Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238212 defa)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #90 : 15 Şubat 2016, 11:58:21 »
Tolga karelin internetten yaklaşık 3 haftalık ekim gibi duran ,saçlarını ensesini gördüm bayağı bir alım yapılmış yani ekim belli oluyor kısa saçlı halide var yaklaşık 2 aylık gibi duran twitter daki fotolarından ekimide yaklaşık 5800 greft ekim yapılmış bence önler ortalam 3500le gür gözükür normaldir arkalara 2200 le seyrekte olsa diğer saçlarla tarayarak kapatılır zaten tepeden hiç bir görüntüsü ve fotoğrafı yok hatta röportajında dahi arenamed reklamında göstermiyo eğer ki tamamen gür olsaydı tepeden kafasını eğip gösterirlerdi ama ne olursa olsun başarılı bir ekim sonuçta reklam için kullanılacağı için ayrı bir özen ve kalabalık bir ekiple çalışıldığı belli çoğu saç ekimcinin yoğun greftle girmemesinin nedeni ya riske girmek istememesi ya da o yoğun uğraşa girmemek istemesinden kaynaklanıyo çünkü yaklaşık 13 saatlikbbirciş kolay değil bu sefer ücreti yüksek tutmak zorundalar e bu seferde ekim yaptıracak insanlar fiyattan dolayı geri adım atacaklardır bu yüzden taksit taksit ekim herkesin işine gelmekte

ensesinin fotoğrafını gönderirmisin. heryer baktım genelde protez gibi duruyor. tepesi falanda gözükmüyor.

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 15 Şubat 2016, 13:15:50 »
Birde nette video var onu bulamadım ense tarafı geniş oradada belli oluyor

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 15 Şubat 2016, 13:45:18 »
Evet arkadaşlar geçen gün donör bölgemin toparlamaya başladığını donör bölgede şok dökülme olduğunu doktorumun bu durumun kesinlikle toparlayacağını söylemişti ve minik minik saç çıkışları olduğunu ve fotoğraf paylaşıcağımı söylemiştim

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #93 : 15 Şubat 2016, 13:59:07 »
Diger taraf ne durumda Alice .. bide bi taraftan fazla alip bi taraftan az almasinin mantigi nedir sonucta donerin arka bolgesi olsa anlicamda yanlarda bunun bir izahi yok

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 15 Şubat 2016, 14:12:38 »
Diger taraf ne durumda Alice .. bide bi taraftan fazla alip bi taraftan az almasinin mantigi nedir sonucta donerin arka bolgesi olsa anlicamda yanlarda bunun bir izahi yok

Hocam bir önceki sayfada yazılmıştı bunlar foto da var hatta bu donör bölgede diğer sol donçr bölge ile aynı durumdaydı bir hafta 10 gün sonra şok dökülme olmuş bu sağ donörde foto paylaşıcam demiştim onun için 10 dakika önce çekip paylaştım fotoyu
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2016, 14:14:21 Gönderen: alice »

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 15 Şubat 2016, 16:41:44 »
dün besiktasin macini izlerken. cenk tosun gol atti. ve kamera yakin cekime gecti. cenk tosunun kullak üstü kismi seyrek durumda. ondada aynisini yapmis

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #96 : 15 Şubat 2016, 19:53:43 »
dün besiktasin macini izlerken. cenk tosun gol atti. ve kamera yakin cekime gecti. cenk tosunun kullak üstü kismi seyrek durumda. ondada aynisini yapmis
aynen onu bende fark ettim cenk tosunun saç ekimi igrenc ötesi olmus

koraybjk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 15 Şubat 2016, 20:02:38 »
arkadaşlar garip değil mi bu kadar ünlünün esteworl yada serkan hocaya gitmesi. bu ünlüler ya paradan kacıyolar 2.5 - 3 euro vermeyelim diyolar ya cok arastırmıyolar yada biz bişeyleri yanlış biliyoruz. sac ekim merkezi arastırmaktan beynim sulandı. kime iyi desek biryerden açığı çıkıyor.

runaway

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 15 Şubat 2016, 20:03:56 »
niye ya cenk tosunun ekimi başarılı bence çok hızlı gelişti saçları adamın. her maçında bakıyorum saçlarına bildiğin kapadı kelliği

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #99 : 15 Şubat 2016, 20:13:56 »
arkadaşlar garip değil mi bu kadar ünlünün esteworl yada serkan hocaya gitmesi. bu ünlüler ya paradan kacıyolar 2.5 - 3 euro vermeyelim diyolar ya cok arastırmıyolar yada biz bişeyleri yanlış biliyoruz. sac ekim merkezi arastırmaktan beynim sulandı. kime iyi desek biryerden açığı çıkıyor.
  benim tanıdıgım bi doktor vardı sürekli ünlülerın ortamına girip onlarla tanısmaya çalısır yada ücretsiz tedavi etmeye çalışırdı reklam için :) bu ünlü bana geldi filan  ınsanlarda bölelikle cok ıyı bır dr oldugunu sanırdı ama sadece şeytandı :) sonra  belalı bi tip de  bunu bi halt sanıp gitti buna  adamı mafetti  adamda 6 ay onu neyse o kısmını yazmıyım :) bana göre kaliteli bi doktor zaten reklama ihtiyac duymaz bi ünlü geldiginde onla fotograf çekip paylasmaz  mesala Koray erdogan yada keser  kimlere ektigini bilemezsin işiyle ön plana cıkar ben böle durumlarda o kişiden süpelenırım  uzak durrum  Ama çogu insan bu duruma aldanır aaa su ünlü gitmiş bu ünlü gitmis  Tolga karel  dedıgin kişide zaten öncede sac protez reklamı yapıodu :)
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2016, 20:24:47 Gönderen: Onurd »

Tangal57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 15 Şubat 2016, 21:50:43 »
niye ya cenk tosunun ekimi başarılı bence çok hızlı gelişti saçları adamın. her maçında bakıyorum saçlarına bildiğin kapadı kelliği
Cenk Tosun benim okuduklarima göre sac tozuyla maca cikiyormus. Besiktas maclarini takip eden ve toppik kullananlar anlamisdir. Ben ekimini begenmedim dogal durmuyor.

Ayrica Serkan Kurtulusun (Serdarin kücük kardesi) ocak ayinda cekilmis fotografini buldum..

http://img.haberler.com/haber/174/serkan-kurtulus-goztepe-de-8061174_x_o.jpg

Kılavuz

• Ziyaretçi
« Yanıtla #101 : 15 Şubat 2016, 21:58:49 »
Hocam bu mailleri nasil atiyorsunuz bi turlu gonderemedim de

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 15 Şubat 2016, 22:09:21 »
reklamda olabilir. ama tolga karelin ekimse güzel ekmiş. ama ben tolga karelmiyim değilim. tolga karelin ekimsiz halide benim 1000saçlı halime bin basacağı için referans almayalım
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2016, 22:15:18 Gönderen: İron-Maiden »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 15 Şubat 2016, 22:35:20 »
Arkadaşlar koray erdoğan ve bir çok burada adı iyi diye geçen doktorların bir çoğu ilk olarak fazla açık alana ekim yapmıyor başarı riskinden dolayı ikincisi ilaç kullanmayı şart koşuyorlar herkesin görüşü tabi ki kendine ama sürekli dar açık alana yapılan ekimin başarısız olma ihtimali zaten çok düşük ikincisi ilaç kullandırarak kimse yanlış anlamasın ama ekim sonuçlarını garanti altına alıyorlar var olan saçlar dahil ekilen saçlar da coşuyor

Bana göre asla ilaç kullanma ki yaptığımız ekimin sonucu net olarak görebilelim diyen doktorun dürüstlük durumunu sorgulamak çok anlamsız diğer doktorlara bakarak

Yoksa o da bilmiyor mu ilaç kullandırıp ekimin sonucunu çok daha başarılı hale getirmeyi

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 15 Şubat 2016, 22:37:50 »
Cenk Tosun benim okuduklarima göre sac tozuyla maca cikiyormus. Besiktas maclarini takip eden ve toppik kullananlar anlamisdir. Ben ekimini begenmedim dogal durmuyor.

Ayrica Serkan Kurtulusun (Serdarin kücük kardesi) ocak ayinda cekilmis fotografini buldum..

http://img.haberler.com/haber/174/serkan-kurtulus-goztepe-de-8061174_x_o.jpg

Hocam serkan beye ekğm yaptırmış birisi olarak bu tür konulara müdahil olmak istemiyorum tarafmış gibi görünmemek için ama sanırım hiç toppik v.s ürün kullanmadınızsaç tozunu kafanıza kullandığınızda terleme de kafanızda toz moz kalmaz alnınızdan her yerinizden aşağı doğru akar terleme şart değil ellediğiniz takdirde dahi dökülür toz hep elinize bulaşır

Facebook Twitter Instagram