Gönderen Konu: Sac ekimi 3000 greft dr zekeriya kul  (Okunma sayısı 49415 defa)

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi 3000 greft dr zekeriya kul
« Yanıtla #45 : 01 Mayıs 2015, 23:34:19 »
Sunundemek istiyorum nekadar korayla ilgli şüpelerim olsada bizim saçkarımız şöyle gözükmyor şu sitede gördügüm en dogal sonuç bu hüseyininkinden bile dogal bilmiyorum reci abi savas abi ne düşünüyorsunuz resim ejderin bence bu çağda yılda 2015 de doğallığın tek ölçüsü çim adam olmamak ve saçların taranabilitesi olmamalı

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 02 Mayıs 2015, 00:00:25 »
Dreamboy yukledigin ekimdeki bosluklar guzel mi olmus sence?

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 02 Mayıs 2015, 00:02:18 »
Ayrica benim ekim oncesi fotolarda kel kafama ragmen dipler gorunuyor:)

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 02 Mayıs 2015, 00:04:50 »
Ben cok memnunum Su an.....su hali ile,3 ay 20 gun kellikten kurtuldum...sene 2015 ama FUE Bile 7-8 yildir yapiliyor ...

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 02 Mayıs 2015, 00:23:38 »
Bence sizin ekim güzel olmus. Daha 4.ay bile olmamasina ragmen iyi bir gelisme göstermis. Zaten sizin memnun olmaniz en önemlisi. Aklima takilan tek nokta, sac ekiminden sonra donör bölgenizin fotosunu paylasmistiniz, orda donör bölgeniz oldukca kötü gözüküyordu iyi gözükmüyordu, toparlandi mi acaba?

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 02 Mayıs 2015, 00:50:07 »
Dreamboy`un ekimine gelince bence basarisiz bir ekim. 8.ay olmasina ragmen hala saclar taranacak kivama gelmediyse bence bir sorun vardir. Cok dar bir alana 2200 greftten bahsediyoruz. Yarisi bile ciksaydi, o kadar bosluklar olmazdi. Xtaz in ekim yapilan alani dreamboy`un ekim alaninin iki kati, ama ekilen greft sayisi sadece %35 daha fazla. Sonuc ortada, o yüzden bence dreamboy hakli. Sac cizgisine gelince yüzün ve alnin yapisina göre ve kisinin kendi zevkine göre degisir. Kimisi düz, kimisi oval seklinde ister.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 02 Mayıs 2015, 01:03:25 »
Kendi ekimimle sizinkini karsilatirinca benim ekimim kesinlikle basarisiz. Bende sac dipleri kesinlikle gözüküyor, sac cizgisindeki zigzaglar aynen belli oluyor, yani sacin ekim oldugu her haliyle asil bende belli oluyor. Ayrica donör bölgemde mahfoldu.
Sizin ekim bölgeside benim ekim bölgesinin yaklasik 2 kati, ama ekilen greft sayisi sadece %25 daha fazla. Buna ragmen sizde optik olarak oldukca iyi bir durum yakalanmis. Donörünüzün durumunu bilmedigim icin yorum yapamiyorum, ama saclarinizi güle güle tarayin, sizin icin gercekten cok sevindim.

Mr.Dreamboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 02 Mayıs 2015, 05:50:53 »
Bide fotodan fotaya cok fark ede bunarkadas biz kandryor anlamında demiyorum şimdi bi foto atarım sanarsınızki hepsi cıktı zaten kafamdaki saçın 3 de 2 si kafamda uzatıp yana uzatınca ektirmesem bile kapanıyordu ne anladım bu işten leo 2 için neyi düşünüyorsun yaptırırsan tabi keser hlc koray yas kul yeniden

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 02 Mayıs 2015, 10:20:34 »
Ben hepsi cikti demiyorum...bence 3000 graft bile ekilmedi...en fazla 2500...

Ben diyorum ki ben su an memnunum...Dr.kul'u da ovmuyorum...iyi kotu taraflari var..

6 ay dolunca detayli yazarim...estetik olarak ben memnunum...evet saclar seyrek ama gunluk hayatta belli olmuyor...cok saci olan ekime hic ihtiyaci olmayan birini isik altina sok flasli cek fotoyu gelir burda "bu ekim seyrek olmus"diyenler cikacaktir....

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 02 Mayıs 2015, 10:35:55 »
Bu Sabah cektim,flasli....Ben kesinlikle dr kul'u tavsiye etmiyorum bu asamada..ayrica dreamboy ve Leo gibi arkadaslar memnun degil..2000 tl'lik bir ekim gordum istanbuldayken ekim oldugu hic belli olmuyor ve adam kellikten kurtulmus 55 yasinda.....memnunluk kisiden kisiye degisir.ama ekim ile senin gitmis saclarin donmez......

Dreamboy sen Dr kul ile gorustun mu hic?

.ekim yaptirmadan once kul'a ektirmis 2 kisinin tavsiyesi ile karar verdim....ve 4 ay dolmadan memnunum...3.aydan sonra saclar 2 haftada bayagi canlandi....su an elime batan birkac sac var AMA Ben pek goremiyorum umarim cikar....

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 02 Mayıs 2015, 13:44:22 »
Madem sac kökleri ve sac cizgisi hakkinda bu konu altinda tartisma basladi, xtaz`in ekiminden bagimsiz olarak bende konuya katki yapmak isterim. Asagidaki resimler dr ferudinide ekim yaptirmis birine ait, internetten buldum. Sac köklerine ve sac cizgisine bir bakin, hic belli oluyormu. O yüzden ben savas üstadin dediklerine katilmiyorum. Yani her sac ektiren arkaya taradiginda yada saclari diktiginde sac kökleri belli olmuyor.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 02 Mayıs 2015, 13:45:16 »
....

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 02 Mayıs 2015, 13:47:24 »
buda benim sac cizgisi

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 02 Mayıs 2015, 13:57:07 »
Simdi dogal olarak sac yapilariniz farkli Dr Ferudinide ekim yaptiran kisinin saclari ince telli ve acik renkte diye yorumda bulunacaksiniz. Bende size hakli olmanizla beraber bendeki asil sorunun sac cizgisine seyrek sac ekimi yapilmasi ve her seyden önemlisi ise coklu greftlerin sac cizgisine ekilmesi oldugunu söylecegim. Simdi donör bölgesindeki sac kökleri zaten bariz kalin, birde üstüne coklu greftleri ekince durum bu. Üstüne birde zigzagli sac cizgisi olunca ekim oldugu herhalinden belli ve cok kötü gözüküyor. O yüzden bence kendimizi kandirmayalim, ekilen sac dogal sac gibi olmaz zaten diyerek herseyi kabullenmeyelim.

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 02 Mayıs 2015, 14:09:27 »
Genel olarak zekeriya kul  ferudini gibi sac ekimi yapamaz mi, bence yapar, o yetenegi var, ama bastan savma is yapiyor.
Sac kökü analizi yapmasi lazim ama yapmiyor, göz karariyla hesaplama yapmadan donörden sac alimi yapiyor ve tekli ve coklu greftleri karisik olarak sac cizgisine ekiyor, sonuc bu.

Halbuki donör bölgesindeki saclarin kalinligini ölcse, ona göre farkli bölgelerden aldigi greftleri caplarina göre ayirip, en ince ve tekli olanlari sac cizgisine ekse böyle olmayacak. Bu sacma zigzakli sac cizgisinide yapmasa daha düzgün ve dogal gözükür.

Facebook Twitter Instagram