Gönderen Konu: Koray Erdoğan Değerlendirmesi-Sizlerin Yorumu  (Okunma sayısı 14260 defa)

bki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Koray Erdoğan Değerlendirmesi-Sizlerin Yorumu
« : 20 Mart 2018, 11:11:35 »
Herkese Merhaba, Öncelikle sizlerin yorumları benim için çok önemli çünkü uzun zamandır siteyi takip ediyorum, saygı ve bilgi çerçevesinde herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.Site sahibi yada yöneticisi kimdir bilmiyorum ama ayrıca takdiri hakettiği aşikar.Çünkü bilgi kirliliğine çok açık olan bir konu ve gereksiz yüzlerce site içerisinde tek mantıklı ve düzgün insanların olduğu doğru  bir forum.

Benim isteğim sıklaştırma.Evet ön saç çizgisine belki ihtiyacım var ama ben mevcut çizgiyi koruyup varolan saçların aralarına ekim yani saç çizgisi dahi değiştirilmeden sıklaştırmak istiyorum ve bu işlemi de traşsız yapılabilir mi diye araştırıyorum.Bunun için;
-esteworld Servet Terziler ile 12.2016 da görüştüm maksimum kök ve 5000 euro fiyat verdi ama biraz kısaltıp traşsız yapabiliriz dedi.Buradan da takip ettiğim kadarıyla güvenemeyip araştırmaya devam ettim.
-Zekeriya kul a gittim şakak kısımlarına ekim yaparım vertex olmaz dedi, traşsız imkansız dedi.Herkesin hemfikir olduğu ve özellikle Hintell nicki kullanan arkadaşın ekimini gördükten sonra Asmed Koray Erdoğan ile görüşmeye karar verdim.
-Asmed, randevu vermediler önce resimleri istediler.Aşağıdaki resimleri gönderdim.''Dr. Koray ERDOĞAN fotoğraflarınızı inceledi ,ihtiyacınız olan graft sayısı fazla olduğu için LONG HAIR FUE için uygun olmadığınızı ; FUE tekniği kullanarak, 2 günlük operasyonla, ön(front),orta(mid) ve vertex (tepe)bölgelerinize 5000 greft’lik bir operasyon yapılmasını önermektedir.Operasyonunuz için İstanbul’da en az 4 gün (3 gece) kalmanız gerekecektir.'' diye başlayan operasyon detaylarını anlatan bir mail ile dönüş yaptılar.Ama bana biraz fazla geldi ve traşsız olmaması yani long hair fue olmaması yine düşündürüyor beni.ayrıca finas ile donör bölge güçlendirilmeli de yazmışlardı.

Koray Hocaya gidecek maddi durumum var ama 5000 rakamı sizce de fazla değil mi? Çok yoğun olduğu için yüz yüze görüşüp isteğimi anlatamadığım için ve orada çalışan arkadaşlardan gelen şablon bir mail olduğunu da düşünüyorum.

1.Mevcut resimlere göre traşsız ekebilecek bir merkez yada hekim önerisi olan var mı?
2.Traşsız olursa mevcut saçlar zarar görür mü?
3.Şakak açıklıkları beni çok fazla rahatsız etmiyor, donör bölgede şağlam değil (koray hocanın yorumu bu) mevcut donör ile mevcut saç çizgisini korumak daha mantıklı değil mi?
4.Servet Terziler için yorumlarınız nelerdir? Çünkü çalışan berber arkadaşı çağırıp ne kadar kısaltabilir, işte şu kadar kısaltsak yeter mi şeklinde değerlendirme yapıp kendinden emin şekilde yaparız dedi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan Değerlendirmesi-Sizlerin Yorumu
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2018, 11:37:09 »
Açıklıgınız longfue için fazla ve önden tepeye kadar aralara girip sıklaşıcak bu saç o yüzden normal ekim sizin için daha mantıklı bencede ... ön cizgiden başlayıp tepeye kadar her cm2 nin sıklaşıcagını düşünürsek 5000 greft normal bir sayı tabi karar sizin var olan saçlarınız da kaliteli duruyor bu sekılde bir planlama ile bu saç harikalar yaratır sıklaşıcak bölgelerde cm2 de/ 20 saç teliniz var ise bu sayı 60 lara çıkıcak her bölğede bu şekilde düşünün...ve önden arkaya kadar tüm alanın bu şekilde olucağını hesap edersek sayı normal. size atılan mail de iletişim numaraları var orayı arayıp randevu talep edebılırsınız sorularınızın cevabına daha net cevaplar alırsınız ben öyle yapmıştım.

Bu arada daha güzel bir ön cizgi düşünebilirsiniz yaptırmışken bence ön cizginiz konusunda fikrinizi iyi düşünün.. çok oturaklı bir ön cizgi ile saçlarınızda kaliteli bu sorunu 1 kerede kökten çözersiniz

Dediğim gibi mail attıkdan sonra randevu alabılırsınız asmedden maildeki telefon numarasını arayıp
« Son Düzenleme: 20 Mart 2018, 12:03:22 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

bki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2018, 12:02:16 »
Öncelikle yorumunuz için teşekkürler, fakat incelediğim ekimlere baktığımda benim 5000 greftlik bir açıklığım şakak bölgelerini de hesaplarsak olmaz mı? yani isteğim olan sadece mevcut saç çizgisini koruyarak vertexe kadar ekim için bana biraz fazla gibi geldi.

Koray hoca yoğun olduğu için 1 kere aradım ama bu tarz görüşmeler için sanırım vakti yok, ki bu da gayet doğal.bence saç klonlama kısmından önce koray hocayı klonlamak hepimiz için daha iyi olacak :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2018, 12:06:07 »
Rica ederim Aslında randevu almak mail attıktan sonra çok basit :) uygun tarıhe hemen veriyorlar tabi sizin isteğiniz ile onların planlaması arasında greft sayısı fark edebılır  sizin için sizin söylediğiniz gibi hocadan randevu alıp 2 niz ortak bir planlama yapmanız daha doğru olucak sizin isteğiniz ve hocanın tavsileri doğrultusunda.
Global Moderator

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2018, 13:44:30 »
Bencede ön cizginizi biraz ilerı alıp sakakları dolsa daha güzel olur ekim hayırlısı olsun

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2018, 04:45:12 »
Baki Bey,

Sorulariniza cevaplarim asagidadir.

1. Mevcut resimlere göre traşsız ekebilecek bir merkez yada hekim önerisi olan var mı?
- Trassiz ekim cok zahmetli, pahali ve riski daha yuksek bir ekim tarzi; tavsiye etmiyorum. Turkiye’de birtek Koray Erdogan var. Maddi durumunuz musaitse yurtdisi secenekleri de mevcut.

2. Traşsız olursa mevcut saçlar zarar görür mü?
- Mevcut saclarin zarar gorme sansi trassiz ekime gore daha yuksek.

3. Şakak açıklıkları beni çok fazla rahatsız etmiyor, donör bölgede şağlam değil (koray hocanın yorumu bu) mevcut donör ile mevcut saç çizgisini korumak daha mantıklı değil mi?
- Donorunuz bence kotu gorunmuyor. Koray Hoca 5000 kok demisse ve depoda da min 2000 kok birakacagini varsayarsak donorunuzun 7000’den asagi olacagini sanmiyorum. Daha az olsaydi donorun tamamini bitirecek sekilde 5000’lik ekim tavsiye etmezdi Koray Hoca. Mevcut sac cizgisini korumasaniz bile on cizgiyi cok indirmeden, sakaklari da biraz doldurur tarzda 1500-2000 one, 1000 kadar da siklastirma tepe ve vertexe siklastirma seklinde, toplam 2500-3000 greftle guzel/yeterli bir sonuc alacaginizi dusunuyorum. Bu sekilde donorunuzu de cok hirpalamamis olursunuz.

4.Servet Terziler için yorumlarınız nelerdir? Çünkü çalışan berber arkadaşı çağırıp ne kadar kısaltabilir, işte şu kadar kısaltsak yeter mi şeklinde değerlendirme yapıp kendinden emin şekilde yaparız dedi.
- Ben ismini hic duymadim.

Eger cok anormal bir gereklilik yoksa trassiz ekim tavsiye etmiyorum.

Yasiniz kac?

bki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2018, 10:02:16 »
Baki Bey,

Sorulariniza cevaplarim asagidadir.

1. Mevcut resimlere göre traşsız ekebilecek bir merkez yada hekim önerisi olan var mı?
- Trassiz ekim cok zahmetli, pahali ve riski daha yuksek bir ekim tarzi; tavsiye etmiyorum. Turkiye’de birtek Koray Erdogan var. Maddi durumunuz musaitse yurtdisi secenekleri de mevcut.

2. Traşsız olursa mevcut saçlar zarar görür mü?
- Mevcut saclarin zarar gorme sansi trassiz ekime gore daha yuksek.

3. Şakak açıklıkları beni çok fazla rahatsız etmiyor, donör bölgede şağlam değil (koray hocanın yorumu bu) mevcut donör ile mevcut saç çizgisini korumak daha mantıklı değil mi?
- Donorunuz bence kotu gorunmuyor. Koray Hoca 5000 kok demisse ve depoda da min 2000 kok birakacagini varsayarsak donorunuzun 7000’den asagi olacagini sanmiyorum. Daha az olsaydi donorun tamamini bitirecek sekilde 5000’lik ekim tavsiye etmezdi Koray Hoca. Mevcut sac cizgisini korumasaniz bile on cizgiyi cok indirmeden, sakaklari da biraz doldurur tarzda 1500-2000 one, 1000 kadar da siklastirma tepe ve vertexe siklastirma seklinde, toplam 2500-3000 greftle guzel/yeterli bir sonuc alacaginizi dusunuyorum. Bu sekilde donorunuzu de cok hirpalamamis olursunuz.

- Ben ismini hic duymadim.

Eger cok anormal bir gereklilik yoksa trassiz ekim tavsiye etmiyorum.

Yasiniz kac?

36 oldum kardeşim zaman çabuk geçiyor :) Greft sayısına biraz takıldım.5000 dedi Koray hoca ama forumdaki örneklere bakıyorum üst kısım tamamen dökülmüş kişilere ancak 5000 ekilmiş yani benim 5000 ile bonus filan olmam gerekir diye düşünüyorum.Dediğin gibi 3500 civarı daha mantıklı geliyor, donör bölgeyi de düşünürsek.

Yurtdışı evet bir seçenek, imkanım da var ama güven olayı bambaşka.Yani Koray hocaya karşı şuanda oluşmuş bir güvenim var, mevcut ekimleri gördükten ve burada ki yorumları okuduktan sonra güvenmemek imkansız zaten.
En mantıklısı sanırımı Koray hoca ile yüz yüze konuşup netleştirmek.

Yorumların için çok teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2018, 11:07:43 »
Hocam sen hocayla görüş o sana kafanda nasıl bir planlama yaptığını neden 5 bin dediğini ve 5 bin ekerse nasıl olucagını 3500 ekerse nasıl olucagını cm2 deki saç sıklığını ne kadara çıkarıcagını donördeki kapasiteyi tek tek anlatır ve kafanda soru işareti kalmaz ozaman anlarsın sebebini.. kararını verirsin bende gitmeden önce takılıyordum bunlara.. sende istediğin planlamayı anlatırsın oda sana kendi tavsiyesini ortak bir noktada buluşursunuz elbet:)
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Mart 2018, 15:24:44 »
Yüzünüze yakışan iddaalı bir ön çizgi tempell saçlara genel anlamda sıklaştırma yapılacak tahminimce ve hiç dökülmemiş hale geri gelicektir saçlar 5000 greftle.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

DATCO

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2018, 23:47:53 »
aynı değerlendirmeyi banada yaptılar,ama mail üzerinden çizim yapıp iki alternatifli olarak gönderdiler.sözde koray hoca ,resimlerinize baktı 5000 greft önerdi,gibi matbu cümleler,ama daha sonra bana randevu verdiler,gittim koray bey ,inceledi konsültasyonu bitirdiğinde önceki mailde atılan çizim şeklinin dışında ,vertexi dışarda bırakarak ,bir 5000 greftlik ekim önerdi,atılan mailde ön,orta ve vertex bölgesini içine alan bir çizim ile 5000 greft önerilmişti mailde,sonra anladımki,asmedde yoğunluktan maillere koray bey bakmıyor,herhalde,elemanlar maillere cevap veriyorlar,rutin cevaplar veriyorlar.kory bey bence yetmiyor,yetişemiyor.talepde çok olunca,personeller vasıtasıyla cevap vermeye çalışıyorlar.maildeki çizimi atıyorum ,birde koray hocanın kendisinin incelemesi sonucunu atıyorum.resimlerdeki benim çekip gönderdiğim saçlarım uzunken gönderdiğime cevap bence personeller tarafından verildi,diğer kısa olan saçlarımın olduğu üç resim profesyonel olarak asmedde çekildi.ve bizzat koray hoca kendi çizimini yaptı.ve 5000 greft önerdi,çizim bölgesine ,ama tek farkı maillerde vertex bölgeside dahil 5000 greft denmişti,ama anladığım koray hocanın mailden haberi yok.saygılar.

DATCO

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Mart 2018, 23:52:46 »
ilave resimler,

bki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Mart 2018, 09:26:32 »
DATCO, Koray Hoca nın maillerden habersiz olacağını pek düşünmüyorum açıkcası. Mantıklı gelen, her şeye yetişemiyor yada gerekli zamanı ayırarak değerlendiremiyordur çünkü çok yoğun ve insanlar en basit şeyler için bile defalarca soru sorduğu için ve ekim ameliyatları uzun zaman alan operasyonlar olduğu için değerlendirmelere daha az vakit ayırıyordur diye iyimser bir düşüncem var.

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Mart 2018, 12:36:29 »
Yaşınızı yazmamışsınız. Dökülmeniz hala devam ediyorsa, 5000 greftlik bir saç ekimi çok fazla. Ayrıca ilaç kullanacak mısınız ekim sonrasında yoksa doğal akışına mı bırakacaksınız? Benim düşüncem saç çizginiz sizi rahatsiz etmiyorsa, kesinlikle kimseyi dinlemeyin ve sizi mutlu edecek bir ön çizgiyi isteyin. Ben Muttalip Keserle de görüşün derim. Ekip ektirmemek sizin keyfinize ama görüşünü almakra fayda olabilir. Ayrıca 5000 denen yeri 3000 köklede kaparabilir. Karar sizin.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Mart 2018, 13:11:26 »
Konu sahibi arkadaşa 5000 greftin dökülme devam edebileceği için fazla buluyorum . Ortadaki nw6 abimiz için 5000 greft güzel planlama .Bence o donörle cm2 ye 50 greft düşünülüyorsa vertex kapanması imkansız .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

bki

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Mart 2018, 14:11:10 »
Konu sahibi arkadaşa 5000 greftin dökülme devam edebileceği için fazla buluyorum . Ortadaki nw6 abimiz için 5000 greft güzel planlama .Bence o donörle cm2 ye 50 greft düşünülüyorsa vertex kapanması imkansız .

NoFear, Dostum benim için yorumladın sanırım.Yaş 36, haftaya  37 olacağım ve saç dökülmesi 33 lü yaşlarda bitti ama beslenme, yaşam tarzı vs etkenlere bağlı dökülme herkeste olduğu kadar bende de devam ediyor.

5000 adete ben hala takılıyorum çünkü siteden takip ettiğim ve yukarıda ki arkadaşın da ekim adedi 5000.Benim yüklediğim fotolar ıslak ve buna rağmen az da olsa saçlı bir alan var, yani 3000-3500 yeterli olmaz mı? deneyimli arkadaşlardan bu konuda bilgi rica ediyorum.Hatta olası sorunlar için donör bölge de biraz kalması daha sağlıklı olmaz mı? Netice de bir operasyon ve her operasyonda %1 lik rejection, re-op etc. gibi ihtimaller vardır.

5000 ile bir Hintell ekimi olabilir :)

Sağlık sektöründe çalışıyorum ve ilaç kullanma taraftarı değilim.Zaten şimdiye kadar herhangi bir şekilde saç koruma yada güçlendirme anlamında hiçbir ürün kullanmadım.Fakat atopik dermatite bağlı Babe marka şampuan kullanıyorum.

Facebook Twitter Instagram