Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238177 defa)

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #45 : 12 Şubat 2016, 18:42:05 »
Daha önce İlhan serdaoğlu ve alp arslanla görüşmüştüm ilhan bey 3700 le kapatırım dedi alp arslan 4000 le kapatırım dedi saçlarım tam kel değildi ama aşırı seyrekleşmişti bu işi yapan tanıdğım tek seansla kapanmaz seyrek olur çok fazla greft alımı için ise ense bölgende kötü bir görüntü bırakmak istemem riske atmayalım ilk ekimi yapalım bir yıl sonra donör alana bakalım sonra ona göre bir plan uygulayalım ve ikinci seansı uygulayalım dedi o yüzden iki seans uygulamamız lazım dedi şu an tepeye kadar olan bölgeye 3700 greft ektirdim 2,5 ay oldu şu an bile eskisinden iyi bu arada ekimi yaptırdığım tanıdığım kişi doktor değil ama 20 yıldır bu işte ilklerden google da bile ismi yok tabi sürecin devamı için beklemedeyim çoğu isimli saç ekimciler tek seans yapıyor ve seyrek çıkıyo bu işin profesyonel tarafı böyledir benim tepeye kadar olan bölüme ekilen 3700 grefti benden daha kel kişilere tüm alan uygulanıyo sonrada saç çıkmadığını zannediyolar zaten ekilenlerin hepsi tutmuyo birde tüm alan olunca hiç bir anlamı kalmıyor .serkan aydının alımları fazla yapıyo ortalama 5000 gibi ama riskli bir uygulama ama tekrar o bahsettiğim arkadaşı birebir inceledim gerçekten çok iyi bir ekimdi donör alanıda kısa olduğu halde belli olmuyodu,hayırlısı olsun inşallah sende hepimizde saçlarımıza kavuşuruz:)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 12 Şubat 2016, 19:35:15 »
evet dönör su anda biraz sıkıntılı duruyor ama başta dediğim gibi bu durum sok dökülmenin dönör de fazla olmasından kaynaklanıyor olmasından dır diye düşünüyorum canını su durumda sıkmana gerek yok zaman herşeyin ilacı ben 2.ekimi yaptırdığımda mevcut saçın yüzde 60.sok dökülme sonucu döküldü ama zaman la cıktı....arkadaşların dediği gibi bukadar alım ı hiç bir dr. yapmaz büyük bir bölümü sok dökülmenin sonucudur 2.ay içinde insallah toplar

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum

İlk ekimimdede bir taraf böyle olmuştu bazı arkadaşlarım ordan saç çıkıcakmı diyorlardı çıkmıştı sonuçta ama aradan 4-5 sene geçti insan istrr istemez yine de tedirgin oluyor neyseki doktorum ve aynı durumu forumda yaşayan bir arkadaş ve sizin gibi arkadaşlarımızın öngörüleri ile tedirginliğimi atlattım çok teşekkür ediyorum

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 12 Şubat 2016, 23:33:25 »
Hocam sizin ilk ekimdeki tecrübeleriniz ne şekilde oldu?

Saçlar ilk 6 ayda ve 6 ay ile 1 yıl arasında nasıl bir değişime uğradı?
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 13 Şubat 2016, 00:03:51 »
Hocam aradan 4 yıldan fazla zaman geçti çok net hatırlamıyorum fakat

Benim şok dökülmem bölge bölge olmuştu her bölgeden yuvarlak şekillerde olmuştu o yüzden çok sırıtmamıştı

Çıkışlarla alakalı çok net hatırlamamakla beraber 4 yada 5. Ay saçlarım epey çıkmıştı ama inceydiler sonrasında kalınlaştılar 1 sene dolmadan sanırım tüm süreç tamamlanmıştı bende hatırladığım kadarı ile
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2016, 11:36:36 Gönderen: alice »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 13 Şubat 2016, 00:13:42 »
Hocam bu dönem  kafana hic bir sey takip stres yapma  bu ekiminde basarili olucak insallah ve sac sorununu kapiyacaksin 6 ay sonra

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : 13 Şubat 2016, 00:17:06 »
Alice o prp yi sana en az 4 seans ucretsiz yapmali bence

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 13 Şubat 2016, 00:19:10 »
Hocam bu dönem  kafana hic bir sey takip stres yapma  bu ekiminde basarili olucak insallah ve sac sorununu kapiyacaksin 6 ay sonra

Çok teşekkür ediyorum hocam güzel temennileriniz için bilmukabele

Beklemesi zor ama değicek inş

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 13 Şubat 2016, 00:22:33 »

Ben herhangi bir şey söylemedim serkan beye prp seans sayısı yada prp yapalım gibi direk kendisi söyledi bugün prp yapalım diye 3 seans daha ücretsiz prp istesem kabul eder zannediyorum çünkü gördüğüm kadarı ile hasta memnuniyetine çok önem veriyorlar

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : 13 Şubat 2016, 00:35:42 »

Ben herhangi bir şey söylemedim serkan beye prp seans sayısı yada prp yapalım gibi direk kendisi söyledi bugün prp yapalım diye 3 seans daha ücretsiz prp istesem kabul eder zannediyorum çünkü gördüğüm kadarı ile hasta memnuniyetine çok önem veriyorlar
prp  1 seanslik bisi degil faydasini gomek icin  2 periodu var ya 3 haftada 1 yaparsin yada 7 gunde bir .. 4 seaans seklinde bence yaptir 7 gunde bir 4 seaans ucretli olursada ver ama gene yaptir .

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : 13 Şubat 2016, 00:39:32 »
Ve serkanbey kullanma demis ama Prepecia yada /proscar  kullan soku atlatmam icim xpecia ilede desteklersen bence soktan bir an once kurtulursun

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 13 Şubat 2016, 13:45:26 »
Ve serkanbey kullanma demis ama Prepecia yada /proscar  kullan soku atlatmam icim xpecia ilede desteklersen bence soktan bir an once kurtulursun

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum fakat

bu tür ilaçların hepsi geçici etkiye sahip ben bu ilaçları kullanırsam ekim sonucum çok daha başarılı olucak ve ilaçları bıraktığımda tekrar eskiye dönücek yani ekimin net sonucunu göremiycem

Serkan bey de biliyordur muhakkak diğer bazı doktorlar gibi ilaç kullandırıp ekim sonucunun başarısını arttırmayı zaten en çok hoşuma giden tarafıda ilaç kullanmaya müsade etmemesi

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 13 Şubat 2016, 13:47:34 »
Merhaba herkese bende Arenamed serkan beye  21 ocakta ekim oldum şok dökülme başladı bakalım bekleyip görücez

aynı günde ektirmişiz desenize fotolarınızı neden paylaşmıyorsunuz merak edenler için çok iyi olucaktır kanaatimce

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 13 Şubat 2016, 14:02:48 »
Ekim olan saclarin tamaminin cikmasi gecici bir etki degil alice 

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 13 Şubat 2016, 14:13:03 »
Ekim olan saclarin tamaminin cikmasi gecici bir etki degil alice 

hocam ekili saçların çıkması tabi ki geçici etki değil ama var olan saçlarda coşuyor saçlar çok yoğun duruyor o anlamda yanıltır diyorum yoksa dediğinize katılıyorum tabi ki çıkan saçlar dökülmüyor

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 13 Şubat 2016, 16:08:26 »
arkadaşlar siz böyle söyleye söyleye kullanıcam bu gidişle :) yada 1 sene sonra acaba kullansam farklı olurmuydu diye kafamda kalıcak gibi geliyo ama yine de kullanmamayı düşünüyorum :)

Facebook Twitter Instagram