayısı 19664 defa)

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin çok sık olmasa da iyi görünüyor  saç tellerin çok kalın değil  bu nedenle olabilir  sonuçta greft sayısı iyi . Hep tavsiye edilen finasteride kullansan daha iyi olabilir

mevcut açıklığa, donör alanına min hasarı verebilecek greft sayısı hedeflenmişti. Finasteride kullanıyorum 1.5 aydır.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
 Pscr mi p...pecia mi kullaniyorsunuz
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2018, 18:04:43 Gönderen: Parabellum38 »

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pscr mi p...pecia mi kullaniyorsunuz
Yukarda bir yerde yazmıştım. Prscr 5 e bölüp içiyorum

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu yorumu kendimde bazen yapıyorum, aynaya yakından baktığımda hafif seyrek gibi duruyor. 3800 greftin çoğu ön bölgeye ekilmişti. Bir miktar daha iyi olabilirdi sanırım. Ön bölge ile vertex arasına girilmemişti fazla, orantılı duruyor şu anda. Bu bakımda iyi bir görüntü oluşturuyor. Payaştığım karşılaştırma fotosunda ortam ışıkları aynıydı ama hava kapalıydı biraz onun etkisi olabilir. Birde tepeden foto biraz cesaret işi. Önden bakıldığında dramatik fark görünüyor.  Sevindirici olan başka bir durum da önceden, saçlar seyrelmiş abi diye yorum yapanlar, naptın abi sen saçlı olmuşsun falan diyorlar :) Hatta eşim bile sen önceden kelmişsin diyor hahah:)

Eşin beğendiyse hiç sorun yok o zaman :)
The World is Yours

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kadar dayanabildim. 3 numara yaptım :)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 numara güzel gözüküyor sana bir sorum daha olacak hocam bende komple 3 no yaptirayim diye düşunuyorum uzunken daha mı sık gozüküyor kisayken mi?

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 numara güzel gözüküyor sana bir sorum daha olacak hocam bende komple 3 no yaptirayim diye düşunuyorum uzunken daha mı sık gozüküyor kisayken mi?

Saç ekiminden önce de çok defa  3 numara,1 numara kestirmiştim. Yani kısa saça alışığım. Seyrek saçlı yapıda, kısa saç bence her zaman daha avantajlı ve görsel olarak rahatsız etmiyor. 3 numara yapmadan önceki fotoları da atayım siz karar verin. Yukarıda da birçok foto var zaten.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2018, 13:33:02 Gönderen: GondorArmor »

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet kısa daha guzel duruyor saclar seyrek olunca uzun olmuyor.en azından kisa sac daha genç gösteriyor.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet kısa daha guzel duruyor saclar seyrek olunca uzun olmuyor.en azından kisa sac daha genç gösteriyor.
Sizin profilinize ulaşamdım. Saç tiplerimiz aynı mı?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3456.msg78765#msg78765
Hocam 1.5 aydır fotoğraf atamışsınız, birde önceki hali göremedim. Düşüncem hertürlü kısa saç daha iyi durur. Sizin 1.5 ay önceki saçlarınızın uzunluğu da iyi.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2018, 08:54:24 Gönderen: GondorArmor »

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar,
9. ay fotoğraflarımı paylaşıyorum. Saygılar

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
+

Hintell

• Admin