Gönderen Konu: ASMED Whatsapp ya da Mail Konsültasyon  (Okunma sayısı 3445 defa)

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ASMED Whatsapp ya da Mail Konsültasyon
« : 28 Mart 2018, 10:58:49 »
Arkadaşlar merhabalar,
ASMED'in yaklaşık Greft sayısı ve fiyat bilgisi alabileceğim bir Whatsapp hattı bulunuyor mu acaba ? Ya da info@asmed.com adresine bu şekilde bir taleple başvursam cevap alabiliyor muyum ?
Çok teşekkürler yardımlarınız için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Whatsapp ya da Mail Konsültasyon
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2018, 11:05:30 »
Yazdığınız maile yada Türk hastalar ile ilgililenen dila.duymaz@asmed.com.tr dila hanıma mail atabilirsiniz

Öncelikle mail atıp maile cevap geldikten sonra size verdikleri numaralar ile iletişime geçmeniz gerek

3 kuru 3 ıslak şekilde fotograf ekleyerek her yönden mail atınız detaylı bilgi ekleyerek. Size cevap verdiklerinde iletişim numaralarını eklerler sizin mailinizi  koray hocaya gösterirler fotograflarınızı daha sonra fotografları gösteren kişi sizin rehberiniz olur tabri caiz ise.. iletişime gecersiniz.

Daha sonrada o kişi sizinle ilgilenir sorularınızı cevaplar operasyon yaptırıcaksanız bunları ayarlar operasyondan sonrada sizinle koray hoca arasındaki kordinasyonu sağlar yada randevuları ayarlar vs bu şekilde ilerliyor işlemler hastalar için.
« Son Düzenleme: 28 Mart 2018, 11:16:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

abysmo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2018, 11:14:51 »
Saygıdeğer admin Hintell,
Detaylı ve açıklayıcı cevabın için çok teşekkür ederim. Ben de tam 3 kuru / 3 ıslak şeklinde hazırlığımı yapmıştım isabet oldu. İletişime geçeceğim.
Çok teşekkürler tekrar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2018, 11:15:29 »
Saygıdeğer admin Hintell,
Detaylı ve açıklayıcı cevabın için çok teşekkür ederim. Ben de tam 3 kuru / 3 ıslak şeklinde hazırlığımı yapmıştım isabet oldu. İletişime geçeceğim.
Çok teşekkürler tekrar.

Rica ederim sizin için hayılırısı olmasını dilerim.
Global Moderator

transplant

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Mart 2018, 16:49:38 »
Do you know maybe how long is waiting-list by asmed? how long should I wait from the consultations to the transplant?
And is it true that they do not accept small cases?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Mart 2018, 17:03:47 »
Do you know maybe how long is waiting-list by asmed? how long should I wait from the consultations to the transplant?
And is it true that they do not accept small cases?

Hello my friend..If you would like to get estimated number of grafts,available operation and consultation dates and all the quota, you can go to ASMED website: www.asmed.com.tr , and fill in the form. Afterwards they’re going to turn back to you as soon as possible with all wanted details.Have a Great day.
Global Moderator

fateehh

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Mart 2018, 23:09:19 »
Yazdığınız maile yada Türk hastalar ile ilgililenen dila.duymaz@asmed.com.tr dila hanıma mail atabilirsiniz

Öncelikle mail atıp maile cevap geldikten sonra size verdikleri numaralar ile iletişime geçmeniz gerek

3 kuru 3 ıslak şekilde fotograf ekleyerek her yönden mail atınız detaylı bilgi ekleyerek. Size cevap verdiklerinde iletişim numaralarını eklerler sizin mailinizi  koray hocaya gösterirler fotograflarınızı daha sonra fotografları gösteren kişi sizin rehberiniz olur tabri caiz ise.. iletişime gecersiniz.

Daha sonrada o kişi sizinle ilgilenir sorularınızı cevaplar operasyon yaptırıcaksanız bunları ayarlar operasyondan sonrada sizinle koray hoca arasındaki kordinasyonu sağlar yada randevuları ayarlar vs bu şekilde ilerliyor işlemler hastalar için.
Yaklaşık 3 hafta oldu Seda Hanım form doldurmamı söyledi, fakat hala dönüş olmadı. Sürenin uzunluğu normal midir hocam ? Koray Bey'e ekim düşünüyorum, fakat mümkün olacak mı pek emin değilim  :-\

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2018, 10:17:22 »
 junk mail olarak düşmüş olabilir  Bazen oraya  düşüyor ondan çogu kişi görmüyor kontrol et orayı

Bide saçlarınızın fotosunu eklermısın buraya merak ettim açık alanını.
« Son Düzenleme: 30 Mart 2018, 10:31:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

fateehh

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Nisan 2018, 00:00:39 »
Hintell dediğin gibi dönüs yapmislar. Koray hoca donör alanini yeterli görmemiş, ekime uygun bulmamis ve finastreid onermiş. 10sene once ekim olmuştum. Aşırı stresli ve kotu bir zamandan geçtim.Son 1 senede özellikle yan ve arka bir anda döküldü. Açikcasi koray hocanın dönüşü moralimi sifirladi :(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Nisan 2018, 10:49:41 »
:)) sana göndermısler 3 haftadır görmedın yani maili :) neyse

Öncelıkle hocam cok üzüldüm senın adına ama hem 2 ci ekimin hemde acıklık çok fazla donör kısıtlı bencede hic ekım filan dusunme.
« Son Düzenleme: 01 Nisan 2018, 13:09:34 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2018, 21:58:52 »
Hocam geçmiş olsun koray hoca bence senin için en doğrusunu söylemiş Başka bir merkez senin için bu kadar iyi niyetli ve dürüst davranmaz zaten yetersiz olan donör bölgen 1 kere kullanılmış ve ziyan olmuş kalan kapasite ile bu kafa kapatılmaz zaten sen bence vazgeç bu işten.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

bulbos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2018, 22:02:53 »
Toppik türü saç fiberi kullanabilirsin

fateehh

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2018, 23:27:13 »
1 sene once rogaine foam ve biotin solgar kullanmiş halim. Acaba rogaine e devam etsemmi  :-\ ??

Facebook Twitter Instagram