Gönderen Konu: 8 Ocak 2018, Este World Altunizade, Op. Dr. Alaaddin Karabacak (P.C), 3800 Greft  (Okunma sayısı 19626 defa)

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
kendi saçlarınızda şoka uğramış şimdi daha yeni toparlıyor gibi..saçların uyku fazında  olduğu  3 aylık etabı tamamlamışsınız şimdi çıkışların başlayacağı viraja girmişsiniz   :)  umarım çışılar istediğiniz gibi olur..

Haklısınız hatta kulak üstünde bir bölümde (2cm^2 lik bir alan) ekimden hemen sonra uçtu. Biraz stress yaptım heralde. İnşaallah istediğimiz sonuçları alırız:)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekımınız hayırlı olsun umarım güzel sonuçlanır.
Global Moderator

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekımınız hayırlı olsun umarım güzel sonuçlanır.

Teşekkürler Hintell Bey,
Sizin değerli yorumlarınızı da bekliyorum.
Saygılar,

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör bölgesındeki saçlarınızın kaliteli olduğunu düşünüyorum ekilen grefrlrr cıkarsa (umarım sorunsuz çıkar) güzel bir sonuç olur diye düşünüyorum var olan saçlarınız da ekim tranvası sok dökülme kan dolaşımı yavaşlaması ile bir miktar zayıflamış bu normal bir durum ama cenkin dediği gibide toparlamaya başlamıs ön cizginiz kafanıza uyum sağlamış  sayı açıklığınızı tatmin eder umarım var olan saçlarınızda malesef ileride dökülücek gibi duruyor umarım aksi olur.
Global Moderator

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgesındeki saçlarınızın kaliteli olduğunu düşünüyorum ekilen grefrlrr cıkarsa (umarım sorunsuz çıkar) güzel bir sonuç olur diye düşünüyorum var olan saçlarınız da ekim tranvası sok dökülme kan dolaşımı yavaşlaması ile bir miktar zayıflamış bu normal bir durum ama cenkin dediği gibide toparlamaya başlamıs ön cizginiz kafanıza uyum sağlamış  sayı açıklığınızı tatmin eder umarım var olan saçlarınızda malesef ileride dökülücek gibi duruyor umarım aksi olur.

Yorumunuz için teşekkürler. Özellikle ön çizgi ekim sonrası iyi görünüyordu. Umarım sorunsuz çıkar ve istenilen sonuca ulaşırız.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,

Forum yetkililerine ve katkı sağlayan herkese teşekkür etmek istiyorum. Daha önce süreci paylaşacağımı belirtmiştim. Faydalı olması dileğiyle...

Tarih: 8 Ocak 2018
Ekim Merkezi: Este World - İstanbul - Üsküdar - Altunizade Merkezi
Doktor: Plastik Cerrah Op. Dr. Alaaddin Karabacak
Greft Sayısı: 3800
Operasyon Süresi: 8-9 Saat

Doktor bey dışında 4 yardımcısı vardı. Saç alımını 4 kişilik ekibin lideri yaptı. Tüm kanalları doktor bey açtı. Ardından 4 kişilik ekip ekimi yaptı. Saç ekimi tamamlandığında PRP uygulaması yapıldı.

İlk etapta ilaç önermedi doktorum (sanırım yan etkileri sebepleriyle şikayetler oluyormuş).Vitamin ve saç güçlendirici sprey önerdi. Hastanenin kendi ürünü olan CUREGEN markalı ürünler. 

3. ay kontrolümde, forumda sıkça isimleri geçen  PRO-PECIA, PRO-SCAR ilaçlarını sordum, 1 ay deneme yapabilirsin dedi. Kararsız kaldım.  Bu ilaçların yan etkileri  hafife alınacak türden değil gibi.

Vitamin Hapının İçeriğini fotoğraf olarak buraya koyuyorum. Bu hapta günlük porsiyon olarak 300mcg=µg biotin var. Biraz az gibi.  Ekstardan biotin almam gerekir mi sizce (Örneğin 1000 mcg=µg)? Tecrübeli arkadaşlar araştırmıştır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Gerekmez dostum.
Global Moderator

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Özellikle ön bölgede, ekim yapılan saçlı deride kızarıklık oluşuyor zaman zaman(masaj sonrası iyice artıyor kızarıklık). 95 gün geçti ekimin üzerinden normal midir arakadaşlar?

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3.5 ay fotoğraflarımı paylaşıyorum. Flaşsız çekimler

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flaşsız tepeden

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flaşlı fotoğraflar.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Flaşlı fotoğraflar.

Sol ön bölgedeki hareketlilik sağa göre daha az. Benzer durumu birçok arkadaş yaşıyor sanırım.

GondorArmor

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Süreç ile ilgili yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar :) Fotoğraf açıları doğru mudur? Önerilere açığım.

Facebook Twitter Instagram