Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238266 defa)

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #135 : 22 Şubat 2016, 18:15:10 »
Alice sen saç sıklaştırmada yaptırdın sanırım bu ekimde doğrumudur? İlerisi için bende düşünüyorum o yüzden sordum..

alice kardeşim bişi sormak istiyorum. serkan hocam hoş ekiyor güzel ekiyor. fakat bu saçlar dikmi çıkıyor. yani tüm fotolarda saçlar dik. 50 60 yaşındaki adamın saçları marco reus stili.

Kardeşim moralim bozukken hiç güleceğim yokken güldürdün Allah ta seni güldürdün. :D :D

hocam tam olarak sıkılaştırma değil ön çizgiyi daha da aşağı indirdik bu sefer

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #136 : 25 Şubat 2016, 12:37:00 »
Arkadaşlar 33.gün fotoğrafları
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2016, 12:40:41 Gönderen: alice »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #137 : 25 Şubat 2016, 14:09:47 »
döneride koysana alice

serkanaydin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #138 : 26 Şubat 2016, 11:46:23 »
Umarım aydınlamanıza yardımcı olmustur bu fotograf.

halacboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #139 : 26 Şubat 2016, 11:51:25 »
Feyk bu foto :) abi Tolga karelin saclarının zaten protez olmadığı belli gerçekten guzel ekim olmuş . Sormak istedigim unlu olunca özel bir muamele mi gösterildi yoksa kendi sac yapısı ekime uyum sağlayıp bu şekilde bir görüntü mu oluştu çünkü herkeste stabil bir sonuç ortaya çıkmıyor

serkanaydin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #140 : 26 Şubat 2016, 11:57:44 »
BİZİM YAPTIGIMIZ OPERASYONLARDA ÜNLÜ ÜNSÜZ VS GİBİ BİR AYRIM YOK. HER KİŞİYE AYNI ÖZEN İLE DAVRANIP EKİM İŞLEMİ YAPIYORUZ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN BİZLERİ TAKİP EDEBİLİR ÜNLÜ OLAN VE ÜNLÜ OLMAYAN KİŞİLERDE DE AYNI SONUÇLARI ALDIĞIMIZI GÖREBİLİRSİNİZ..

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #141 : 26 Şubat 2016, 11:58:03 »
döneride koysana alice

Hocam donörde çok gelişme var epey toparlamaya başladı yaşnız istersen özelden gönderiyim ama buraya koymak istemiyorum bazı insanlar  bilip bilmeden saçma sapan yorumlar yapabiliyor yaşadık daha önce
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2016, 12:08:16 Gönderen: alice »

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #142 : 26 Şubat 2016, 16:02:04 »
döneride koysana alice

Hocam donörde çok gelişme var epey toparlamaya başladı yaşnız istersen özelden gönderiyim ama buraya koymak istemiyorum bazı insanlar  bilip bilmeden saçma sapan yorumlar yapabiliyor yaşadık daha önce
yolla alice iyi olur  toparlanmasina sevindim  bekliyorum

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #143 : 27 Şubat 2016, 16:24:18 »
döneride koysana alice

Gönderdim özelden fotoyu

beyyurdlu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #144 : 29 Şubat 2016, 16:59:11 »
döneride koysana alice

Gönderdim özelden fotoyu

Resimlerinizi buradan paylaşırsanız daha çok kişi tecrübenizden faydalanmış olur diye düşünüyorum.

Onurd

• Ziyaretçi
« Yanıtla #145 : 29 Şubat 2016, 17:26:08 »
döneride koysana alice

Gönderdim özelden fotoyu

Resimlerinizi buradan paylaşırsanız daha çok kişi tecrübenizden faydalanmış olur diye düşünüyorum.
duzelince paylasir sanirim  surecini suan bende kendisine hak veriyorum olumsuz yorumlar insani cok etkiliyor alice ninde bu surecde ben etkilenmesini istemem suan paylasmamasi en dogru karar

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #146 : 01 Mart 2016, 16:26:44 »
döneride koysana alice

Gönderdim özelden fotoyu

duzelince paylasir sanirim  surecini suan bende kendisine hak veriyorum olumsuz yorumlar insani cok etkiliyor alice ninde bu surecde ben etkilenmesini istemem suan paylasmamasi en dogru karar

düzelme başladı zaten gönderdim size de fotoyu ama kesinlikle dediğiniz gibi bazıları bilip bilmeden olur olmadık yorumlar yapabiliyorlar

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #147 : 01 Mart 2016, 16:38:19 »
alice kardesinin bi sucu yok. serkan aydina tepki koysakta aliceye destek olmamiz lazim burdan.

serkanaydin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #148 : 08 Mart 2016, 11:03:51 »
ekim fotosu instagramda var bakabilirisn

umursamaz

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #149 : 08 Mart 2016, 11:15:19 »
Arkadaşlar serkan aydın sizce nasıl? tolga kareli falan gördüm çok iyi gibi ama tabii ünlü birine özel ilgi olabilir.

ikinci ekim için kararsızım.

Facebook Twitter Instagram