Gönderen Konu: Koray Erdoğan Değerlendirmesi-Sizlerin Yorumu  (Okunma sayısı 14263 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan Değerlendirmesi-Sizlerin Yorumu
« Yanıtla #30 : 23 Kasım 2018, 22:33:56 »

aslında pekte oyle degıl. greft ıcın otomatık punch ve kanal acmayıda yapıyor amadedıgım gıbı basarılı olduguna ınanmıyorum

Bu robot farklı gereksiz bir alet bu tamamen ticari bir hedef. Koray hocanın ki saç analizi donör deki sayı multi greftler kalınlık alan hesaplama ihtıyac olan greft vs

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 24 Kasım 2018, 02:32:17 »
Herkese Merhaba, Öncelikle sizlerin yorumları benim için çok önemli çünkü uzun zamandır siteyi takip ediyorum, saygı ve bilgi çerçevesinde herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.Site sahibi yada yöneticisi kimdir bilmiyorum ama ayrıca takdiri hakettiği aşikar.Çünkü bilgi kirliliğine çok açık olan bir konu ve gereksiz yüzlerce site içerisinde tek mantıklı ve düzgün insanların olduğu doğru  bir forum.

Benim isteğim sıklaştırma.Evet ön saç çizgisine belki ihtiyacım var ama ben mevcut çizgiyi koruyup varolan saçların aralarına ekim yani saç çizgisi dahi değiştirilmeden sıklaştırmak istiyorum ve bu işlemi de traşsız yapılabilir mi diye araştırıyorum.Bunun için;
-esteworld Servet Terziler ile 12.2016 da görüştüm maksimum kök ve 5000 euro fiyat verdi ama biraz kısaltıp traşsız yapabiliriz dedi.Buradan da takip ettiğim kadarıyla güvenemeyip araştırmaya devam ettim.
-Zekeriya kul a gittim şakak kısımlarına ekim yaparım vertex olmaz dedi, traşsız imkansız dedi.Herkesin hemfikir olduğu ve özellikle Hintell nicki kullanan arkadaşın ekimini gördükten sonra Asmed Koray Erdoğan ile görüşmeye karar verdim.
-Asmed, randevu vermediler önce resimleri istediler.Aşağıdaki resimleri gönderdim.''Dr. Koray ERDOĞAN fotoğraflarınızı inceledi ,ihtiyacınız olan graft sayısı fazla olduğu için LONG HAIR FUE için uygun olmadığınızı ; FUE tekniği kullanarak, 2 günlük operasyonla, ön(front),orta(mid) ve vertex (tepe)bölgelerinize 5000 greft’lik bir operasyon yapılmasını önermektedir.Operasyonunuz için İstanbul’da en az 4 gün (3 gece) kalmanız gerekecektir.'' diye başlayan operasyon detaylarını anlatan bir mail ile dönüş yaptılar.Ama bana biraz fazla geldi ve traşsız olmaması yani long hair fue olmaması yine düşündürüyor beni.ayrıca finas ile donör bölge güçlendirilmeli de yazmışlardı.

Koray Hocaya gidecek maddi durumum var ama 5000 rakamı sizce de fazla değil mi? Çok yoğun olduğu için yüz yüze görüşüp isteğimi anlatamadığım için ve orada çalışan arkadaşlardan gelen şablon bir mail olduğunu da düşünüyorum.

1.Mevcut resimlere göre traşsız ekebilecek bir merkez yada hekim önerisi olan var mı?
2.Traşsız olursa mevcut saçlar zarar görür mü?
3.Şakak açıklıkları beni çok fazla rahatsız etmiyor, donör bölgede şağlam değil (koray hocanın yorumu bu) mevcut donör ile mevcut saç çizgisini korumak daha mantıklı değil mi?
4.Servet Terziler için yorumlarınız nelerdir? Çünkü çalışan berber arkadaşı çağırıp ne kadar kısaltabilir, işte şu kadar kısaltsak yeter mi şeklinde değerlendirme yapıp kendinden emin şekilde yaparız dedi.

Traşsız saç ekiminin ne gibi avantajı var .bunu neden istiyorsunuz acaba saç ekimi yapıldığı gene belli olmayacakmı hatta daha kötü olmuyormu görüntü.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Kasım 2018, 21:27:32 »
Bli hocam siz ne yaptınız ekimi yaptırdınız mı?
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 25 Kasım 2018, 14:31:10 »
Traşsız saç ekiminin ne gibi avantajı var .bunu neden istiyorsunuz acaba saç ekimi yapıldığı gene belli olmayacakmı hatta daha kötü olmuyormu görüntü.

Anlaşılmıyor kardeşim örnek koyuyorum tabi açıklı çok az olan kişiler için ideal
Global Moderator

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 29 Kasım 2018, 23:22:01 »
koray erdoğan kimdir acaba diyerek aylar önce instagramdan araştırma yaparken bu traşsız saç ekimine denk geldim ama sanırım bu long fue yani tam olarak kastedilen traşsız saç ekimi değil.long fuede saçlar uzun haliyle ekiliyor yani diğeri gibi sıfır numara traş yapılmıyor.birde geçenlerde bir arkadaş koray erdoğan ile iletişime geçmek için sordum  ankarada yeni bir hastaneye geçiyormuş bundan sonra yeni hastanesinde saç ekimi yapacakmış dedi bu doğrumu acaba.ankarada olması bizim için güzel olurdu belki bir öngörüşmeye giderdik :)

Bafe26

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 30 Kasım 2018, 22:09:46 »
Valla zor bir ihtimal Ankara’ya geçmesi ama bilemiyorum. Benim de konsültasyon cevabı geldi 4500-5000 greft civarı demiş Koray hoca veya ekini. Benim için normal bu sayılar ama sizin için fazla olabilir

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 02 Aralık 2018, 02:45:53 »
Koray hoca ankarayamı taşınıyormuş nerden geldi bu bilgi arkadaşlar doğrumu bu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 02 Aralık 2018, 13:03:47 »
sanırım arkadaş keşke Koray Erdoğan Ankara’da olsa demek istemiş :)
Global Moderator

Hüsyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 02 Aralık 2018, 19:11:23 »
sanırım arkadaş keşke Koray Erdoğan Ankara’da olsa demek istemiş :)

Evet bende aynısını diyorum ankarada olsaydı iyi olurdu  :)

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 22 Ocak 2019, 22:27:31 »
koray erdoğan biraz forumu araştırınca en iyi saç eken doktor olduğu anlaşılıyor ama fiyatı biraz yüksek 2,5 euro buna rağmen düşünebilirm aslında benim merak ettiğim orda 3000 ekeceğimize başka yerde 5000 eksek aynı hesaba gelmezmi????yani o kadarmı iyi anlamadım saç ekimi bu enseden alınıp üste ekiliyor ne kadar farkedebilir burda herkes acaip bilgili cehaletimi mazur görün yeni yeni araştırıyorum daha doğrusu artık araştırmaya karar verdim 8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 23 Ocak 2019, 00:24:38 »
koray erdoğan biraz forumu araştırınca en iyi saç eken doktor olduğu anlaşılıyor ama fiyatı biraz yüksek 2,5 euro buna rağmen düşünebilirm aslında benim merak ettiğim orda 3000 ekeceğimize başka yerde 5000 eksek aynı hesaba gelmezmi????yani o kadarmı iyi anlamadım saç ekimi bu enseden alınıp üste ekiliyor ne kadar farkedebilir burda herkes acaip bilgili cehaletimi mazur görün yeni yeni araştırıyorum daha doğrusu artık araştırmaya karar verdim 8)

arkadaşım bence sen ilk önce saç ekimi hakkında biraz araştırma yap daha sonra soru sorarsın .. anlaşılır bir soru olursa cevap verirriz
Global Moderator

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 23 Ocak 2019, 05:42:00 »
Kesinlikle Muttalip Keser ile iletisime gecin.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 24 Ocak 2019, 23:00:30 »

Söylediklerin saç ekimi ile ilgili hiç bir şey bilmeyenler için mantıklı ama bizler için çok komik ;D
Siz en iyisi önce forumda beş bin greftlik ekimlere bir göz gezdirin sonra koray erdoğanın 3000 greftlik ekimlerine bakın nasıl bir düşünce hatasında olduğunuzu anlayacaksınız.

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 27 Ocak 2019, 11:20:43 »

Bu mantık saç ekimi yaptıranların en az yarısında var o yüzden çok yadırgamamak lazım zaten bu şekil düşünen kişiler olmasa çoğu ekim merkezi aç kalırdı.bu düşünce değişmeye başladığı zaman koray erdoğan gibi ekimcilerin sayısı artabilir  belki ama bunun uzun süreceğini yıllar alacağını düşünüyorum o zamana kadar umarım ülke olarak saç ekimi turizminden aldığımız payı kaybetmeyiz .

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 28 Ocak 2019, 00:42:04 »
Bu mantık saç ekimi yaptıranların en az yarısında var o yüzden çok yadırgamamak lazım zaten bu şekil düşünen kişiler olmasa çoğu ekim merkezi aç kalırdı.bu düşünce değişmeye başladığı zaman koray erdoğan gibi ekimcilerin sayısı artabilir  belki ama bunun uzun süreceğini yıllar alacağını düşünüyorum o zamana kadar umarım ülke olarak saç ekimi turizminden aldığımız payı kaybetmeyiz .

+1

Facebook Twitter Instagram