Gönderen Konu: 8 Ocak 2018, Este World Altunizade, Op. Dr. Alaaddin Karabacak (P.C), 3800 Greft  (Okunma sayısı 19657 defa)

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarını kısa tutarsan gelişmeleri daha net görebilirsin ekim bölgesini makasla istersen bir daha kısa kestir ve sonra 7/8 aya kadar kendi haline bırak

Kan testi yaptırman iyi olur eksik olan biley var ise takviye yapman acısından
Ama var olan saçlarında ince görünüyor Finasterid i bir araştır aklıma yatarsa 7/8 ay kullan
Kan testi için aşağıdaki maddeleri yaptırmayı düşünüyorum. Eklemek istediğiniz bir madde var mıdır?

Testesteron
DHT
Tam Kan Sayımı
Demir
B12
Folik Asit
Tiroid

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5. Ay fotoğraflarımı flaşsız ve flaşlı olarak  paylaşıyorum. Bu ayki doktrol kontrolümde, sürecin normal devam ettiği belirtildi ve çıkışların devam edeceği bilgisi verildi. 5. ayda ortalama olarak ekilen saçların % kaçı çıkmış olur?

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flaşsız resimlere devam

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlar da flaşlı olan çekimler.

Ozgur

• Full Member
6. ay %50
9. ay %75
Kalan 3 ayda ise son %25 çıkış beklenir ama tabi %25 sonuç maximalidir, ortalama %5-15 daha gelir son 3 ayda.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
6. ay %50
9. ay %75
Kalan 3 ayda ise son %25 çıkış beklenir ama tabi %25 sonuç maximalidir, ortalama %5-15 daha gelir son 3 ayda.

Doktor, 5. ayda %40 civarı çkmış olur dedi. Sizin belirttiğiniz oranlarla uyumlu. Yorumunuz için teşekkürler.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Durumu değerlendirirseniz sevinirim arkadaşlar. Çevremden olumlu yorumlar geliyor ama buradaki profesyonellerin yorumları da önemli benim için.

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Durumu değerlendirirseniz sevinirim arkadaşlar. Çevremden olumlu yorumlar geliyor ama buradaki profesyonellerin yorumları da önemli benim için.
Suanki durum ve görüntüde negatif bir olay yoktur. Bu sekilde devam ederse, 9. ayda havalara ucarsin sevincten.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Suanki durum ve görüntüde negatif bir olay yoktur. Bu sekilde devam ederse, 9. ayda havalara ucarsin sevincten.

Yorumunuz için teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçlar henüz 1 aydır çıkmaya başladı yavaş yavaş süreç kişiden kişiye değişiyor o yüzden bir ortalama vermek doğru olmaz 6/7 aylarda artık kendini bellı eder umarım çol güzel olur
Global Moderator

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar henüz 1 aydır çıkmaya başladı yavaş yavaş süreç kişiden kişiye değişiyor o yüzden bir ortalama vermek doğru olmaz 6/7 aylarda artık kendini bellı eder umarım çol güzel olur

Göreceli bir olay haklısınız, 1-2 ay daha bekleyip göreceğiz. İnşaallah herşey yolunda gider emeklerimizin karşılığını alırız.

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
6. ay fotoğraflarını paylaşıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Islak halini ilk defa paylaşıyorum.

Ayaz01

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Doğal bir görüntü olmuş benim gözüme güzel geldi

Facebook Twitter Instagram