Gönderen Konu: Saç mı Yağlı , Çıkan ilaç mı?  (Okunma sayısı 1753 defa)

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç mı Yağlı , Çıkan ilaç mı?
« : 19 Mart 2018, 15:55:03 »
merhaba,
ekimimin 24. günü yaşıyorum. parmaklarımla ekim bölgesine dokundugumda parmaklarıma oldukça yağ geliyor. (üst tarafa komple ekildi) öyleki bugün yıkadıgımda ertesi gün bu bölge çok yağlı oluyor. ancak aynışekilde donör bölgeye ya da yanlara dokununca yağ gelmiyor. acaba bu yağ mı yoksa ekim sırasındaenjekte edilen sıvıları kafa dışarı mı atıyor?

eğer yağ ise yağlı saçlar içinolan şampuana geçmeyi planlıyorum. yağın ekim sonucunu etkilemesinden endişe ediyorum. değerli yorumlarınız nelerdir? forumda atılanın sıvı oldugunu söyleyen 1-2 mesaja rastladım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç mı Yağlı mı Çıkan ilaç mı?
« Yanıtla #1 : 19 Mart 2018, 15:58:00 »
Kafanız suan ödem atıyor. Yani donör bölgeniz ve ekim alanını sıvı ile şişiriyorlar bu sıvıyı daha sonra kafa derısı dısarı atıyor bol bol yıkayın kafanızı.

Benim ilk ekimde aynı şey başıma gelmişti ama 2 ci ekimde kafa şişirilmeden alım ve ekim olduğu için böyle bir durum yaşamadım.

Global Moderator

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç mı Yağlı , Çıkan ilaç mı?
« Yanıtla #2 : 19 Mart 2018, 15:59:17 »
ben iki günde bir sampuanla yıkıyorum.her gün sampuan mı tavsiye edersin,yoksa birgün sampuan bir gün durulama sonrki gün yine sampuan mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Mart 2018, 16:01:56 »
Vucut kafana verılen sıvıyı dışarı atıyor her gün yıkayıp saç derini temizlersen bu durum bitene kadar iyi edersin.
« Son Düzenleme: 19 Mart 2018, 21:26:27 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2018, 20:09:17 »
Vucut kafana verılen sıvıyı dışarı atıyor her gün yıkayıp daç derini temizlesen bu durum bitene kadar iyi edersin.
+1

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç mı Yağlı mı Çıkan ilaç mı?
« Yanıtla #5 : 20 Mart 2018, 00:07:41 »
Kafanız suan ödem atıyor. Yani donör bölgeniz ve ekim alanını sıvı ile şişiriyorlar bu sıvıyı daha sonra kafa derısı dısarı atıyor bol bol yıkayın kafanızı.

Benim ilk ekimde aynı şey başıma gelmişti ama 2 ci ekimde kafa şişirilmeden alım ve ekim olduğu için böyle bir durum yaşamadım.
şişirmeden nasıl yaptılar ekimi, şişirilmesi gerektiğini biliyordum bir miktar ki koray erdoğanın birkaç hastasında şişirildiğini direk fotoğraflardan gördüm.

Facebook Twitter Instagram