Gönderen Konu: 8 Ocak 2018, Este World Altunizade, Op. Dr. Alaaddin Karabacak (P.C), 3800 Greft  (Okunma sayısı 19631 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çıkışlarınız yeni yeni başlıyor henüz.
Global Moderator

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flaşlı çekimler.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2018, 09:46:44 Gönderen: GondorUmbar »

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Etraftan da bu tepkileri almaya başladım. 4. ay için süreç nasıl ilerliyor sizce?

Saygılar,

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
4.Ay icin gidisat guzel foto zoomlarda diplerde cikislar gozukuyor bence iyi olcak biraz daha sabir  😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Etraftan da bu tepkileri almaya başladım. 4. ay için süreç nasıl ilerliyor sizce?

Saygılar,

Orta çokta hızlı degil çokta yavaş degil süreciniz
Global Moderator

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
4.Ay icin gidisat guzel foto zoomlarda diplerde cikislar gozukuyor bence iyi olcak biraz daha sabir  😊
Fotoğrafları baştan beri hep akşam çektim, birde gündüz çekimleri paylaşacağım. Akşamları fotoğraf kalitesi ciddi düşüyor. Tam bir sabır sınavı :) Teşekkürler...

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Saygılar,

Orta çokta hızlı degil çokta yavaş degil süreciniz

Görüşünüze göre dengede olması makul. Bu ay kan testi yaptırıp gerekirse b12' yede başlasam iyi olur diyorum. Birde 3 numara kestirsem losyonu daha verimli kullanırım gibime geliyor. Bu ayda kısa kestirmeye siz ne dersiniz? Yine güneşe şapkayla çıkmak kaydıyla.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçlarını kısa tutarsan gelişmeleri daha net görebilirsin ekim bölgesini makasla istersen bir daha kısa kestir ve sonra 7/8 aya kadar kendi haline bırak

Kan testi yaptırman iyi olur eksik olan biley var ise takviye yapman acısından
Ama var olan saçlarında ince görünüyor Finasterid i bir araştır aklıma yatarsa 7/8 ay kullan
Global Moderator

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarını kısa tutarsan gelişmeleri daha net görebilirsin ekim bölgesini makasla istersen bir daha kısa kestir ve sonra 7/8 aya kadar kendi haline bırak

Ama var olan saçlarında ince görünüyor Finasterid i bir araştır aklıma yatarsa 7/8 ay kullan

Kısa kestirdikten sonra 7. aya kadar hiç mi kestirmeyeyim, yoksa 2-3 haftada bir kırık saç uçlarına düzeltmeye devam edeyi mi?

Evet var olan saçlarımda ince ve hassas. Finasterid' i araştırayım.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Kısa kestirdikten sonra 7. aya kadar hiç mi kestirmeyeyim, yoksa 2-3 haftada bir kırık saç uçlarına düzeltmeye devam edeyi mi?

Evet var olan saçlarımda ince ve hassas. Finasterid' i araştırayım.
Finasterid dediğimiz ilaç proscar muadilidir değil mi? Yan etkileri korkutmuştu açıkçası.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell yukarıdaki sorulara ek olarak aşağıdaki kısalıkta makina ile kestirmekte 4. ayda bir porblem olmaz diye düşünüyorum. Ne dersin?

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence makina icin erken.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence makina icin erken.
Çeşitli yaklaşımlar var doğru olanı yapmak gerekir. Kullandığımız losyonların kısa saça daha iyi nüfus edeceğini düşünüyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar sorun olmaz ..

Evet ilaç pros/car yada propeci/a 

İçindeki etken maddenin adı finasterid
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram