Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238182 defa)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #61 : 13 Şubat 2016, 22:33:18 »
Alice dönor bölge ne durumda? Merak ettim kötü görünüyordu

Toparlanmasını bekliyorum halacboya da aynı şey olmuş toparlamış doktorumda aynısını söyledi beklemedeyim yani

Etogesto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 13 Şubat 2016, 23:27:03 »
Merhaba herkese bende Arenamed serkan beye  21 ocakta ekim oldum şok dökülme başladı bakalım bekleyip görücez

aynı günde ektirmişiz desenize fotolarınızı neden paylaşmıyorsunuz merak edenler için çok iyi olucaktır kanaatimce
paylaştım resimleri son sayfada yorumlarınızı bekliyorum

kado

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 13 Şubat 2016, 23:45:57 »
Tekrar koyarmısın donor fotografları

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 13 Şubat 2016, 23:52:01 »
Tekrar koyarmısın donor fotografları

İki gün önce koydum donör fotolarını pek değişen bişey yok ama sanki çok minik minik az da olsa saç çıkıyo gibi ya da bana öyle geliyor psikolojik olarak

serkanaydin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 14 Şubat 2016, 00:18:50 »
BU İLK KEZ YAŞANMADI TOLGA KARELDE DE YAŞANDI VE DÜZELDİ DÜZELMEYEN HİÇ BİR HASTAMIZ YOK HİÇ KİMSE MERAK ETMESİN HAYIR ÜNLÜLER BENİ NEDEN TERCİH EDİYORMUS VS GİBİ YORUMLAR VAR. BENİM KARA KAŞIMA GELMİYORLAR ÖYLE DEGİL Mİ? DÜZELECEK BU KONUDA Kİ SON SÖZÜM BU MERAK ETMEYİN

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 14 Şubat 2016, 00:53:25 »
Beni eleştirmek sizlere düşmez bu konuda bana ulaşabilir konuşabilrsiniz isim vermeme gerek yok benim yaptığım operasyonlar belli kimse sıkıntı yapmasın sakın bana bu şekilde konusma sen bir sahıssın ben bir kuruluşum ne hakla sen benim kuruluşuma sallarsın kendine gel haddini bil akıllı ol . zaten kime çalıştıgın belli oldu patronlarına selam soyle afferin afferin ögreniyorlar ekmeyi ögreniyorlar saç konusunda hata yapa yapa ögreniyorlar. benim bir tek hastam çıksın menuniyetsizim desin ama piyasadakiler benim yetiştirdiklerim hariç yorumlar orada oku birader oku ama tersten degil. ürolog da doktor ama saç ekim uzmanıyla arasındaki farkı sen gidip ürologa ektirince anlarsın ben saglık kuruluşunda estetik bir saç ekim uzmanıyım ofisimde her şeyi görebilrisin bana özelden istediginizi yazın avukatlarımla irtibata lütfen geçin. BENİM KORKTUĞUM TEK BİR HASTAM TEK BİR KİŞİ YOK AKSİNE BİMLERCE HASTAMIN HER DEDİĞİNİN ALTINA İMZA ATARIM HEPSİ BANA BENDE HEPSİNE GÜVENİRİM

Peki saç ekimi uzmanı nasıl olunuyor, bunun için tıp eğitimi gerekli mi bir sertifika mı söz konusu uzmanlık nedir ?

Siz bu işi çok iyi yapıyor olabilirsiniz ama akademik anlamda bir uzmanlıktan bahsetmiyorsak piyasada kendini uzman olarak tanıtan onlarca kişiden farkınız nedir?

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 14 Şubat 2016, 01:28:58 »
YA SERKAN SEN KENDINI NE ZANNEDIYOSUN???

Ya bırak kardeşim kimseye faydası yok tartışmanın.

Ayrıca senin bu konuda bir iletini görmedim serkan bey sanırım yanlış yazdı sana veya birisi makara yapıyor.

Evet faydası yok ama Adam bizi resmen suçluyo. Neymiş başkaları adına çalışıyormuşuz. Hepimiz kendi halinde ınsaniarız.

Eğer bu gerçektende Serkan aydınsa ne kadar amatör olduğunu gösterdi. Büyük bi Alman forumunda imajı zaten çok düşük. Bu başlığı paylaşırsam iyicede düşer.

Burda biz kimseye hakaret etmiyoruz. Fikir özgürlüğü diye birşey var.

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 14 Şubat 2016, 01:40:33 »
arkadaşlar dikkat ettiyseniz tartışmalara hiç müdahil olmadım arena mede ekim yaptırmış biri olarak tarafsız kalmam gerektiğini düşünüyorum

fakat şu noktada söylemem gerektiğini düşünüyorum çünkü bişey söylemezsem taraf olduğum düşünülebilir serkan beye yaptırdığım ilk ekimden çok memnundum ve oyüzden ikinciyi yaptırdım

ve donör bölgemin toparlayacağı konusunda serkan beye güveniyorum hepinize bol saçlı günler diliyorum

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 14 Şubat 2016, 02:23:04 »
alice sana gecmis olsun. insallah dönörün toplanir. ama serkan aydin foruma giripte sag sola øyle kafasina gøre millete savuramaz. herkes ondan øgreniyormusta bilmem ne. düne kadar kimse tanimiyordu seni. premium doktor degilsin bosuna havalara girme bence. siradan bi ekimcisin. koray erdogan, keser gibi adamlar demek senin ellinde büyüdü øylemi. 😁 . adamin kafa bir milyon yeminle.

ha birde su var. yarin cikip diyecekki,  bu ben degildim. biri ismimle yazdi vs. vs.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 14 Şubat 2016, 02:29:44 »
arkadaşlar dikkat ettiyseniz tartışmalara hiç müdahil olmadım arena mede ekim yaptırmış biri olarak tarafsız kalmam gerektiğini düşünüyorum

fakat şu noktada söylemem gerektiğini düşünüyorum çünkü bişey söylemezsem taraf olduğum düşünülebilir serkan beye yaptırdığım ilk ekimden çok memnundum ve oyüzden ikinciyi yaptırdım

ve donör bölgemin toparlayacağı konusunda serkan beye güveniyorum hepinize bol saçlı günler diliyorum
alice burda eleştirilerin çoğu donörle ilgili hocanın bu kadar tepki göstermesi ilginç
 ben 1000 lerce saç ekimi inceledim donör alanın çok hırpalandığını benim gibi çok kişi gördü
geçen senelerde bi site vardı saçımtedavisi doktorların yaptığı bazı hatalı kötü saç ekimleri vardı
nekrozlu saç ekimleri vardı hatta bazı doktorların reklamı bile dönüyodu. siteyi kapattılar
nedense nedenini ben biliyorum ama söylemicem
bir doktor saç ekimi işlemini yapıyorsa kimse hayrına yapmıyor ucuzda bir şey değil  7-8 saatlik bir işlem için 5000 tl ile 30.000 bin tl ödeniyor ve yapılan hataların telafileri çok zor en fazla 2 kez saç ektirebiliyosun 3. kez herkeste çıkmıyor.
böyle olunca bizde ince eleyip sık dokuyoruz bunuda doktorun anlaması lazım
burda fotograf paylaşan herkes iyi bilmeli
olumlu ve olumsuz yorumlar olabilir buna katlamıyacaksan paylaşma abicim
diğer türlü doktora hareketler veya doktorun reklamı döndügünde biz algılıyoz bunu merak etmeyin SERKAN BEY

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 14 Şubat 2016, 02:32:22 »

Alice senin taraf oldugun yada suçlayıcı herhangı bir davranısın kesinlikle yok  normal bir şekilde sürecini bizimle paylaşarak  saç ekiminde olumsuz durumlara ragmen  ekimi yapan ''S. A Saç uzmanı ''  kesinlikle suçlayıcı bir dil kullanmadan serkan beyin söylediklerine güvendigini belirttin . Bu hassas bir durum senin yerinde bir başka kişi olsa  bu kadar sakin olmaya bilirdi  Ve bence Arena Med senin Tüm sürecini yakından takip edip normal bir hastasından daha çok senınle ilgilenmeli düzelicekte olsa suanki piskolojide seni yalnız bırakmadan sürekli kontrol etmeli Onlarda bu sekılde yapıcaktır Umuyorum ..

güzel temennileriniz için gerçekten çok teşekkür ediyorum

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 14 Şubat 2016, 02:34:00 »

alice burda eleştirilerin çoğu donörle ilgili hocanın bu kadar tepki göstermesi ilginç
 ben 1000 lerce saç ekimi inceledim donör alanın çok hırpalandığını benim gibi çok kişi gördü
geçen senelerde bi site vardı saçımtedavisi doktorların yaptığı bazı hatalı kötü saç ekimleri vardı
nekrozlu saç ekimleri vardı hatta bazı doktorların reklamı bile dönüyodu. siteyi kapattılar
nedense nedenini ben biliyorum ama söylemicem
bir doktor saç ekimi işlemini yapıyorsa kimse hayrına yapmıyor ucuzda bir şey değil  7-8 saatlik bir işlem için 5000 tl ile 30.000 bin tl ödeniyor ve yapılan hataların telafileri çok zor en fazla 2 kez saç ektirebiliyosun 3. kez herkeste çıkmıyor.
böyle olunca bizde ince eleyip sık dokuyoruz bunuda doktorun anlaması lazım
burda fotograf paylaşan herkes iyi bilmeli
olumlu ve olumsuz yorumlar olabilir buna katlamıyacaksan paylaşma abicim
diğer türlü doktora hareketler veya doktorun reklamı döndügünde biz algılıyoz bunu merak etmeyin SERKAN BEY

olumsuz yorumlara katlanamıycaksan derken beni kastetmiyorsunuz umarım eğer kastediyorsanız konuyu en başından dikkatlice okuyarak diğer arkadaşların gördüğü gibi tamamen tarafsız kaldığımı görüceksiniz
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 02:37:29 Gönderen: alice »

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 14 Şubat 2016, 02:40:27 »
hayır geneli kasdediyorum
senin saç ekimin kötü değil bana göre donörün hırpalanmış
ama ilk yorum yaptığımda 2. ekimin olduğu bilmiyodum
ama şimdi normal karşılıyorum zamana bırakmak lazım

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 14 Şubat 2016, 02:43:52 »
hayır geneli kasdediyorum
senin saç ekimin kötü değil bana göre donörün hırpalanmış
ama ilk yorum yaptığımda 2. ekimin olduğu bilmiyodum
ama şimdi normal karşılıyorum zamana bırakmak lazım

anladım hocam zaten bir kaç sayfa geride paylaştım aynı donör bölgenin fotoyu, bir hafta sonra dökülmüş donördeki var olan saçlar donör alanda şok dökülme olmuş

Facebook Twitter Instagram