Gönderen Konu: Saç Analizi Tavsiyesi isteyen arkadaşlar!!  (Okunma sayısı 114501 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Analizi Tavsiyesi isteyen arkadaşlar!!
« Yanıtla #90 : 05 Nisan 2021, 10:48:07 »
Arkadaşlar merhaba bana bi yardımcı olabilir misiniz benim yaşım 19 ve 15 16 ımdan beri saçım dökülüyor saçım çok seyrek ve şuan acayip bir dökülme var tahmin edemeyeceğiniz derecede 3 aydır  proscar kullanıyorum ama o daha çok döktü ve gün geçtikçe gözle görülür açılmalar var şakaklaeımda tepemde ve kafamın üstünde anlayacağınız her yerden döküldü saçım genetik diye düşünüyorum bu finasterid ne  zaman etkisini gösterir sizce bırakmalı mıyım

Yaşın erken bu yaşta finasterid kullanma.
Dökülmeni görmeden de bir fikir beyan edemeyiz yaşında çok genç zaten

dhipnotik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #91 : 07 Kasım 2021, 11:15:07 »
Açtığım konuya pek cvp gelmedi(yanlış yere açmış ta olabilirim) linkte de ayrıntılar ve fotolar var.Arkadaslardan değerlendirmelerini rica ediyorum.Bu ay karar vermem lazım.
Yaş 40, dökülme 32 yasinda başladı, önlerden tepelere sonra yanlara doğru oldu, ilac kullanmiyorum. Saç yapısı ince.
(Son iki foto 4, 5 yıl öncesine ait)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24563.msg466544#msg466544

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #92 : 07 Kasım 2021, 14:31:36 »
Açtığım konuya pek cvp gelmedi(yanlış yere açmış ta olabilirim) linkte de ayrıntılar ve fotolar var.Arkadaslardan değerlendirmelerini rica ediyorum.Bu ay karar vermem lazım.
Yaş 40, dökülme 32 yasinda başladı, önlerden tepelere sonra yanlara doğru oldu, ilac kullanmiyorum. Saç yapısı ince.

eğer ekim düşünürsen mevcut açıklığına görede ekim için donör de güzel duruyor harika saçların olur iyi bir ekim merkezi düşünürsen
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 07 Kasım 2021, 20:24:22 »

Gelen cevaplara yorum yazdınmı?
Global Moderator

dhipnotik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #94 : 08 Kasım 2021, 09:05:40 »
eğer ekim düşünürsen mevcut açıklığına görede ekim için donör de güzel duruyor harika saçların olur iyi bir ekim merkezi düşünürsen

Sağol moralimi yukselttin😊 Evet düşünüyorum en geç önümüzdeki aya. Ama tabi sonuç alınamayacak bir durumda dgl isem... forumun tecrübeli isimlerinin görüşü önemli. İyi bir merkez var Batman düşünüyorum Dünya hastanesi Ömer Bey. Ancak sanırım onlar da isim yaptıkları için fiyatı arttirmislar 5 6 binlerden şu an 8 bin diyorlar pazarlık dahi yapmıyorlar. 2. ekim de gerekebilecegi için maliyet ister istemez düşündürüyor.

AVYO

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #95 : 15 Kasım 2021, 11:55:12 »
1- 21

2- 5 yıldır yavaşça döküldü son 1 yıldır agresif döküldü

3- şuan için orta hızda

4- önlerde ve ön üstte başladı

5- ilaç kullanmıyorum

Merakla yazacaklarınızı bekliyorum umarım aranızdan birisi hayatımı değiştirebilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 15 Kasım 2021, 14:55:08 »
1- 21

2- 5 yıldır yavaşça döküldü son 1 yıldır agresif döküldü

3- şuan için orta hızda

4- önlerde ve ön üstte başladı

5- ilaç kullanmıyorum

Merakla yazacaklarınızı bekliyorum umarım aranızdan birisi hayatımı değiştirebilir

50 kere yazdım burada konu açarken neler yapmanız gerektiği yazıyor buraya paylaşmayacaksınız kendinize ilgili bölümde konu açacaksınız konuyu okumadam paylaşıö yapmayın lütfen
Global Moderator

Kelamagururlu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 15 Temmuz 2022, 16:59:25 »
Herkese merhaba,

uzun zamandir erteledigim sac ektirme fikrini hayata gecirmeye karar verdim. Yas 38. Operasyon icin Eylül-Ekim aylarini düsünüyorum. Edindigim bilgiler neticesinde ihtimalleri 2-3 merkeze kadar indirmis bulunuyorum. Bunlar;

Serkan aygin
Medeks
Asuman hair

Bunlarin her biri 2 seans olmasi gerektigini söylediler. Aralarindaki fiyat farki oldukca yüksek acikcasi deger ki emin degilim. Sizden ricam, en iyi sonucu alabilecegim doktor hakkinda tavsiye almak. Bunlar haricinde de tavsiyelere acigim ve arastirma yapabilirim. Sacimin fotograflarini da yine simdi buradan paylasacagim. Diger bir sorum ise; eger ameliyatta istenen sonuc alinmazsa(dogal görüntü olmamasi ya da ekilenlerin cikmamasi vb.) su ankinden de kötü olabilir mi? Cünkü, kisa kestigimde aslinda gayet iyi duruyor ancak 2-3 günden sonra oldukca bakimsiz bir görüntü olusuyor. Böyle bir durumda saclari ameliyat öncesi gibi kisa tutsam daha kötü bir sonuc ortaya cikmaz sanirim degil mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 15 Temmuz 2022, 17:59:34 »
Buraya resim eklemeyin doğru bir başlıkla kendinize doğru bölüme konu açınız lütfen
Global Moderator

Kelamagururlu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 15 Temmuz 2022, 20:04:42 »
cok fazla konu basligi var nereye yazacagimi bilemedim. Yeni konu acmayi kastediyorsunuz degil mi?

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #100 : 24 Aralık 2022, 18:48:55 »
ARKADAŞLAR BU KONUDA NELER YAPILMASI GEREKTİĞİ ANLATILIYOR BU KONU ÜZERİNE KENDİ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIP BİRŞEYLER YAZMAYIN.

AŞAĞIDA BIRAKTIĞIM LİNKTEKİ YERE KONULARINIZI AÇINIZ.AÇILMASI GEREKEN YER : (Saç ekimi öncesi ve sonrası süreçle ilgili sorular ve öneriler). DİR.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?board=14.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 26 Aralık 2022, 18:30:03 »
Teşekkürler şahin
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 15 Mart 2023, 08:55:11 »
saç ekimi yaptırdık dan sonra şu ol du bu oldu diye boşa konu açmayın silinir ve cevap verilmez saç ekim konusu açmanız gerek herkes gibi ben sürecimi paylaşmayacağım sürekli sorularım için konu açıcam şeklinde forumu kullanan arkadaşların ileti atma izni kaldırılır

süreç konusu açılıp tüm süreç sorular bilgiler tek bir konuda süreç ile devam etmeli forum düzeni bu şekilde işliyor
Global Moderator

Ysnprlk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 20 Mart 2023, 17:56:40 »
Öncelikle herkese merhabalar, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Uzun zamandır canımı sıkan bir konu bu. Saç ektirmeyi düşünüyorum yardımcı olur musunuz.
32 yaşındayım, 3-4 yıldır saçlarım dökülüyordu yoğun şekilde şu an durdu sayılır.
 Saç tellerim çok olmasa da ince sanırım.
Fotoğrafları ekliyorum.
Hem tavsiyelerinizi bu süreçle ilgili hem de adana ve Ankara tercih olmak üzere iyi bir saç ekim doktoru önerisi istiyorum sizlerden. Çim gibi ekmeyen, ön çizgiyi doğal yapan bir doktor olması en öncelikli tercihim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 20 Mart 2023, 20:09:43 »
saç ekimine uygunsun fakat dökülmen devam ediyor sanırım saç ekimi yaptırınca hızlana bilir dökülme
sıklaştırma olacak çünkü medikal olarak saçlarını güçlendirmen bu durumda iyi bir tercih olur düşünürsen
Ankara içinde şahin çelik düşüne bilirsin araştırıp

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram