Gönderen Konu: Sac ekimi 3000 greft dr zekeriya kul  (Okunma sayısı 49418 defa)

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi 3000 greft dr zekeriya kul
« Yanıtla #60 : 02 Mayıs 2015, 14:29:44 »
Fiyat konusuna gelirsek, Ferudini 5 EUR ya ekim yapiyor ama adam belcikali oldugu icin alim gücü olarak türkiyedeki 5 lira gibi düsünün. Yani Ferudini türkiyede olsa adida Feridun olsa greft basi 5 liraya ekim yapardi anlayacaginiz. :)

Zekeriya kul`un ücretide greft basi en az 1 Euro, lakin herkese günde 1250 greft ekmiyor, cogu zaman 1000 greft civari ektigini düsünüyorum ve fiyat politasi günlük 1250 euro nun altina düsmüyor. Ayrica günde iki ekim yaptigi zamanlarda var. Alimi micromotorla yaptigi icin donör bölgesine verdigi zararida düsünün.

Keser`in hic canli ekim sonucunu görmedim ama hem yerli hemde yabanci forumlardaki sonuclari cok cok iyi gözüküyor. Bence Ferudiniden bile daha pahali lakin keser ankarada, ferudini belcikada. Bu acidan baktiginizda keser ferudiniye göre 2 kat daha pahali :). Ama keser herseyi kendisi yapiyor, ferudini hemsirelere ektiriyor. Birde keser günlük 600-800 grefti manuel olarak alip kendisi ekiyor. Sonucta 3.5 euro/greft ten günlügü 2100-2800 euroya geliyor.

Ben genel olarak bu sac ekimcilerin hepsinin acayip pahali oldugunu düsünüyorum. Zekeriya kul aldigi paranin hakkini vermiyor, keser de cok asiri pahali.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 02 Mayıs 2015, 23:40:24 »
Hocam şunun altını çizeyim kul coklu dogal kökte ekmiyor teklileri birlestiriyor öne ekiyor:(

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #62 : 04 Mayıs 2015, 23:02:06 »
Daha dört ay dolmadan xtazın saçlarının son halini görünce ağzım açık kaldı doğrusu  :)inanılır gibi değil,bazen nadiren  böyle erken dönemde bu tarz sonuçlar oluyor ama oda binde bir görülen bir durum,ekim olan saç bu sürede bu kadar uzamaz bile ,nadiren bazı kişilerde greftlerin çok iyi olmasından ve saç tellerinin güçlü oluşundan bu tarz gelişmeler oluyor,bu durumu sadece ekimcinin kalitesine bağlamak pek doğru olmaz,zekeriya kul çok iyi bir ekimci ama çoğu zaman kimse böyle bir sonuç beklemesin...
Xtaz kardeşimede yeni saçları hayırlı olsun diyorum,gerçekten onun adına çok sevindim,güle güle tara kardeşim...

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 06 Mayıs 2015, 23:36:44 »
al işte yine kafamm karıştı arkadaş abi bu arada saçlar on numara bana kalırsa güle güle tara mutlulukla sağlıkla inş

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 07 Mayıs 2015, 02:46:42 »
Tesekkurler ederim arkadaslar...acaba bu gelismelerden daha fazla olabilir mi onumuzdeki 2 ay?

Elimi surtunce hala alttan batan var ozellikle sag sakak tatafinda...fotolar pek net degil AMA siz ne dusunuyorsunuz?fotolari zoomlayip cektim..

Leo,dr kul banada zigzag yapti AMA seninkini nedense abartmis...
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2015, 02:58:46 Gönderen: xtaz1 »

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 10 Mayıs 2015, 22:40:10 »
Sizin sac cikislari devam ediyor zaten koydugunuz fotoya göre. Genel olarak sac kökleri sok dökülmeden sonra dinlenme fazina giriyor ve sac cikislari sok dökülme ertesinde 2-5 ay icinde cikiyormus. Sok dökülmeninde 2. hafta ile 8.hafta arasinda oldugunu düsünürsek, en erken sac cikislari 3.ayda en gec sac cikislarinin ise 7.ayda olmasi lazim. Insallah daha da cikmaya devam eder diyelim. Bu arada size donör bölgenizin durumunu sormustum. Donör bölgenizin bir fotosunu eklemeniz mümkün mü acaba?

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 11 Mayıs 2015, 00:04:42 »
Leo arkadasim tesekkurler ederim.donor bolgemi en kisa zamanda gonderirim

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 11 Mayıs 2015, 00:13:25 »
Simdi cektim fotolari,foto kalitesi pek iyi degil...

Yarin oburgun saclari kisaltinca tekrar gonderirim..

Ekim oncesi benim donor bolge cok seyrek idi zaten ve o bolgedeki saclar beyazlamis....

Donor bolgesinden alim esit sekilde alinmis
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2015, 00:16:26 Gönderen: xtaz1 »

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 22 Mayıs 2015, 02:14:18 »
2.5 ay boyunca hemen hemen her gece sacimi buz gibi su ile yikadim,zaten kafa uyusuk idi ilk donemler AMA etkisi oldu mu bilmiyorum....

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #69 : 09 Temmuz 2015, 00:28:24 »
Xtaz kardeş nasılsın ? Saçlarının son halini fotonda gördüm baya degiştirmiş seni  ;) son durumunu paylaşırmısın ,burda merak ettigim ekimlerden birtanesi de senin ekimindi .....

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 13 Temmuz 2015, 00:48:29 »
Savas merhaba ,dunde konustugumuz gibi cok memnunum..sana gonderdigim fotolari ve digerlerini en kisa zamanda yukleyecegim...sanirim verteks bolgesini z.kul ile gorusecegim ve fikirlerini alacagim....saclarimdan cok memnunum,6 ay once on taraf kel iken su an ayna karsisinda bosluk bile bulamiyorum....bazen bu saclar nereden geldi diye sormuyor degilim kendime....

Ben doktorumdan memnunum ve verteks bolgesini yapmayi dusunuyorum,sac ekecekler iyice arastirsin,kasaplardan uzak dursun....dr z.kul ile ekim yapmayi dusunenler,Kul'u konusmalariniz Hal ve hatiriniz ile pozitif bir sekilde etkilerseniz,ekiminiz daha iyi olabilir....:)

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #71 : 13 Temmuz 2015, 00:57:19 »
Savas merhaba ,dunde konustugumuz gibi cok memnunum..sana gonderdigim fotolari ve digerlerini en kisa zamanda yukleyecegim...sanirim verteks bolgesini z.kul ile gorusecegim ve fikirlerini alacagim....saclarimdan cok memnunum,6 ay once on taraf kel iken su an ayna karsisinda bosluk bile bulamiyorum....bazen bu saclar nereden geldi diye sormuyor degilim kendime....

Ben doktorumdan memnunum ve verteks bolgesini yapmayi dusunuyorum,sac ekecekler iyice arastirsin,kasaplardan uzak dursun....dr z.kul ile ekim yapmayi dusunenler,Kul'u konusmalariniz Hal ve hatiriniz ile pozitif bir sekilde etkilerseniz,ekiminiz daha iyi olabilir....:)
   kardeş gercekten senin adına sevindim , dün gördüğüm fotografından sonra bu kadarını ben bile beklemiyordum ;) gercekten donör alanından o kadar saç cıkıpta bu kadar sık bir görünümde saçın olacagını aklım ermedi :)) sonuçta olabilecek en güzel ekimlerden birisini sende görmüş olduk ...
 Vertex bölgendede bu sonucu alırsan +18 ' e dönüş yapmış olursun insAllah.. Fotolarını paylaşınca ne demek istedigimi daha iyi anlayacaklardır arkadaşlar...

hairdress

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 13 Temmuz 2015, 11:46:31 »
saç ekimi de plastik cerrahi bir operasyon mudur ?

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 15 Temmuz 2015, 14:22:27 »
Ozelden soran arkadaslar,ben kendi ekimimden cok memnunum ve verteks bolgesinide Dr z kul ile gorusecegim..

Surekli soruyorsunuz,ben buradan kimseye doktor onermem...ben cok memnun kaldim ama bu sitedr Dr z kul ile ekim yapmis ve memnun kamamis arkadaslarda var...

Iyice arastirin bence...ben z Kul ile verteks bolgesi icin fikirlerini alacagim beni ikna ederse OCAK ayinin basinda ekimi yaptirmayi dusunuyorum..

Umarim yardimci olmusumdur...

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 07 Aralık 2015, 21:15:21 »
arkadaslar merhaba,cok kisaca yazayim;ekimimden  memnunum,tekrar ekim yaparsam ayni doktorda yaparim.

Vertex bolgesini dusunuyorum...ozelden mesaj atan arkadaslar icin fotograr ekleyecegim.

Benim ekim 3aydan sonra kendini gosterdi zaten,o zamandan beri geri bakmadim,iyi ki yapmisim.

z.kul'da yaptim,1 graft 1 euro..sahsi fikrim 3000den fazla graft ekildigini sanmiyorum ama sonuc olarak bundan daha iyisini beklemiyordum...

Facebook Twitter Instagram