Gönderen Konu: Dr.Kaan pekiner Fiyat  (Okunma sayısı 10930 defa)

Canimo

• Sr. Member
Ynt: Dr.Kaan pekiner Fiyat
« Yanıtla #15 : 26 Eylül 2020, 22:22:40 »
Bence de, dusuk greft ihtiyaci olanlar icin belki ama koray hocanin kampanya vs dusununce Kaan hoca biraz yuksek cekiyor fiyati.
Su da var. korona belliki bitmeyecek, mecbur bu fiyatlar dusecek. Bu sene ekim yaptirmayi dusunen arkadaslar bence acele etmesin, ben kisa dogru koronanin 2. Dalgasiyla beraber fiyatlarin tekrar normallesecegini dusunuyorum

mantıklı düşünce ama gerçekleşmeyebilirde  :)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #16 : 26 Eylül 2020, 23:59:33 »
  Euro  çalışan  merkezler    nereye  kadar  dayanacak  öyle  veya böyle    fiyatlar  düşecek 

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 28 Eylül 2020, 19:06:08 »
Bence de, dusuk greft ihtiyaci olanlar icin belki ama koray hocanin kampanya vs dusununce Kaan hoca biraz yuksek cekiyor fiyati.
Su da var. korona belliki bitmeyecek, mecbur bu fiyatlar dusecek. Bu sene ekim yaptirmayi dusunen arkadaslar bence acele etmesin, ben kisa dogru koronanin 2. Dalgasiyla beraber fiyatlarin tekrar normallesecegini dusunuyorum
Sokağa çıkma yasağı fln gelecek kdr vaka artarsa düşebilir ki tekrar gelmez sanıyorm.

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 30 Eylül 2020, 11:31:27 »
Sokağa çıkma yasağı fln gelecek kdr vaka artarsa düşebilir ki tekrar gelmez sanıyorm.

Katilmiyorum.

Pandemi dolayisiyla seyahatlerin kisitli oldugu kis doneminde(Schengen bolgesinden cok hasta gelemeyecegini dusunuyorum.) fiyatlari meecbur guncelleyecekler.

fastbreak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 28 Ekim 2020, 09:07:47 »
Dun gorustum on cizgimin bir santim one alinmasi icin
Graft basina 2.25 sakaldan olursa 2.5 euro dediler

4000 greft için 9 bin euro, yani 85 bin TL'den fazla ediyor. Ya ben saymayı bilmiyorum...   ;D

keneee33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 03 Şubat 2021, 19:07:01 »
4 gün önce görüştüm kendileri bana kök başına 2.70 euro dediler ve bana uygulanması gerek 2.500 ile 3.000 arası yeterli olacağını söylediler, şöyle bir hesap yaptım ve bana maliyeti 8.100 euro olacağını ilettiler, o günkü kura göre hesap yaptım 76.000 TL tutuyordu.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2021, 23:44:53 Gönderen: keneee33 »

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #21 : 03 Şubat 2021, 22:57:35 »
Neden greft fiyatınız 2.5 ya da 2.6 Avro değil diye sormadınız mı? Bir hata olabir mi acaba? :) Eğer gerçekten greft fiyatı 2.57 Avro ise hangi ortalama baz alınarak böyle bir fiyat çıkarmış Kaan Bey gerçekten çok enteresan :). Ama eğer 8.100 Avro - 3000 greft hesabı ise, greft fiyatı 2.7 Avro olmuş olması gerekli.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

keneee33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 03 Şubat 2021, 23:45:22 »
Neden greft fiyatınız 2.5 ya da 2.6 Avro değil diye sormadınız mı? Bir hata olabir mi acaba? :) Eğer gerçekten greft fiyatı 2.57 Avro ise hangi ortalama baz alınarak böyle bir fiyat çıkarmış Kaan Bey gerçekten çok enteresan :). Ama eğer 8.100 Avro - 3000 greft hesabı ise, greft fiyatı 2.7 Avro olmuş olması gerekli.

Düzelttim ;D ;D

Artrosis

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 04 Şubat 2021, 02:50:12 »
Bu fiyatlar gerçekten türkiye şartlarında insanlara sunuluyor hayret ettim.80 bin ne demek 😦

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 04 Şubat 2021, 10:48:54 »
Arz talep meselesi kardeşim
Global Moderator

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 09 Mart 2021, 17:42:57 »
Merhaba, benim kendilerinden aldığım güncel rakam; 2.7 Euro saçtan, 3 Euro sakaldan alım için. Pandemi sebebiyle de bu rakamlarda 2.5 Euro saçtan 2.7 Euro sakaldan şeklinde uygulanıyor. Bilginize.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 09 Mart 2021, 21:14:01 »
Merhaba, benim kendilerinden aldığım güncel rakam; 2.7 Euro saçtan, 3 Euro sakaldan alım için. Pandemi sebebiyle de bu rakamlarda 2.5 Euro saçtan 2.7 Euro sakaldan şeklinde uygulanıyor. Bilginize.

Bence o doktor dostum bu fiyatlara dünyanın en iyi doktorlarına ekim yaptırılır.
Her malın bir alıcısı vardır diyerek fiyat politikası uyguluyor heralde yani kısaca çok pahalı olan iyidir gibisinden düşünenlere hitap etmeye çalışıyor galiba.
« Son Düzenleme: 09 Mart 2021, 21:20:05 Gönderen: Hintell »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 16 Mart 2021, 09:17:15 »
Öncelikle kimsenin ekim fiyatını eleştirmem . İsteyen , uygun bulan gidip ektirir. Kaan hoca bence önemli bir doktor ve ekimlerini beğeniyorum . Keşke pandemi döneminde yerli hastalara yönelik 1,50 euro falan ekseydi en azından iç piyasada daha çok müşteri bulurdu .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 16 Mart 2021, 09:42:59 »
Öncelikle kimsenin ekim fiyatını eleştirmem . İsteyen , uygun bulan gidip ektirir. Kaan hoca bence önemli bir doktor ve ekimlerini beğeniyorum . Keşke pandemi döneminde yerli hastalara yönelik 1,50 euro falan ekseydi en azından iç piyasada daha çok müşteri bulurdu .
+1

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 16 Mart 2021, 16:24:18 »
Ben açıkcası Türk hastaların kaan pekiner için çok önemi olduğunu düşünmüyorum o yüzden çok ilgilendiğim bir hekim değil. Tabi ekim başarısını eleştirmedim bunu yazarken yanlış anlaşılmasın

Fiyatına gelince bu doktorların ya da merkezlerin kendi emeklerine biçtikleri fiyat benim haddim değil buna yorum yapmak.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2021, 17:09:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram