Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238198 defa)

deinemutter

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016
« Yanıtla #361 : 29 Eylül 2016, 22:43:31 »
Alice bu finansterid konusunda şimdiye kadar 3 doktorun fikrini bizzat öğrenme şansı elde ettim.İlki Dr Koray Erdoğandı.HLC de 2.ekimi yapmadan önce onu gitmiştim.Donörü kapatılacak alan için yetersiz bulduğu için saç ekimi için uygun bir aday olmadığımı söylemişti.Ama belki 1 yıl finansterid kullanırsam düşük bir şans olsada ekilebileceğini söylemişti.Ben ona finans hakkında duyduğum yan etkileri sormuştum.O bana yüzde 95 yan etki göstermiyor demişti, kendisininde 7 yıldır finans kullandığını söylemişti.Görüşme geçen yılın Ağustos ayında oldu.

İkinci doktor HLC de çalışan Dr Gökhan Akın. Ekim arasında sorma şansım olmustu.O da yan etki konusunda yüzde 90 larda bir rakam vermiş ve kullananların fayda sağladığını söylemisti.Ben finansla ilgili yapılan araştırmaların en uzun sürelisinin ne kadar olduğun sormuştum.Çünkü şimdi nerede duyduğumu ya da okuduğumu hatırlamıyorum ama uzun süreli kullanımda finansın karaciğeri bitirdiği ilgili bir şeyler hatırlıyordum.O bana en uzun araştırmanın 35 seneyi bulduğunu ve böyle bir yan etkiye şimdiye kadar rastlanmadığını söyledi.

Geçen Nisan ayında üst bölgeyi ve tepeyi ektirmek için Dr A.Karadeniz ile konuşmuştum.İşte bu Kasımda ekim gercekleşecek.Fue için yetersiz dönor olduğu için ekim FUT ve BHT olacak.O da bana finansa başlamamı söyledi.Ben nisandan beri finans kullanıyorum 0.5 mg ve şimdiye kadar bir yan etki görmedim.Sanırım can spor yapmanın yan etkiyi azalltığını yazmıştı.Ben yıllardır haftada 3 bazen 4 gün antreman yapıyorum.Belki bu sebepten bir sorun yaşamamışda olabilirim.

Bunun dışında sende okumuşşsundur yabancı hekimler ile iletişime geçenlerde finans kullanımı konusunda benzer tavsiyeler alıyorlar.

Ama seninde yazdığın gibi bu işin mağdurlarıda var.

http://www.pr....ahelp.com/

Erkekliğini kaybeden mi dersin.İntahar eğilimi gösteren mi, depresyona giren mi .....vs Hakikaten korkutucu şeyler.Yalniz hic uzun süreli kullanimda organ iflasi gbi bir seye rastlamadim.O yüzden ben kaygılarını anlayabiliyorum ama  büyük ihtimalle canin daha önce acikladigi nedenler yüzünden ünlü klinikler bu ilaci sürece dahil ediyor.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2016, 22:45:57 Gönderen: deinemutter »

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #362 : 02 Ekim 2016, 11:25:44 »
Alice bu finansterid konusunda şimdiye kadar 3 doktorun fikrini bizzat öğrenme şansı elde ettim.İlki Dr Koray Erdoğandı.HLC de 2.ekimi yapmadan önce onu gitmiştim.Donörü kapatılacak alan için yetersiz bulduğu için saç ekimi için uygun bir aday olmadığımı söylemişti.Ama belki 1 yıl finansterid kullanırsam düşük bir şans olsada ekilebileceğini söylemişti.Ben ona finans hakkında duyduğum yan etkileri sormuştum.O bana yüzde 95 yan etki göstermiyor demişti, kendisininde 7 yıldır finans kullandığını söylemişti.Görüşme geçen yılın Ağustos ayında oldu.

İkinci doktor HLC de çalışan Dr Gökhan Akın. Ekim arasında sorma şansım olmustu.O da yan etki konusunda yüzde 90 larda bir rakam vermiş ve kullananların fayda sağladığını söylemisti.Ben finansla ilgili yapılan araştırmaların en uzun sürelisinin ne kadar olduğun sormuştum.Çünkü şimdi nerede duyduğumu ya da okuduğumu hatırlamıyorum ama uzun süreli kullanımda finansın karaciğeri bitirdiği ilgili bir şeyler hatırlıyordum.O bana en uzun araştırmanın 35 seneyi bulduğunu ve böyle bir yan etkiye şimdiye kadar rastlanmadığını söyledi.

Geçen Nisan ayında üst bölgeyi ve tepeyi ektirmek için Dr A.Karadeniz ile konuşmuştum.İşte bu Kasımda ekim gercekleşecek.Fue için yetersiz dönor olduğu için ekim FUT ve BHT olacak.O da bana finansa başlamamı söyledi.Ben nisandan beri finans kullanıyorum 0.5 mg ve şimdiye kadar bir yan etki görmedim.Sanırım can spor yapmanın yan etkiyi azalltığını yazmıştı.Ben yıllardır haftada 3 bazen 4 gün antreman yapıyorum.Belki bu sebepten bir sorun yaşamamışda olabilirim.

Bunun dışında sende okumuşşsundur yabancı hekimler ile iletişime geçenlerde finans kullanımı konusunda benzer tavsiyeler alıyorlar.

Ama seninde yazdığın gibi bu işin mağdurlarıda var.

http://www.pr....ahelp.com/

Erkekliğini kaybeden mi dersin.İntahar eğilimi gösteren mi, depresyona giren mi .....vs Hakikaten korkutucu şeyler.Yalniz hic uzun süreli kullanimda organ iflasi gbi bir seye rastlamadim.O yüzden ben kaygılarını anlayabiliyorum ama  büyük ihtimalle canin daha önce acikladigi nedenler yüzünden ünlü klinikler bu ilaci sürece dahil ediyor.

gerçekten yan etki görenler olabilir ama mesela benimde testisimde ağrı var şuan finsa kullanmıyorum. finas kullansam ve paranoyak olsam bunu finasa yorardım. hani 1 kere aldım 2senedir artık kalkmıyor diyen insanlar var. sadece tek ilaçla ne etki edebilirki bir finas. finasın daha güvenlisi dhtnin scalptaki etkisini azaltmak olur. bunu yapabilen birşey olmadığı için tip 2 dht çeviriciyi blokluyor finas. tip 1 devam ediyor dutas ikisinide blokluyor. mesela finasla 35 yaşına kadar koruduk saçı. sonra saç dökülmesi aynı yerdenmi devam edicek yoksa 35 yaşına kadar dökülecek olan saçlarmı dökülecek.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #363 : 06 Ekim 2016, 11:51:57 »
Ne saçma bir topic :) insanlar birbirini yemiş

Fatih07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #364 : 09 Kasım 2016, 16:05:49 »
Merhaba ayni olay benimde basimageldi suan foto ekleyemiyorum ama ilerleyen gunlerde foto yuklicem

Fatih07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #365 : 09 Kasım 2016, 16:21:32 »
Foto ekledim suan icin durum bu baska sehirde oldugum icin serkan beye gidip bas vuramadim ama cok endiselim

Kelim ama yakışıyor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #366 : 09 Kasım 2016, 19:01:19 »
Foto ekledim suan icin durum bu baska sehirde oldugum icin serkan beye gidip bas vuramadim ama cok endiselim
Geçmiş olaun kim yaptı size bunu ?

Fatih07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #367 : 09 Kasım 2016, 19:10:19 »

Arenamed de yaptirdimgorusdugumde duzelicek dedikler ama halen toparlama yok cok arastirdim sadece burda alicenin basina da bole bi olay geldigini gordum

Kelim ama yakışıyor

• Ziyaretçi
« Yanıtla #368 : 09 Kasım 2016, 19:17:38 »

Arenamed de yaptirdimgorusdugumde duzelicek dedikler ama halen toparlama yok cok arastirdim sadece burda alicenin basina da bole bi olay geldigini gordum
Arenamedin bir çok ekiminde hırpalanmış donör gördüm bir çoğu toparladı ama bu denli hasar verilen ilk defa görüyorum. İnşallah düzelir hocam çok çok geçmiş olsun. Bu tarz yerler insanın hevesini kursağında bırakıyor gerçekten.

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #369 : 09 Kasım 2016, 19:36:59 »
Aranamed  ünlü sinema oyuncusu ve futbolcular  ile insanları kandırmaya çalışıyorlar.iyi bakın bu ekim merkezinin 4000 -5000 bin greftin altında ekimleri yok  tüccar zihniyetli insanlar. serkan aydın, melike külahçı,ayşegül sevinç, resul yaman  gibilerine nasıl gidiliyor anlam veremiyorum.Yazık günah.

Fatih07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #370 : 09 Kasım 2016, 21:05:24 »
Eski arkadaslardan rica acaba onlarda donor bolge ne durumda onlarda suan lutfen yardimci olun bole mi kalicam

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #371 : 09 Kasım 2016, 21:32:58 »
Geçmiş olsun dostum. Umarım toparlar. Böyle bir forum var, keşke insanlar ekim yaptırmadan önce bu forumu bilseler,  sonuçları görseler...
🏇🏇

keltoroş

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #372 : 09 Kasım 2016, 22:14:10 »
Eski arkadaslardan rica acaba onlarda donor bolge ne durumda onlarda suan lutfen yardimci olun bole mi kalicam
hocam sıkıntı etme 3 aya toplar Allah in izniyle..biotin hapı al kullan..süreci hızlandırır..

mealtay

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #373 : 10 Kasım 2016, 08:04:26 »

Hocam donör bölge seninkiyle benim bire bir aynıydı. Maalesef toparlanması 4 ayı buldu. Ama şu an gayet iyi durumda. Başlığımda donör bölgemin fotosu var diye hatırlıyorum. Hatta belki de seninkinden de kötüydü. Dediğim gibi benim toparladı. Seninkininde toparlayacağını düşünüyorum

Fatih07

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #374 : 10 Kasım 2016, 22:23:24 »

Hocam donör bölge seninkiyle benim bire bir aynıydı. Maalesef toparlanması 4 ayı buldu. Ama şu an gayet iyi durumda. Başlığımda donör bölgemin fotosu var diye hatırlıyorum. Hatta belki de seninkinden de kötüydü. Dediğim gibi benim toparladı. Seninkininde toparlayacağını düşünüyorum

Hocam rica etsem ozelden fto atsan bi icimiz rahatlasa

Facebook Twitter Instagram