Gönderen Konu: 25 YAŞINDAYiM YARDIM !  (Okunma sayısı 1793 defa)

tyler norton

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
25 YAŞINDAYiM YARDIM !
« : 05 Nisan 2018, 07:27:53 »
Abilerim!

Askerden sonra başlayan süreçle birlikte vertex bölgesinde ve şakaklar ile ön kısımda seyrelmeler (dökülmeler) oldu ve bu bütün hayatımı olumsuz etkiliyor. psikolojimi iyice bitik durumda. sizden öneri bilgi ne varsa bekliyorum bu forumu bulmamın benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum.  :)

PagaroN

• Hero Member
Ynt: 25 YAŞINDAYiM YARDIM !
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2018, 08:34:46 »
Foruma hoşgeldiniz.
Genç yaşta saç kaybı hayatı cidden olumsuz etkileyen bir faktör. Bu sorun uzman ellerde düzeltilemeyecek bir sorun değil.
Forumumuzu detaylı inceleyerek bir çok saç ekim uzmanına ve ekimlerine ulaşmanızı araştırmanızı tavsiye ederim.
Saçınız ile detaylı yorum alabilmeniz için başınızı daha net gösteren fotolar yüklemeniz gerekmektedir.
Ayrıca sağ ve sol yandan foto yüklemenizi de tavsiye ederim.
İyi forumlar...

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2018, 11:50:11 »
Moral bozacak bir durum yok benim dökülmem bu şekil olsaydı şimdiye saç ekimiyle harika saçlarım olurdu  :) ön tarafa yapılacak güzel bir ekim her halükarda sizi saç derdinden kurtarır.yapacağınız tek şey bu işte başarılı neticeleri olan birilerini bulmak.forumdada bu tarz açıklıkta harika sonuç alan arkadaşlar var bence onlara bir bak ona göre karar ver.

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2018, 11:58:51 »
Var olan saçlarınız biraz cansızlaşmış dökülme devam edicek gibi duruyor donör bölgenizin fotografından çok bir şey anlayamadım ama güçlü olduğunu düşünüyorum ilerki dökülme aşamalarınıda tespit edip donörü doğru kullanarak başarılı bir ekim gerçekleştirebilirsiniz diye düşünüyorum var olan saçlarınızıda güçlendirmek için medikal tedavileri araştırmanızı tavsiye ederim.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

tyler norton

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2018, 12:32:39 »
Moral bozacak bir durum yok benim dökülmem bu şekil olsaydı şimdiye saç ekimiyle harika saçlarım olurdu  :) ön tarafa yapılacak güzel bir ekim her halükarda sizi saç derdinden kurtarır.yapacağınız tek şey bu işte başarılı neticeleri olan birilerini bulmak.forumdada bu tarz açıklıkta harika sonuç alan arkadaşlar var bence onlara bir bak ona göre karar ver.

Çok sağolun :) ilginiz ve bilginiz için
Dermaroller+Minox Tedavisi
Çam terebentin
Prominox Şampuan

Zaman Her şeyin ilacıdır..

tyler norton

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2018, 12:33:49 »
Var olan saçlarınız biraz cansızlaşmış dökülme devam edicek gibi duruyor donör bölgenizin fotografından çok bir şey anlayamadım ama güçlü olduğunu düşünüyorum ilerki dökülme aşamalarınıda tespit edip donörü doğru kullanarak başarılı bir ekim gerçekleştirebilirsiniz diye düşünüyorum var olan saçlarınızıda güçlendirmek için medikal tedavileri araştırmanızı tavsiye ederim.

Forumda somut başarıları olan doktorları inceliyorum lakin bazıları çok pahalı nasıl olacak bilmiyorum :(
Çam terebentin
Prominox Şampuan

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2018, 23:24:03 »
3000 greft bu kafayı kapatır ama kime ektireceksin asıl mesele bu.zekeriya kul ilhan serdaroğlu hakan doğanay ve şahin çeliğe yoğunlaş bence.

tyler norton

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Nisan 2018, 06:16:31 »
3000 greft bu kafayı kapatır ama kime ektireceksin asıl mesele bu.zekeriya kul ilhan serdaroğlu hakan doğanay ve şahin çeliğe yoğunlaş bence.

bu isimler şu an forumda bahsi geçen en işin ehli kişiler ve fiyatlandırmaları da bu ustalıklarıyla doğru orantılı  ;D ;D  ama cüzi miktarlara inanılmaz sonuçlar alan arkadaşları da görüyorum ve haliyle insan ikileme düşüyor ...
Çam terebentin
Prominox Şampuan

Facebook Twitter Instagram