Gönderen Konu: "LifehairAnkara 3. Seans saç ekimi TOPLAM 3700 ..2600 ense 1100 sakal "  (Okunma sayısı 31222 defa)

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben memnun olmak istemez miyim? O kadar sıkıntı çektim. Emeğin ve verdiğim ücretin karşılığı daha iyi olabilirdi , diye düşünüyorum

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bir yılın sonu sonuç o beğenmediğim bir önceki ekimdeki saçlar daha gür bir şekilde çıktı ama biçimsiz ekilmişti homojen dağılım yapılmamıştı, sıkıntım oydu ama çıkmıştı.

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Acaba bakımlarda ben mi hata yaptım diye kendi kendime soruyorum.Lakin işyerinde saç ektirecek arkadaşlar vardı, benim saçlarımın sonucuna göre hareket edeceklerdi, bende verim olmayınca yaptırdığım yerde yaptırmaktan vazgeçtiler. Şahin bey gerçekten ilgiliydi. Neden saçlar randıman vermedi; böyle oldu bilemiyorum .
bakimlik biseyde yok ki ekstra ne bakimi var ki ilk bir ay dikkat gerisi  hikaye sizin yapcaginiz bir durum yok

sduzce

• Sr. Member
Komutanım bu durumla alakalı Şahin bey ile görüştünüz mü?

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun komutanım hayal kırıklığına uğramak kötü şahin beyle iletisime geçin bende orda ekim yaptırdım kişilik olarak çok iyi mütevazı birisi size yardımcı olmaya çalışacaktır diye düşünüyorum

YunuSedaT

• Hero Member
Komutanım güzel gelişimi takip ettim ama sonunda bende memnun olmadım 5.6.aylarda hoş görünen fotolarda ışıkdan kaynaklı sanırım ekin yapılan yer ile görüşün bence

Curtis

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sahin beye ektirmemde sizin ekiminiz etkili oldu 6 ay once falan çok memnundunuz sonradan bir dökülme yasamadiniz insallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar hocam sizin daha önceki paylaşımlarınızda saçlarınız daha iyi anlamadım ve 6 aylık memnunum demişsiniz. Açıkcası garip geldi bana durum Son paylaşımınıza göre.
« Son Düzenleme: 13 Mart 2019, 15:27:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sigortasız_işçi

• Full Member
Selamlar hocam sizin daha önceki paylaşımlarınızda saçlarınız daha iyi anlamadım ve 6 aylık memnunum demişsiniz. Açıkcası garip geldi bana durum Son paylaşımınıza göre.

Bende onu soracaktım HINTEL hocam. 6 ayda memnunum yazmış beyfendi.

Şimdi memnun değilim yazmış.

Bende Şahin beye ekim yaptırdım.

Atıyorum beyefendinin 6 aydaki yorumlarına, saclarin gidişatına göre,karar vererek gitmiş olsaydım çok üzülürdüm şuan.

Çok iyi memnunum demek için 1 yıl beklenmeli demekki. Insanlar Sonuçta sizlerin paylaştığı fotoğraf ve yorumlara göre ekim yaptırıyor.

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Demek ki bir yıl sabretmek gerekiyormuş son fotolar ortada; başta gaza gelmemek lazımmış, birilerinin...

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hoş görünen fotolar da ışık kaynaklı olsa gerek . iyi gidiyor iyi gidiyor dendi sonuç bu
İnsan kendine konduramıyor, gerçekleri görünce de...

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence ekim kötü değil vasat. Şahin Bey 'in çoğu ekimi sizin gibi seyrek ama doğal görünümlü. Ekilen greft sayısına istinaden daha iyi olmalıydı ama çok güzel comb-over edilir bu saç. Gerçi meslek icabı çok uzun kullanamıyorsunuz saçı anladığım kadarıyla.

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlısı olsun teşekkür ederim verdiğiniz moral için🙏🙏🙏Tabi uzatamıyoruz

Serdar3334

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ama arkadaşlara tavsiyem lütfen benim gibi gaza gelmeyin bir sene geçsin ondan sonra teşekkür ederim. Tabi bu gaza gelmemizin çevresel faktörleri de yok değil

Facebook Twitter Instagram