Gönderen Konu: Arena Med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft 21.01.2016  (Okunma sayısı 238246 defa)

Ayhanisik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arena med Serkan Aydın 2.ekim 4000 greft
« Yanıtla #121 : 21 Şubat 2016, 21:25:58 »
Cenk tosunda serkan aydının bi sucu yok adam sac ekiminden 10 gün sonra toplara kafa atıyordu ya :)) biz kapıya cıkmaya korkuyorduk anlamıyorum bu futbolcuları para var huzur var ver parayı git koraya yani neden riske girerlerki

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #122 : 21 Şubat 2016, 21:38:22 »
Cenk icin sac sorunmu ya altinda range para sikintisi yok reinaya gitse elini havaya bi kaldirsa locasini karilarla doldurur sac olsa nolucak olmasa nolucak. Takmiyodur bence saclar ciktimi cikmadimi taksa taksa kafasina tokadan baska birsey takmaz oyle kisiler :))
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2016, 21:41:38 Gönderen: Aslan888 »

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 21 Şubat 2016, 23:09:07 »
Cenk tosunda serkan aydının bi sucu yok adam sac ekiminden 10 gün sonra toplara kafa atıyordu ya :)) biz kapıya cıkmaya korkuyorduk anlamıyorum bu futbolcuları para var huzur var ver parayı git koraya yani neden riske girerlerki

Koray o kadar açık alana ekim yapmıyor ki direk kapıyı gösteriyor biz daha dar alanlara çalışıyoruz diyor yani başarısız olma ihtimali sıfır ekimler yapıyor ayrıca proscar ya da finasterid şart koşuyor bende bunu anlamıyorum neden koraya gitsin ki adam

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 22 Şubat 2016, 12:11:26 »
Merhaba arkadaşlar 2.prp seansı için arena med deyim şu an ücretsiz tabi
Bahsetmiştim daha önce

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 22 Şubat 2016, 12:25:18 »
Alice o prp yi sana en az 4 seans ucretsiz yapmali bence

evet hocam telefon açtı serkan bey 2.seans prp için çağırdı ücretsiz tabi

evet Serkan bey düşüdügümüz ve bekledigimiz gibi davranıyor ...

Ücretsiz ikinci seans için arena med deyim hocam şu an

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 22 Şubat 2016, 13:08:11 »
Serkan bey icin paradan cok hastasinin memnuniyeti onemli burdan bunu anliyoruzki hastasiyla ilgileniyor insallah en kisa zamanda donor bolgende duzelir.

Evet hocam dediğiniz gibi çok teşekkür ediyorum iyi temennileriniz için donörde toparlanma başladı zaten saç çıkışları başladı

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 22 Şubat 2016, 14:40:48 »
Bugün hürriyette mustafa cecelinin saç ektirdiğini ve seyrek saçlarından kurtulduğunu yazmışlar ve cecelinin o berbat peruklu(protez)fotoğrafını koymuşlar e yani yuh dedim bu medya basın cahiller ordusu dolu zaten türkiyenin neresi cahiller ordusuyla dolu değilki ulan tamam ilgi alanın değildir bilmiyorda olabilirsin sonuçta estetik vb.ama madem yazıyosunuz otur araştır

Tangal57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 22 Şubat 2016, 17:24:57 »

Koray o kadar açık alana ekim yapmıyor ki direk kapıyı gösteriyor biz daha dar alanlara çalışıyoruz diyor yani başarısız olma ihtimali sıfır ekimler yapıyor ayrıca proscar ya da finasterid şart koşuyor bende bunu anlamıyorum neden koraya gitsin ki adam

Koray hoca genis alana ekim yapiyor Keserle karistiriyorsun. Cenkin kafasi gibi onlarca ornek bulabilirsin Koray hocanin. Finasteridi de sadece gerekli olan hastalarda sart kosuyor, ki bence proscar kullanmayan hic bulasmasin sac ekimine.

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 22 Şubat 2016, 17:39:08 »

Koray hoca genis alana ekim yapiyor Keserle karistiriyorsun. Cenkin kafasi gibi onlarca ornek bulabilirsin Koray hocanin. Finasteridi de sadece gerekli olan hastalarda sart kosuyor, ki bence proscar kullanmayan hic bulasmasin sac ekimine.

karıştırmış olabilirim hocam doğrudur ama proscar kullan diyen kişiye saç ektirmem ben ekim sonucumu böyle oldu ilaç takviyesi ile mi anlamak çok zor oluyor çünkü

Tangal57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 22 Şubat 2016, 17:42:30 »
sen ilk ekimden sonra finasterid kullandin mi alice?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 22 Şubat 2016, 17:44:06 »
alice kardeşim bişi sormak istiyorum. serkan hocam hoş ekiyor güzel ekiyor. fakat bu saçlar dikmi çıkıyor. yani tüm fotolarda saçlar dik. 50 60 yaşındaki adamın saçları marco reus stili.

FFCC

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 22 Şubat 2016, 17:46:38 »
Alice sen saç sıklaştırmada yaptırdın sanırım bu ekimde doğrumudur? İlerisi için bende düşünüyorum o yüzden sordum..

alice kardeşim bişi sormak istiyorum. serkan hocam hoş ekiyor güzel ekiyor. fakat bu saçlar dikmi çıkıyor. yani tüm fotolarda saçlar dik. 50 60 yaşındaki adamın saçları marco reus stili.

Kardeşim moralim bozukken hiç güleceğim yokken güldürdün Allah ta seni güldürdün. :D :D

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 22 Şubat 2016, 17:46:49 »

hocam ilk ekimimde dik çıkmadı aslında haklısınız ilk ekimin sonucu olarak doğru dürüst foto atmadım buraya akşam atıyım eve geçince görürsünüz saçlar dik değil benim18 li yaşlarımdaki çıkış yönleri ile birebir aynı gibi

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 22 Şubat 2016, 17:49:29 »
sen ilk ekimden sonra finasterid kullandin mi alice?

hayır ilk ekimden sonra hiç birşey kullanmadım yanlış hatırlamıyorsam 1 ay gibi bir süre biotin kullanmıştım biotinde kullanma demişti ama ben kullanmıştım :)

kesinlikle ilaç vs hiç bir şey önermiyor ve kullandırtmıyor, ekimin sonucunu net görebilelim diyor

Facebook Twitter Instagram