Gönderen Konu: Sac ekimi 3000 greft dr zekeriya kul  (Okunma sayısı 49416 defa)

Reciproc

• Sr. Member
Ynt: Sac ekimi 3000 greft dr zekeriya kul
« Yanıtla #16 : 26 Ocak 2015, 00:05:40 »
Gayet iyi görünüyor,sanki size göre sağ taraf daha iyi duruyor,fotodanda kaynaklanıyır olabilir,şok dökülme tahminim henüz başlamamıştır ,keşke hiç olmasada böyle kalsa :) aslında kulun ekimlerinde şok dökülme az oluyor ama saçlar şoktan kurtulsa bile incelip minyatürleşiyor kendilerine gelmeleri sonrasında epey bir zaman alıyor,sizinkiler şu an pek minyatür sayılmazlar,kalın telli duruyorlar...

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Ocak 2015, 00:06:01 »
19.gun donor Alanim ekimden once seyrekti

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Ocak 2015, 00:12:46 »
Fotolarda sag taraf biraz daha iyi gibi,aynaya bakinca pek fark yok...sadece sol tarafin sakak ile birlestigi yerde biraz bosluk var gibi,biotin 2000mg ve ginkgo devam,yarin ekilmeyen bolgelere Minox%5 foam basliyorum.....bugun top oynadik ve sent topa bir kafa vurdum umarim zarar vermez!

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 26 Ocak 2015, 00:15:21 »
16.gun,flashli yandan foto...ekilen yerler tamamen keldi,sadece ortada olan bolgede saclar vardi...
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 00:17:01 Gönderen: xtaz1 »

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 26 Ocak 2015, 00:27:02 »
Son foto ilginçmiş gerçekten,iyi kapatıyormuşsunuz yani şakaklarınızın nerdeyse boş olduğunu düşünürsek çok iyi...
Sol şakak birleşim yerinde boşluk var biraz demişsiniz ama ben göremedim,bence simetrik duruyor,kafanıza gelen topu dert etmeyin bence hiç sorun olmayacaktır,sorun olmadı için bunu çok sık yapmanız gerekir diye düşünüyorum,sonuçta künt bir travmav öyle delici direk köklere zarar verebilecek bir şey olacağını sanmam,ben ekim olan saçın on günü atlattıktan sonra travmaya karşı çok hassas olduğuna inanmıyorum,siz genede dikkat edin bir müddet daha ...

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 27 Ocak 2015, 22:27:26 »
Bugun ekim olmayan bolgeye ve vertekse Minox basliyorum..

Reci,kardesim Sen Minox'u ekim yapilan alana kullanmismiydin?ne zaman basladin?

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 27 Ocak 2015, 23:12:13 »
Ben kullanmıştım tam tamına 28. gün başlamıştım,o zamanlar minoxilin amacının şok dökülmeyi azaltmak olması gerektiğini bilmiyordum,güya saçım erken çıksın diye kullanıyordum,kullananların amaçları oydu bende onlara aldanmıştım,sonra çoğu şeyde olduğu gibi bu konuyuda özellikle yabancı kaynaklardan detaylı olarak inceleyince öyle olmadığını öğrenmiş bulundum,minoxilin öyle bir etkisi yok,öğrendiklerim ve gözlemlerim doğrultusunda bana göre doğrusu şu minoxil vertekse ekilen saç için çok çok önemli,mutlaka çok erken başlamak lazım,yani ikinci haftadan hemen sonra,frontal yani ön bölgedeki saç için tam tersine bence hiç minoxil kullanmamak lazım,ikisinin arasındaki fark şu ; verteks frontal bölgeye göre kanlanmanın çok az olduğu bir bölge,vertekse ekim olan saçın ne denli zor çıktığın yada hiç çıkmadığı söylentilerini düşünün birde son zamankarda verteks teki başarılı ekimleri düşünün,kesinlikle minoxil kullanımının yaygınlaşmasından kaynaklanıyor..
Xtaz kardeşim ekim olan saç için bence sen minoxil kullanma,diğer bölgelere kuklanırsan kullan ,sana şöyle bir örnek vereyim,daha çok frontal bölgeye ekim yapan koray erdoğan hastalarına beş ay minoxil kullanımını yasaklıyor,o adam bunu yasaklıyorsa bu konuda bir çok kere  düşünmek lazım ,sonuçlarıda ortada adamın,kötü sonucu yok denecek kadar az...

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Ocak 2015, 23:32:01 »
Reci,sagol
Iyi acikladin,ben vertekse ekim yapmadim,1 yil sonra dusunuyorum..bayagi kararsizim,doktor 3 hafta sonra vertekse basla dedi,biraZdan sadece vertekse baslayacagim

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 01 Şubat 2015, 20:28:07 »
26.gun...flash'siz Ama Isik altinda....Sok dokulme baslamadi herhalde....her yikadigimdA 4-5 tane sac dusuyor....
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2015, 20:29:50 Gönderen: xtaz1 »

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 01 Şubat 2015, 21:30:49 »
Geçen gün yüklediğin fotolara göre daha iyi görünüyor,netlik olarakta daha iyi..
Sanki şok dökülme çok olmayacakmış gibi duruyor,daha öncede yazmıştım kulun ekimlerinde şok az oluyor ama ne kadar az olsada çok uzun süreye yayılıyor,yani çoğu başka ekimcinin işinde bu olay böyle cereyan etmiyor,bir iki hafta içerisinde saçların nerdeyse hepsi gidiyor,siz o yönden şanslısınız şok dökülme psikolojisi kötüdür,sizde fazla olmayacak demekki :) bir iki hafta sonra tekrar fotonu görürsek artık şok devam edecekmi etmeyecekmi tahmin ederiz heralde....

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #26 : 11 Şubat 2015, 22:42:44 »
Xtaz kardeş saçların son durumu nedir ? Şok dökülme aZ olacak gibi görünüyordu sende ...

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 17 Şubat 2015, 18:02:36 »
Topikli foto 3 yil oncesine ait:)dreamboy kardesim,onumuzdeki gunlerde resim eklerim belki...

Sok dokulme bende oldu bayagi,ekimden sonraki hali yok su an,biraz moralimi bozdu AMA umarim surec iyi gidiyordur.....

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 17 Şubat 2015, 19:41:42 »
Bazen şok dökülmenin çok olması daha iyi oluyor ,sonrasında saçlar daha güçlü geliyor,örneğin dostum savaş11 de şok dökülme çok olmuştu nerdeyse hiç saçı kalmamıştı,sonrasında en iyi sonuçlardan biri geldi..
Bazende nadiren bazı kişilerde şok dökülme çok az oluyor,bunlarda dördüncü aydan sonra nerdeyse hiç bir gelişme ve yeni saç çıkışı olmuyor,gönül istiyorki hep şok dökülme çok az olsun ama bazı ekimcilerde en iyi sonuçlar şok dökülmenin en çok olduğu vakalarda olur diyorlar,hemde öylesi daha sağlıklıymış,örneğin bir koray erdoğanın ekimlerimde şok dökülme hat safhada oluyor,esenler avicennanın ekimleride öyle oluyor sonradan saçlar daha güçlü geliyor yani sabırlı olmak lazım,iki üç ay çok kısa bir süre aslında,o süre dolunca günler geçmesin saç çıkışları devam etsin diye beklersiniz bu seferde :)

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 16 Mart 2015, 21:25:14 »
Selam arkadaslar foto eklemeye calistim ama
Olmadi..

Savas11 arkadasa rica ettim kendisine gonderdigim 67-68 gun fotolari eklemesi icin Ve kabul etti..

Kendisine tesekkur ederim...biotin ,vertekse minox devam...1-2 gunde bir ginkgo biloba aliyorum...

Facebook Twitter Instagram