Gönderen Konu: Tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim  (Okunma sayısı 2005 defa)

laruk1984

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim
« : 02 Nisan 2018, 03:59:41 »
Arkadaslar merhaba yaklasik 6 senedir sac dokulmesi var.Ozellikle on tarafta ve sakaklarda.Yasim 34.Size gorustugum hocalar ve verdikleri fiyatlar hakkinda kisaca bilgi vereyim(Hepsiyle netten gorustum bu arada)
Muttalip keser 1500 greft yeterli olur dedi fiyat olarak sanirim 25 bin tl ye falan gelicek
Koray hoca 2500 greft yeterli olur dedi 31 bin tl ye geliyor
Hakan Doganay da 2500 greft dedi o da sanirim 15 bine falan gelicek
Ve son olarak ilhan Serdaroglu ile gorustuk 1800-2000 greft arasina hallolur dedi fiyat olarak da 2000 dolar dedi

Simdi benim durumumda olan saclar icin yani siklastirmanin gerektigi saclar icin kalem tekniginde sanirim daha basarili sonuclar aliniyor bu yuzden Hakan Doganay a biraz daha sicak bakiyorum.Koray hoca ve muttalip hoca superler ama fiyat konusu biraz muallakta birakiyor insani.Sizlerde yorum yaparsaniz daha sglikli bir karar verebilirim.

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Tecrubeli arkadaslar yardimci olursa sevinirim
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2018, 04:42:05 »
Verdexe ekim düşünüyor musun? Düşünüyorsan hakan hoca ekerim dedi mi?
Dökülmen devam ediyor mu?
 Dökülmen devam ediyorsa bekle derim benimde saç hemen hemen aynı pozisyon ve 1 aydır dökülme yaşamıyorum.
 2 günde 0.5 finans ve masaj yapıyorum devamlı 5-6 ay dökülme olmassa ekim yaptırcam inş.
Ama dökülme başlarsa 1-2 yıl bekleyip Koray Erdoğan’a gitçem inş. Hakan doğanay ve z.kul bana verdexe ekmem demişti.

laruk1984

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2018, 06:57:18 »
Hocam valla artik bekleyecek takat kalmadi yas geldi 34 e .Ne kadar daha bekleyeyim.Bana aslinda onlerin siklasmasi ve sac cizgisi olusturmak su asamada yeterli olur gibi oluyor sonra vertex icin ilerki donemlerde dusunebilirim senin var mi aklinda dusundugun bir doktor ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2018, 10:54:14 »
Dostum beklemene gerek yok güzel bir planlama ile bu işi doğru bi doktorla güzelce çözebilirsin
Global Moderator

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Nisan 2018, 14:25:55 »
Aynen verdexde pek problem yok senin.
Ben açtığım konudan daha iyi durumda şuan saçları.
İnş. Dökülme tamamen durursa ki şuan durmuş gibi görünüyor 5-6 ay Beklicem ön çizgiyi Hakan hocaya gitçem 1 yıl sonra Koray Erdoğan’a verdex için giderim bütçe 5000 Euro.

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Nisan 2018, 14:30:24 »
Seni zorlamasa Koray Erdoğan’a git derim adam mutluluk satıyor.d

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2018, 14:49:41 »
5 bin ero güzel bi büççe :) şu zamanda senin var olan saçlarında kaliteli dostum çok güzel sonuçlar alınır bu kafadan.
Global Moderator

snowbeyaz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2018, 15:11:28 »
Eyw. Başkan cansın İnan sen olmasan bende dahil çok kurban verirdik kasaplara.
Saç başka bişey insanlara gıptayla bakmak, kendini eksik hissetmek bide bunu kullanıp bazılarının 3 kuruşumuza göz dikip  hayatımızı zehire çevirmesine engel oldun resmen. O saçların her bir telini köküne kadar hak ediyorsun. :D
Allah razı olsun senden.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2018, 15:36:33 »
Eyw. Başkan cansın İnan sen olmasan bende dahil çok kurban verirdik kasaplara.
Saç başka bişey insanlara gıptayla bakmak, kendini eksik hissetmek bide bunu kullanıp bazılarının 3 kuruşumuza göz dikip  hayatımızı zehire çevirmesine engel oldun resmen. O saçların her bir telini köküne kadar hak ediyorsun. :D
Allah razı olsun senden.

Estafurullah siz araştıran zeki insanlarsınız benle alakası yok genede çok saol bu sözleri duydukça dahada azimleniyoruz.. dahada büyüycez inşallah önümüzdeki ay çok güzel haberlerimiz olucak:)
Global Moderator

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Nisan 2018, 18:09:14 »
Ben bu kafa için hiç düşünmeden muttalip kesere giderdim maddi durumun yetiyorsa.

laruk1984

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Nisan 2018, 18:34:48 »
Yani benim planim aslinda su once ilhan hoaca yada Hakan hocaya ektirip birkac yil sonra vertex ve siklastirma icin muttalip yada koraya gitmek.Ilhan hocanin ekimlerinin biraz piyango tarafi var nadir de olsa kotu suprizler olabiliyor Hakan hocanin ekimlerinde henuz cok kotu bir sonuc gormedim.Sonuc olarak hala kararsizim

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Nisan 2018, 18:52:41 »
Yani benim planim aslinda su once ilhan hoaca yada Hakan hocaya ektirip birkac yil sonra vertex ve siklastirma icin muttalip yada koraya gitmek.Ilhan hocanin ekimlerinin biraz piyango tarafi var nadir de olsa kotu suprizler olabiliyor Hakan hocanin ekimlerinde henuz cok kotu bir sonuc gormedim.Sonuc olarak hala kararsizim
muttalipe koraya yetecek paran varsa ilhan serdarogluyla ne isin var gözüm
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 12:18:05 Gönderen: smrr »

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2018, 19:30:08 »

Bakın,hakan doğanay ve ilhan vs size %100 garanti sonuç veremez ama muttalip keser %99 garanti sonuç verir.Adam süreci baştan sonra kendi başına özenle titizlikle yapıyor ve açıklığınız çok az ve muttalip keserin en başarılı olduğu saç tipine sahipsiniz.Paranız yetiyorsa hiç düşünmeden muttalip kesere gidin.

laruk1984

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Nisan 2018, 21:31:08 »
Dostum beklemene gerek yok güzel bir planlama ile bu işi doğru bi doktorla güzelce çözebilirsin
Yani aslinda 25 bin tl verip komple kurtumak mantikli.Muttalip hoca da zaten tartismasiz en iyi birkac ekimciden biri

Facebook Twitter Instagram