Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238315 defa)

xhalukx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena Med 2.ekim 4000 greft 21.01.2016
« Yanıtla #165 : 30 Mart 2016, 13:08:46 »
Güzel  olacak  inşallah hocam ....  Arenamed  le   daha  önce  görüştüm  ama  nedense  ekimden vaz geçtim.  Bana  maalesef  pek  güvenilir gibi gelmedi.   Belkide yanlış  düşünüyorum bu konuda. :) Sanırım birde  İstanbul  olmasından dolayı  vaz geçtim. Ankara da  oturuyorum .

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #166 : 05 Nisan 2016, 13:10:59 »
Arkadaşlar 75.gün Fotosu

Not:2 gündür yıkanmadı gerçi bu kısalıkta saçın yağlı olması pek seyrek bir görüntü oluşturmaz heralde

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 14:46:16 Gönderen: alice »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 05 Nisan 2016, 14:46:35 »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 09 Nisan 2016, 16:41:20 »
78.gün tepe ve önden görüntü

« Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 16:48:46 Gönderen: alice »

Kılavuz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 09 Nisan 2016, 17:28:22 »
Hocam hayirli olsun..tez zamanda guzel saclara kavusman dilegiyle..ben de 18.01.2016 tarihinde ekim yaptirdim bugun 82. gundeyim ekim alani cok yagli ekim yapilan saclara bi mahsuru olur mu yaglanmanin....

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016
« Yanıtla #170 : 10 Nisan 2016, 22:54:35 »
Yağlanmanın zararı olurmu bilmiyorum ama ben iki günde bir zeytinyağlı sabunla yıkıyorum bende de çok yağlanma oluyor

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 10 Nisan 2016, 22:58:40 »
Hocam dönor ne durumda fotoğraflar mısınız? İyileşme sürecini merak ediyorum.

Zeytinyağlı sabunları geçmişte denedim Hatay'dan orijinal getirmiştim ama benim saç derimle kimyası tutmadı..Yağlanma sorunu yaptı ve kepeklenme oldu..Yaramıyorsa daha fazla şans vermeyin derim..Bazı kişilerde de tam tersi çok iyi etkisi oluyor ama işte değişken bir durum.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 10 Nisan 2016, 23:02:16 »

Zeytinyağlı sabunları geçmişte denedim Hatay'dan orijinal getirmiştim ama benim saç derimle kimyası tutmadı..Yağlanma sorunu yaptı ve kepeklenme oldu..Yaramıyorsa daha fazla şans vermeyin derim..Bazı kişilerde de tam tersi çok iyi etkisi oluyor ama işte değişken bir durum.

4 yıldır zeytinyağlı sabundan başka bişey kullanmadığım için farklı bir şeyin iyi gelip gelmiyceğini bilemiyorum haliyle var mı sizin tavsiye ediceğiniz bir şey dht baskılayıcı bi şampuan duymuştum mesela adını hatırlamıyorum

Yarın donör fotolarını koyucam haklısın haliyle merak ediliyor

Gelişimim  hakkında fikrinizi de öğrenmek isterim

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #173 : 10 Nisan 2016, 23:17:35 »
DHT baskılayıcı şampuan diye bir şey yok hocam, kafada 2 dakika durup yıkanan bir şeyden bahsediyoruz.

SLS içermeyen bir şampuan kullanmanız faydanıza olur, oldukça zararlı bir madde..Ama malesef çoğu şampuanda var, aşağıdaki yazdığım şampuanlarda da var..Konazol hariç.

Benim tecrübe edip sevdiğim şampuanlar, Revivogen, Prozinc ve Sebamed...Kralım ise Konazol'dur..

Süreciniz normal bir seyirde ilerliyor, 100 gün dolsun ondan sonra sürekli yoğunluk artacak olacak ve konuşulacak şeylerde artacak.
  • Greft Miktarı 3100

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #174 : 10 Nisan 2016, 23:27:40 »
DHT baskılayıcı şampuan diye bir şey yok hocam, kafada 2 dakika durup yıkanan bir şeyden bahsediyoruz.

SLS içermeyen bir şampuan kullanmanız faydanıza olur, oldukça zararlı bir madde..Ama malesef çoğu şampuanda var, aşağıdaki yazdığım şampuanlarda da var..Konazol hariç.

Benim tecrübe edip sevdiğim şampuanlar, Revivogen, Prozinc ve Sebamed...Kralım ise Konazol'dur..

Süreciniz normal bir seyirde ilerliyor, 100 gün dolsun ondan sonra sürekli yoğunluk artacak olacak ve konuşulacak şeylerde artacak.

Anlıyorum konazol ile ilgili bir kaynak okudum şimdi;

'ketokonazol çok sık kullanırsanız saçlı deriye zarar verebilmektedir. Ketokonazol içeren bir şampuan kullanacaksanız bunu en erken 15 günde bir kullanmanız gerekir. Yoksa saç derisinde incelme, tahriş ve kaşıntı problemine neden olmaktadır.

Konazol şampuan 15 gün aralıklarla kullanılır ve saçlarımızı normal bir şekilde yıkayarak bol su ile durulamayı unutmayın. Saç yıkama sonrası en az 30 dakika saçlarınıza herhangi bir kozmetik ürünü uygulamamalısınız.'

Sanırım kullanım şekli böyle 15 günde bir

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 10 Nisan 2016, 23:37:13 »
Ben haftada 1 veya 2 olarak yaklaşık 8 senedir kullanıyorum..Saç derimi temizleyen, kepek problemimi çözen tek şampuan..bu şampuan dışında tonlarca şampuan kullandım ama hiçbirisi bu problemi çözemiyor..Uzun süreli kullanımı tavsiye edilmiyor, bende bazı dönemler ara veriyorum aylarca kullanmadığım oluyor ama ihtiyaç oranım arttığında tekrar başlıyorum.

Belirtilen tahriş, kaşıntı ve incelmenin tam tersi oldu bende..Saç rengimi koyulaştırıp, tüm kaşıntı problemlerini gideriyor..Ama sürekli uzun kullanımda bu tür problem başkalarında olabilir, gittiğim tüm dermatologlar da konazol konusunda bu tür bilgileri söyledi her zaman..Bir deneyin derim eczanelerde 5-6 liralık bir şampuan zaten, sigorta ile de 2 tane yazdırabiliyorsunuz..Prozinc ile uyumu güzel oluyor..Saçlar yağlıysa prozinc mor, değilse yeşil kutuyla olumlu etki yapıyor.
  • Greft Miktarı 3100

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #176 : 11 Nisan 2016, 09:18:00 »
Ben haftada 1 veya 2 olarak yaklaşık 8 senedir kullanıyorum..Saç derimi temizleyen, kepek problemimi çözen tek şampuan..bu şampuan dışında tonlarca şampuan kullandım ama hiçbirisi bu problemi çözemiyor..Uzun süreli kullanımı tavsiye edilmiyor, bende bazı dönemler ara veriyorum aylarca kullanmadığım oluyor ama ihtiyaç oranım arttığında tekrar başlıyorum.

Belirtilen tahriş, kaşıntı ve incelmenin tam tersi oldu bende..Saç rengimi koyulaştırıp, tüm kaşıntı problemlerini gideriyor..Ama sürekli uzun kullanımda bu tür problem başkalarında olabilir, gittiğim tüm dermatologlar da konazol konusunda bu tür bilgileri söyledi her zaman..Bir deneyin derim eczanelerde 5-6 liralık bir şampuan zaten, sigorta ile de 2 tane yazdırabiliyorsunuz..Prozinc ile uyumu güzel oluyor..Saçlar yağlıysa prozinc mor, değilse yeşil kutuyla olumlu etki yapıyor.

tavsiyeler için teşekkür ederim öncelikli olarak zeytinyağı ve kanazol olarak deneyeyim olmadı prozince geçerim

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 11 Nisan 2016, 14:28:19 »

Özelden attım fotoğrafı hocam

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #178 : 11 Nisan 2016, 16:40:53 »

Özelden attım fotoğrafı hocam

paylasımlarınızı bu paltformda yapabılırsenız sevinirim, hepimizin yararlanması  acısından daha faydalı olacaktır.

Teşekkürler.

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 11 Nisan 2016, 17:01:06 »
Kardesim yanlis anlama ama ozaman basligi komple sil. Ne anlami varki? Bos yere baslik yukari cikiyo ama iceriginde resim yok.

Burda herkes yararlansin. Moda oldu iyice artik resim yollamiyorum demek.

6 ay sonra sonuc mükemmel olunca bal gibide atarsiniz reslmleri hava atmak icin. Ama asil önemli olan sürecteki resimler.

Galiba su an durum cok kötü ve serkan elestirilmekten korkuyo tekrar. Yanlis anlama beni lütfen

Saygilar

Facebook Twitter Instagram