Gönderen Konu: Koray Erdoğan Değerlendirmesi-Sizlerin Yorumu  (Okunma sayısı 14267 defa)

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan Değerlendirmesi-Sizlerin Yorumu
« Yanıtla #15 : 26 Mart 2018, 15:14:01 »
Merhabalar belki takip ediyorsunuzdur ama ben yine de referans göstereyim "xxxxxxxx" forum kullanıcısı arkadaşın saç tipine benzer gördüm saçınızı. O da Asmed'de 2400 greft ile bu işi çözmüş. Tabi burada saç kalitesi (Kalınlık, çoklu greft miktarları, vs.) önemlidir diye düşünüyorum. Belirleyici olacak olan yüz yüze, detaylı inceleme içeren bir görüşme olacaktır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 27 Mart 2018, 18:37:32 »
aynı değerlendirmeyi banada yaptılar,ama mail üzerinden çizim yapıp iki alternatifli olarak gönderdiler.sözde koray hoca ,resimlerinize baktı 5000 greft önerdi,gibi matbu cümleler,ama daha sonra bana randevu verdiler,gittim koray bey ,inceledi konsültasyonu bitirdiğinde önceki mailde atılan çizim şeklinin dışında ,vertexi dışarda bırakarak ,bir 5000 greftlik ekim önerdi,atılan mailde ön,orta ve vertex bölgesini içine alan bir çizim ile 5000 greft önerilmişti mailde,sonra anladımki,asmedde yoğunluktan maillere koray bey bakmıyor,herhalde,elemanlar maillere cevap veriyorlar,rutin cevaplar veriyorlar.kory bey bence yetmiyor,yetişemiyor.talepde çok olunca,personeller vasıtasıyla cevap vermeye çalışıyorlar.maildeki çizimi atıyorum ,birde koray hocanın kendisinin incelemesi sonucunu atıyorum.resimlerdeki benim çekip gönderdiğim saçlarım uzunken gönderdiğime cevap bence personeller tarafından verildi,diğer kısa olan saçlarımın olduğu üç resim profesyonel olarak asmedde çekildi.ve bizzat koray hoca kendi çizimini yaptı.ve 5000 greft önerdi,çizim bölgesine ,ama tek farkı maillerde vertex bölgeside dahil 5000 greft denmişti,ama anladığım koray hocanın mailden haberi yok.saygılar.

O fotograflari sadece kafanizda birseyler olusmasi icin dr.koray ciziyor,gorustugunuzde de kapsamli bir degerlendirme yaparak size tam sayiyi soyluyor..acikcasi herkesin sac kalinligi,cilt yapisi,dokulme alaninin genisligi,greft basina düşen saç teli ortalaması farklı,dolayısıyla..mail üzerinden size gönderilen greft sayısı ortalama bir rakam oluyor..asıl muayenede tam olarak kesin bilgiye ulaşıyorsunuz..dolayısıyla mailde söylenen ve muayene de söylenilenler 3 aşşağı 5 yukarı değişiklikler gösteriyor,yada birebir aynı da olabiliyor.
Size mailde nasıl planlama yapıldıysa,geldiğinizde de aynı planlama yapılacak diye birşey söz konusu değil.
Global Moderator

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Mart 2018, 00:44:19 »
Koray Hoca 5.000 greftin 500-600 ünü yan şakaklar için kullanacaktır. Belki bu sayı biraz daha fazla olabilir. Yan şakak çizgisiyle beraber ön saç çizginiz de öne alınacak haliyle. Bu dökülme şekline Koray hocanın toplam 5.000 greft kullanması neredeyse hiç dökülmemiş saçlı görüntüye ulaşmak istediğini ortaya çıkarıyor. 5.000 greftlik bir operasyon çok çok güzel bir sonuç verecektir. Saç çizgisine veya şakak bölgesine hiç girilmemesi fikrinizi biraz daha düşünün derim. Tabii sizi bu saç çizgisiyle sık bir saça kavuşmak sizi mutlu edecekse bu yönde kararınızda devam edin. Koray hoca ile yüz yüze görüşmede hocanın da yönlendirmesiyle en iyi kararı verirsiniz.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2018, 01:41:41 Gönderen: TonyMontana »
The World is Yours

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 29 Mart 2018, 00:50:14 »
Bence bu saç Koray erdoğan tarzı ile 5000 greft ile Anadan Doğma olur siz bir 8 yaş genleşirsiniz
Benim fikrim ön cizginizi kesinlikle düzeltmeniz yönünde  bu size yakışıklılık katacaktır var olan saçlarınızıda tepeye kadar sıklaştırın buda yepyeni sık ve sağlıklı saçlara kavuşmak demek ileriye her türlü olası bir durum için kapasitenizde bence koray erdoğan manueli ile bir 3500/4000 arası greftiniz kalır.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

merall

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #19 : 15 Kasım 2018, 20:58:17 »
koray erdoğan bayanlara saç ekimi yapıyormu arkadaşlar,bilenler yazrsa sevinirim.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 15 Kasım 2018, 21:27:28 »
koray erdoğan bayanlara saç ekimi yapıyormu arkadaşlar,bilenler yazrsa sevinirim.
kadın tipi dökülmeyse yapmıyor, fakat doğuştan bir saç çizgisi gerideyse, veya yanık/kaza sonucu oluşan dökülmelerde yapıyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 17 Kasım 2018, 00:16:56 »
5000 greft:)  ne gerek var abi saç Ekimi öyle zahmetli bir iş değil , 4-5 aylık bir süreç siz gibi açıklığı olanlar iÇin. 2500-2800 greft ektirin.. olmadı daha sonra hem seyrekmişler için hem sıkılaştırma iÇin 1000-1500 lük ufak bir operasyon daha yaparsınız.
Bu arada esteword yurtdışı müşterisi olunca fena yapıştırmış fiyatı, 5000 Euro nedir ya? Benim bildiğim 7-9 bin lira arası Ekim yapan bir merkez orası...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 17 Kasım 2018, 12:39:00 »
esteword neyine 5000 euro alıyormus anlamadım acaba kendileri bunu hak edecek ekim yaptıklarını düşünüyor mu ben düşünmüyorum da neyse normalde 7/8 bın tl ekım yapan bır merkez degıl mi yahu
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 17 Kasım 2018, 15:00:13 »
Fiyatda bir F16 ucusu gördüm :)

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 18 Kasım 2018, 03:04:01 »
esteword neyine 5000 euro alıyormus anlamadım acaba kendileri bunu hak edecek ekim yaptıklarını düşünüyor mu ben düşünmüyorum da neyse normalde 7/8 bın tl ekım yapan bır merkez degıl mi yahu
Robotla saç ekimi yapacakları zaman  fiyatlarıda çok uçuk oluyor diye biliyorum ama o kadar para verilecekse koray erdoğana ektirmek çok daha mantıklı.

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 23 Kasım 2018, 01:29:06 »
Koray erdoğan ile ilgili şu sıra ne varsa bakıyorum  https://www.youtube.com/results?search_query=koray+erdo%C4%9Fan
burdaki videolar hepsi birbirinden enterasan koray erdoğan hakkında yaptığım araştırmalardan çıkardığım sonuç planlamayı cidden müthiş yapıyor ve bu kesinlikle onu bir adım öne taşıyor.
Özellikle bu konuyu okuduğumda koray erdoğan hakkında yeterince bilgilendiğimi ve saç ekiminde neden bu denli başarılı olduğunu daha iyi anladım.ilgili konu linki https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5204.0 .onun hakkında bu kadar bilgi edindikten  sonra sanırım artık ona ektirmemek olmaz .en yakın zamanda randevu almaya çalışacağım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 23 Kasım 2018, 01:36:50 »
koray Erdoğan hakkında

1968'de Bursa-Gemlik'de doğdu. Bursa Anadolu Lisesi'nden sonra Hacettepe Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Askerlik görevini tamamladıktan sonra  Marmara Üniversitesi Göğüs Cerrahisi bölümünde asistan oldu.

2001'de kendi saç ekimi kliniğini kurdu ve aynı zamanda Avrupa'da ve Amerika Birleşik Devletleri'nde çok sayıda konferans ve seminere katıldı. 2004 yılında kendi özel FUE sistemini geliştirdi. Ek olarak, İspanya, İtalya, Malezya ve Hindistan gibi birçok uluslararası kongre ve çalıştayda bu tekniği anlattı.

Kendi kurduğu ASMED Cerrahi Merkezi'nde, uzman diğer altı hekimle birlikte FUE saç nakli gerçekleştiriyor
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 23 Kasım 2018, 12:59:53 »
Robotla saç ekimi yapacakları zaman  fiyatlarıda çok uçuk oluyor diye biliyorum ama o kadar para verilecekse koray erdoğana ektirmek çok daha mantıklı.

ARTAS isimli o robotun ne is yaptigini uretici firma bile bilmiyor.Sadece reklam amacli kullanilan hic bir ise yaramayan bir robot.sac ekimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir cok parametre sozkonusu ki bunlarin bir cogu ancak insan tarafindan analiz edilebilir duzeyde.cildin kainligi , yag tabakasi, kanama debisi vs. bir makinenin ekim yaptigina inanmiyorum.Belki gerekli analizleri yapabilir , bir ihtimalde 500 -1000 greft alim yapar oda otomatik olarak degil yari-otomatik seklinde ve 1/8 hizinda:) veriminde hizi ile dogru orantili oldugunu dusunuyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Kasım 2018, 13:37:21 »

Bu robot saç ekimi için değil analiz için
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 23 Kasım 2018, 17:21:19 »

aslında pekte oyle degıl. greft ıcın otomatık punch ve kanal acmayıda yapıyor amadedıgım gıbı basarılı olduguna ınanmıyorum

Facebook Twitter Instagram