Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238206 defa)

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #75 : 14 Şubat 2016, 03:01:59 »
alice ben burayı kasdettim belki yanlış da biliyor olabilirim
ilk yazdığım yorumda bu bölgeden saç alınmamalı demiştim
burdaki saçlar genellikle seyrek çok döküyor bende öyle
incelediğim ekimlerde çok nadir gördüm bu bölgeden alan
saç ekiren arkadaşlar yorumlayabilir hatta Serkan hocada burda izahını yapabilir

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 14 Şubat 2016, 03:04:39 »
Onu bilmiyorum o kadar teknik bilgim yok fakat belki de ikinci ekim olduğu için olabilir mi diye bi tahminde bulunabilirim sadece tahmin ama hiç bilmiyorum yani

sizde görüyorsunuz dimi bi bu fotoya birde diğer fotoya bakarak bu donör bölgede şok dökülme olduğunu ekim sonrası diğer fotoda göründüğü gibi o kadar saçsız bırakıcak derecede bi alım yapılmamış anlamında diyorum yani benim gördüğüm bu yani bu fotoya baktığınız zaman bir problem görünmüyor
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 12:11:09 Gönderen: alice »

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 14 Şubat 2016, 03:09:31 »
ismail hocanin demek istedigi bu.  kulak ustu saclar zayif kalir genelde . onun icin ordan alim yapilmaz. ama sizinki cok kuvvetliydi belki. ondan almistir.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 14 Şubat 2016, 03:29:07 »
norveçli kardeş beni iyi anlamış  :) :) :)
 savaş11 abinin  ilk yaptığı saç ekimini bulamadım
oda senin gibi 2. saç ekimiydi  ama donörü müthiş toparlamıştı
konuşmak için çok erken senin için çok fazla endişe yapma
en kötü uzun tutarsın zaten doktorun donör bölgenin toparlancagını
söylemiş

eğer ben kısa tutarım fazla uzatmak istemem dersen
toparlanma ise olmazsa en kötü durumdaki olasılık bu
saç simülasyonu yaptırırsın o bölgeye

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 14 Şubat 2016, 13:14:25 »
norveçli kardeş beni iyi anlamış  :) :) :)
 savaş11 abinin  ilk yaptığı saç ekimini bulamadım
oda senin gibi 2. saç ekimiydi  ama donörü müthiş toparlamıştı
konuşmak için çok erken senin için çok fazla endişe yapma
en kötü uzun tutarsın zaten doktorun donör bölgenin toparlancagını
söylemiş

eğer ben kısa tutarım fazla uzatmak istemem dersen
toparlanma ise olmazsa en kötü durumdaki olasılık bu
saç simülasyonu yaptırırsın o bölgeye

hocam sağ donör bölgede ufak ufak kıpırdanmalar başladı epey nokta gibi saç çıkışları var yarın fotoyu atıcam inş

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 14 Şubat 2016, 15:14:45 »
Yok kardeşim feyk filan değilim ben yıllardır forumları takip ediyorum donanım haberdeydim başka isimle:)neyse en sonunda ektirdim adamı övmek için söylemedim ama insan gözüyle örnek görünce şaşırdım hatta ismini forumlarda duymamıştım bile ama ona rağmen kendisine ektirmedim daha öncede ekim yapıp başarılı olan bir yakınımın akrabasına yaptırdım hem üçte biri fiyat aldı hemde özen gösterdi mesela hiç ara vermedik ekimde kökleri bekletmeden ekti vb.bu iş özen işi ayrıca ekim yaptırdığım kişi dr değil o da serkan aydın gibi saç ekim uzmanı ama 20 yıldır bu işte hatta bu dr. Muhabbetini açtım ekibindeki kızlar birbirlerine bakıp kahkaha attılar doktorların ekimlerini kastederek

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #81 : 14 Şubat 2016, 15:19:01 »
Ben Alice nin saclarinin Duzeline inaniyorum .. Amacim  serkan beyinde surekli övdügü kurulusunun Alice ye olan bu surecdeki ilgisini takip etmek  bunu hep birlikte görücez cünki saci ektim parani aldim güle güle ile olmuyor bu isler sizde bilirsinizki bu forumda yazilanlar bir sac ekimcinin kariyerini cok fazla etkiliye bilir insanlar bu konuda hadsas Firmalarinda bir okadar hassas olmasi gerekiyor ..

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : 14 Şubat 2016, 15:23:05 »
Yok kardeşim feyk filan değilim ben yıllardır forumları takip ediyorum donanım haberdeydim başka isimle:)neyse en sonunda ektirdim adamı övmek için söylemedim ama insan gözüyle örnek görünce şaşırdım hatta ismini forumlarda duymamıştım bile ama ona rağmen kendisine ektirmedim daha öncede ekim yapıp başarılı olan bir yakınımın akrabasına yaptırdım hem üçte biri fiyat aldı hemde özen gösterdi mesela hiç ara vermedik ekimde kökleri bekletmeden ekti vb.bu iş özen işi ayrıca ekim yaptırdığım kişi dr değil o da serkan aydın gibi saç ekim uzmanı ama 20 yıldır bu işte hatta bu dr. Muhabbetini açtım ekibindeki kızlar birbirlerine bakıp kahkaha attılar doktorların ekimlerini kastederek
kardes kusura bakma ilk mesajin bolr olunca insan supeyr dusuyor yoksa derdim suclamak degil ..

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 14 Şubat 2016, 15:57:56 »
Estafurullah kardeşim sende haklısın

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 14 Şubat 2016, 16:13:40 »
Tek öğrenmek istediğim tolga karel ekimmi protezmi . Çünkü ekim fotoğrafı yok yani kafası çizili kafasında iz varken falan mesela cenk tosunun var. Ama tolga karelin ekim fotoğrafı yok ve gerçekten ekimi çok güzel. Dönöründe iz bile hiç yok bu bile değişik geliyor bana. cenk tosun zaten tozla çıkıyordu maçlara kafasındakiler belli olmasın diye ama tolga karelin 6 ayda saçlarının fön çıkacak kadar uzaması falan kafamı karıştırıyor. yani imkansız gibi bişi bu tolga karelin saçlarının ekim olması.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2016, 22:15:57 Gönderen: İron-Maiden »

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 14 Şubat 2016, 17:06:46 »
arastirirsan tolga karelin 1 degil bi kac protez firmasiyla anlasmasi vardir. sac ekimi icinde anlasmasi var. para nerde tolga orda. ;)

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 14 Şubat 2016, 17:26:04 »
Arkadaşlar tolga karelin saçı protez değil ekimdir ben birebir serkan aydının instagramından takip ettim artık bu işte prof.oldum diyebilirim 😀saç ekimle protez arasındaki farkı yaşnız beni şüpheye düşündüren bir şey var o da şu tolga karelin alanbayağı genişti bu survivor yarışmasından hatırlıyorum o kadar büyük alanı kapatmak için en az 5500 greft ekim lazım ben tolg karelin donönden o kadar çıkarmı bilmiyorum şöyle bir şey olabilir ön ve orta kısımlar gür tepeler seyrek olabilir tolga karelde oralara hafif topik uygulayarak kapatıyor olbilr ama tabi bu bir düşünce yani net bir bilgim yok cenk tosunun saçları ise malesef kötü bir sonuç önler fena değil eh ama eğer tepeyed euygulandıysa tepeler çıkmamış yine aynı takımdan serdar kurtuluşunki daha iyi ama cen ktosunda şöyle bir problem olabilri bjk li olduğum için takipederim cenk saç ekiminden daha 1 ay geçmeden ağır antremanlara başladı ve yazın sıcağında bunlar. Da yıpratmış olabilir ekimi

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 14 Şubat 2016, 18:08:36 »
Arkadaşlar tolga karelin saçı protez değil ekimdir ben birebir serkan aydının instagramından takip ettim artık bu işte prof.oldum diyebilirim 😀saç ekimle protez arasındaki farkı yaşnız beni şüpheye düşündüren bir şey var o da şu tolga karelin alanbayağı genişti bu survivor yarışmasından hatırlıyorum o kadar büyük alanı kapatmak için en az 5500 greft ekim lazım ben tolg karelin donönden o kadar çıkarmı bilmiyorum şöyle bir şey olabilir ön ve orta kısımlar gür tepeler seyrek olabilir tolga karelde oralara hafif topik uygulayarak kapatıyor olbilr ama tabi bu bir düşünce yani net bir bilgim yok cenk tosunun saçları ise malesef kötü bir sonuç önler fena değil eh ama eğer tepeyed euygulandıysa tepeler çıkmamış yine aynı takımdan serdar kurtuluşunki daha iyi ama cen ktosunda şöyle bir problem olabilri bjk li olduğum için takipederim cenk saç ekiminden daha 1 ay geçmeden ağır antremanlara başladı ve yazın sıcağında bunlar. Da yıpratmış olabilir ekimi

ben instagramında  devamlı baktım fakat bir saçları yokken fotosu var sonra saçlar hep var. yani hafif yaralı çizilmiş ektirililrken vs fotosu yok. serkan aydının instagramından inebildiğimkadar indim aşağıları yok. tolga karelin saçlarına ekim diyor fakat before afterdan başka bir fotosu yok. ekim olduğuna dair dönörde bir seyreklikte yok. ki ekimden önce çıktığı bazı programlarda kısa saçlı ama saçları dolgun gözüken yerleri var. hani ünlü biri ve oyuncu olduğu için reklamda olabilir diyorum. sonuçta çoğu ünlü saç ektiğini gizleyemiyor

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 14 Şubat 2016, 18:23:58 »
Ben Alice nin saclarinin Duzeline inaniyorum .. Amacim  serkan beyinde surekli övdügü kurulusunun Alice ye olan bu surecdeki ilgisini takip etmek  bunu hep birlikte görücez cünki saci ektim parani aldim güle güle ile olmuyor bu isler sizde bilirsinizki bu forumda yazilanlar bir sac ekimcinin kariyerini cok fazla etkiliye bilir insanlar bu konuda hadsas Firmalarinda bir okadar hassas olmasi gerekiyor ..

Biliyorsunuz konunun başından beri tamamen tarafsız duruyorum ama asla  hakkını yiyemem ne zaman arasam direk cep telefonundan ulaşıyorum serkan beye asistanına falan değil direk serkan beye arada sanırım meşgul oluyor bakmıyor ama sonrasında muhakkak dönüyor telefonuma

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 15 Şubat 2016, 00:56:47 »
Tolga karelin internetten yaklaşık 3 haftalık ekim gibi duran ,saçlarını ensesini gördüm bayağı bir alım yapılmış yani ekim belli oluyor kısa saçlı halide var yaklaşık 2 aylık gibi duran twitter daki fotolarından ekimide yaklaşık 5800 greft ekim yapılmış bence önler ortalam 3500le gür gözükür normaldir arkalara 2200 le seyrekte olsa diğer saçlarla tarayarak kapatılır zaten tepeden hiç bir görüntüsü ve fotoğrafı yok hatta röportajında dahi arenamed reklamında göstermiyo eğer ki tamamen gür olsaydı tepeden kafasını eğip gösterirlerdi ama ne olursa olsun başarılı bir ekim sonuçta reklam için kullanılacağı için ayrı bir özen ve kalabalık bir ekiple çalışıldığı belli çoğu saç ekimcinin yoğun greftle girmemesinin nedeni ya riske girmek istememesi ya da o yoğun uğraşa girmemek istemesinden kaynaklanıyo çünkü yaklaşık 13 saatlikbbirciş kolay değil bu sefer ücreti yüksek tutmak zorundalar e bu seferde ekim yaptıracak insanlar fiyattan dolayı geri adım atacaklardır bu yüzden taksit taksit ekim herkesin işine gelmekte

Facebook Twitter Instagram