Gönderen Konu: 8 Ocak 2018, Este World Altunizade, Op. Dr. Alaaddin Karabacak (P.C), 3800 Greft  (Okunma sayısı 19654 defa)

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doğal bir görüntü olmuş benim gözüme güzel geldi
Yorumunuz için teşekkürler. Doğallık ilk tercihimdi :)

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence ıslak hali gayet doğal duruyor ki doğallık benim kendi ekimimde nasip olursa ilk bekledigim sey sac şeklimiz ve açikligimiz benziyor sizin gidişatınız iyi umarım daha da iyi olacaktır ALLAH icinize sindirdin

Islak halinin öncesi yok ama ciddi fark görüyorum. Umarım hepimizin sonucu tatmin edici olur. Amin.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir arkadaşım benim için çalışma yapmış:)

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar,

Çevremden gelen olumlu yaklaşımları belirtmek isterim. Tabi burada profesyonel ekibin değerlendirmesi herzaman çok önemli. 200. gün için paylaşım yapıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. 8. ayda kontrolüm var, doktorum ile de değerlendirme yapacağım.

Saygılar, Sevgiler

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha iyi olmali idi. AMa sorun sac tellerinizin yapisi ile alakali oldugunu dusuncesindeyim. ince telli bir sac yapiniz oldugu icin kapaticilikta sinifta kalir iken dogallikta sinifi gecen bir ekim olmus.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha iyi olmali idi. AMa sorun sac tellerinizin yapisi ile alakali oldugunu dusuncesindeyim. ince telli bir sac yapiniz oldugu icin kapaticilikta sinifta kalir iken dogallikta sinifi gecen bir ekim olmus.

Haklısınız, saç tellerim ince ve mevcut saçlarım çok dayanıklı değil. Öncesine göre değerlendirdğimde, genel anlamda bir toparlanma ve değişim mevcut, bu mutluluk verici. Doğallık noktasında da çok memnunum. Tepe bölgesinde çıkış olursa biraz daha iyi duracak gibi. Yorumunuz için teşekkürler. 8. ayda detaylı fotoları atacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Biraz kalınlaşmasına destek olmak için ilaç kullanabılırsin tabi kullanmıyorsan hacım kazanırsa çok farkeder
Global Moderator

atomkarınca

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar,

Çevremden gelen olumlu yaklaşımları belirtmek isterim. Tabi burada profesyonel ekibin değerlendirmesi herzaman çok önemli. 200. gün için paylaşım yapıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler. 8. ayda kontrolüm var, doktorum ile de değerlendirme yapacağım.

Saygılar, Sevgiler
çok güzel gelişme olmuş  İlaç kullanıyormusun? bana önerdiler kullanıyorum

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön bölgenin daha sık olmasını beklerdim. Çünkü ön bölgeye sık ekim yapılmıştı. Saçlar formunu aldıkça daha iyi görüntü ortaya çıkacaktır.  Vertekste biraz daha çıkış olması mümkün. Yanyana paylaştığınız 2 foto aynı mekanda sanırım ama öncesi fotonun ışığı çok fazla güncel hale göre. O yüzden bu fotolardan öncesi-sonrası durumu anlamak zor.
The World is Yours

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Biraz kalınlaşmasına destek olmak için ilaç kullanabılırsin tabi kullanmıyorsan hacım kazanırsa çok farkeder

Buradaki tavsityeler ile doktoruma başvurduğumda p.car veya p.pecia tavsiye etti. P.carı 5' bölüp kullanıyorum (yaklaşık 1-1.5 ay oldu.) Hemen etki edermi bilmiyorum. Tepe bölgesindeki hareketlenmeyi bekliyorum. Bu aydan sonra bir kıpırdanma olur mu şüpheliyim ama 12-15 aya kadar tepe bölgesinde değişim olabileceği belirtiliyor.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok güzel gelişme olmuş  İlaç kullanıyormusun? bana önerdiler kullanıyorum

Başlangıçta ilaç önerilmedi. Ben doktoruma bu tip ilaçların olduğunu ilettim. Bazı yan etkilerinden dolayı önermedikerini, birkaç ay deneyebileceğimi belirttiler. 1-1.5 aydır p.car 1/5 kullanıyorum.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön bölgenin daha sık olmasını beklerdim. Çünkü ön bölgeye sık ekim yapılmıştı. Saçlar formunu aldıkça daha iyi görüntü ortaya çıkacaktır.  Vertekste biraz daha çıkış olması mümkün. Yanyana paylaştığınız 2 foto aynı mekanda sanırım ama öncesi fotonun ışığı çok fazla güncel hale göre. O yüzden bu fotolardan öncesi-sonrası durumu anlamak zor.

Bu yorumu kendimde bazen yapıyorum, aynaya yakından baktığımda hafif seyrek gibi duruyor. 3800 greftin çoğu ön bölgeye ekilmişti. Bir miktar daha iyi olabilirdi sanırım. Ön bölge ile vertex arasına girilmemişti fazla, orantılı duruyor şu anda. Bu bakımda iyi bir görüntü oluşturuyor. Payaştığım karşılaştırma fotosunda ortam ışıkları aynıydı ama hava kapalıydı biraz onun etkisi olabilir. Birde tepeden foto biraz cesaret işi. Önden bakıldığında dramatik fark görünüyor.  Sevindirici olan başka bir durum da önceden, saçlar seyrelmiş abi diye yorum yapanlar, naptın abi sen saçlı olmuşsun falan diyorlar :) Hatta eşim bile sen önceden kelmişsin diyor hahah:)

html

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin çok sık olmasa da iyi görünüyor  saç tellerin çok kalın değil  bu nedenle olabilir  sonuçta greft sayısı iyi . Hep tavsiye edilen finasteride kullansan daha iyi olabilir

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar, bu arada benim açıklığım hatırı sayılır seviyedeydi. Hatta iki seansla bile yapılabilirdi. Dolayısıyla açıklığı göz önünde bulundurduğumuzda ve var olan saçlarımında çok sık olmadığı faktörüyle değerlendirmekte fayda var.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2018, 07:41:08 Gönderen: GondorArmor »

Facebook Twitter Instagram