Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238327 defa)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016
« Yanıtla #240 : 11 Haziran 2016, 13:32:41 »
Önden çok memnunum hem bu kadar dike yakın açı dipler ayan beyan görünüyor hemde bu kadar doğal görüntü herkesin yapabiliceği bir şey değil

Donör tamamen düzeldi özel mesaj değil burdan paylaşıcam

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #241 : 11 Haziran 2016, 14:46:50 »
siz memnun olabilirsiniz ama başarılı bir ekim degil

başarısız demenin sebeplerini alayım güzel kardeşim daha 5 ay olmamış bir ekim için başarısız demenin nedenini öğrenebilirmiyim

ekilen saçların ilk 6 ayda dahi tamamı bile çıkmadığı bilinirken ön bölgede bu kadar doğal bir görüntü varken daha ekim sonuç süresinin yarısı bile olmamışken BAŞARISIZ demenin nasıl bir sebebi var anlat bakalım öğrenelim
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 14:48:29 Gönderen: alice »

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #242 : 11 Haziran 2016, 15:13:26 »
Saç ekimine başarısız demek için en az 8 ay geçmesi gerekir bence erken yorum olmuş

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #243 : 11 Haziran 2016, 15:42:12 »
Saçlar günden güne artış gösteriyor Alice, ama yavaş yavaş kademeli olarak..Tek sorun tepede hiçbir değişim görememek..Tepede kapanma olursa saçların gayet güzel olabilir 8 ve 9.aylarda..
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #244 : 11 Haziran 2016, 15:42:47 »
alice takma kafana. Daha aylar var ekimin sonuclanmasina :)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #245 : 11 Haziran 2016, 15:56:25 »
en son cekmiş oldugunuz fotoya bakın (tabikide üstten cekilmiş olan)ekim yaptırmadan önce ki sacınla ne farkı var kardeş.4000 greft şaha kaldırması lazımdı bence hoca patladı bunda.Kimileri cıkmış bana diyor erken 5 ay olmuş kardeş   gidişatı belli az cok tahmin adilir.öbür arkadaşlarda aliceyi pof poflamayın sıkıntıyı söyleyin gitsin o da hocadan hesap sorsun

Konumu doğru dürüst okumazsan olucağı bu

ekim öncesi fotoma bak birde şimdiki fotoma bak ön çizgi bir santim aşağı indi şakaklar tamamen doldu

dikkatli bak ekim öncesi saçım sağdan sola yatık şimdi soldan sağa ayrıca şakaklardan en arkaya kadar sağ ve sol çizgi de tamamen boştu oralarda tamamen ekildi

Sen ekim yaptırmamış birisi olarak ekimi tecrübe dahi etmemiş birisi olarak 5 aylık bir ekimde başarısız diyip burada insanların moralini bozamazsın he süreç tamamlanır ondan sonra konuşursun

Bu sitede ekim yaptıran insanlara bak şu ön çizgideki sıklığı bu açıyı ve doğallığı yakalayabilen havalara uçuyor maranel kardeşimizde olduğu gibi onda ki fark verteks tamamen saç dolu sadece ön bölgeye ekildi
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 16:00:27 Gönderen: alice »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 11 Haziran 2016, 16:00:53 »
Saçlar günden güne artış gösteriyor Alice, ama yavaş yavaş kademeli olarak..Tek sorun tepede hiçbir değişim görememek..Tepede kapanma olursa saçların gayet güzel olabilir 8 ve 9.aylarda..

eyv hocam tşk ederim tepelerden ufak ufak tek tük çıkışlar başladı batıyor elime

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #247 : 11 Haziran 2016, 17:06:12 »
Arkadaşlar hasarlı donör bölgenin son hali

Donörü katletmiş düzelmez etmez diyen bazı arkadaşlara gelsin

Her zaman erken konuşmamak adına mantıklı davranmış arkadaşlarıma da ayrıyeten teşekkür ediyorum buradan

Atalarımızın bir sözü var İt ürür kervan yürür biz burdaki bazıları gibi hem dünya para verip hem de  Finasterid ve türevi testesteron baskılayıcı ilaçlarla değil  (zaten o ilaçları bıraktıklarında vertekslerinde saçda kalmadı ya) hiç bir şey kullanmadan sonuçlarımızı tüm açıklılıkla paylaşıyoruz

Bu foruma üye olduğumdan beri Finas ve benzeri ilaçların ne kadar tehlikeli ve kullanılmaması gerektiğini anlattım sürekli ve anlatmayada devam edicem

he bu arada o kendini bilen kişiye söyleyin 8000 değil 4000 greft ektirdim hiç bir ilaç vs kullanmıyorum yazdığı gibi bu sonucumu finasa bağlamış asla kullanmayacağım halde  demek ki 5 aylık sonucum çok iyi :D :D ben finasterid kullansaydım eğer saç tellerim en az iki katı kalınlaşır ve 8000 greft ektirmişim gibi olurdu işte en büyük yanılgıda burda oluşurdu

Ama ben onuda anlıyorum kendisi dünya kadar para verdi biz onun verdiği fiyatın 5 te birine iyi sonuç alınca katlanamıyor adam napsın bi yerde o da haklı verdiği parasını düşünüyor birde üstüne kullandığı finas ilacını :D

Bu arada bana Finas kullandığımı söyleyip iftira atan o malum kişi ile iftirası yüzünden öbür tarafta hesaplaşıcam sürünücek orda haberi yok :D

hem zaten ben ilaç kullanıp söylemesem yani farklı davransam neden donörümün ilk zamanlarda ki harap halini paylaşayım akıl var mantık var :D
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2016, 16:01:39 Gönderen: alice »

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #248 : 11 Haziran 2016, 18:30:13 »
mutsuz, küfür yaziyosun sonra siliyosun. ekran resmini aldim. istersen burda yayinliyim...

FatherofSouth

• Ziyaretçi
« Yanıtla #249 : 11 Haziran 2016, 19:04:04 »
Nizz, Alice yanlış anlaşılmalar oldu, gereksiz gerginlik oldu. Biz özel mesajla durumu çözüyoruz. Bir şey paylaşmayın. Konuda uzamasın. Arkadaşımız il yazdığım şeyin hakaret içerdiğini iddia ediyordu. Düzelttim yukarıda, kaldı kı içinde tek kelime hakaret yoktu. Yapılan yoruma  karşı kişisel bir eleştiriydi. En azından '' adi, şerefsiz'' tarzı kelimeler kullanmadım. Neyse, kendisiyle özelden durumu çözüyoruz diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2016, 19:12:56 Gönderen: FatherofSouth »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 18 Haziran 2016, 01:14:46 »
149.gün

Spot ışıklar altında şimdi çektim

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #251 : 18 Haziran 2016, 03:09:31 »
Foruma uzun zamandır bakmamıştım ,lakin son durumu görünce malesef eski cizgisinden uzaklaşmaya başladıgını gördüm. Saç ekim sitelerindeki bariz geyik ve sidik yarıştırma muhabbetlerini temizlemek gerekiyormuş. Alice arkadaşın ilk ekim dönemini hatırlıyorum ; kardeş senin alım da dönör yani kulak üzerinden fazla alınmış sen bunu niye savunmaya calışıyorsun öncelikle bunu anlamıyorum . Son koydugun donör fotonda ters ışıkta cektigin halde belli oluyor 😉 keşke olmasaydı gercekten aynı durumu yasayan birisi olarak böyle kişileri görünce üzülüyorum oncun dogruya dogru yanlışa yanlış denmeli yoksa kendimizi kandırmanın bir manası yok . İlk zamanlarda ekim paylaşımlarına bakarsanız kişiler sadece süreci paylaşarak gereksiz yorum ve tartışmaların olmadıgını göreceksiniz . Birde şunu net söyleyebilirim 6. aya kadar saç cıkmazsa 2 sene sonra cıkar safsatalarına inanmayın ve ektirecek kişilerede faydalı olmak için süreci iyi/kötü olarak acıkca gösterin arkadaşlar. 

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 18 Haziran 2016, 11:44:53 »
Foruma uzun zamandır bakmamıştım ,lakin son durumu görünce malesef eski cizgisinden uzaklaşmaya başladıgını gördüm. Saç ekim sitelerindeki bariz geyik ve sidik yarıştırma muhabbetlerini temizlemek gerekiyormuş. Alice arkadaşın ilk ekim dönemini hatırlıyorum ; kardeş senin alım da dönör yani kulak üzerinden fazla alınmış sen bunu niye savunmaya calışıyorsun öncelikle bunu anlamıyorum . Son koydugun donör fotonda ters ışıkta cektigin halde belli oluyor 😉 keşke olmasaydı gercekten aynı durumu yasayan birisi olarak böyle kişileri görünce üzülüyorum oncun dogruya dogru yanlışa yanlış denmeli yoksa kendimizi kandırmanın bir manası yok . İlk zamanlarda ekim paylaşımlarına bakarsanız kişiler sadece süreci paylaşarak gereksiz yorum ve tartışmaların olmadıgını göreceksiniz . Birde şunu net söyleyebilirim 6. aya kadar saç cıkmazsa 2 sene sonra cıkar safsatalarına inanmayın ve ektirecek kişilerede faydalı olmak için süreci iyi/kötü olarak acıkca gösterin arkadaşlar.

Kulak üstü alımını savunmuyorum güzel kardeşim zamanında katledilmiş düzelmez bu donör diyerek erken konuşup moral bozan tipler çok oldu bu forumda hala daha devam edenler var  onlara söyledim

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #253 : 18 Haziran 2016, 15:28:38 »
Diplerden yeni cikislar var mi?

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #254 : 18 Haziran 2016, 15:35:43 »
Önlerde yeni çıkış çok fazla yan arkaya doğru daha az tepede daha da az var yeni çıkış

Facebook Twitter Instagram