Gönderen Konu: Beyler kafayı yemek üzereyim  (Okunma sayısı 17351 defa)

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Beyler kafayı yemek üzereyim
« : 25 Ocak 2016, 13:41:35 »
Yaş 20 olacağım 4 yıldır saç sorunu yaşıyorum son 2 senedir nerdeyse kafamda saç kalmadı çıldırmak üzereyim. Saç ekimi yaptıracağım çok araştırdım ama hala emin değilim yaptıracağım yer konusunda. Sanırım en aşağı 4000greft filan gerekiyor benim kafaya çünkü çok ciddi bi açıklık söz konusu iyi bir sonuç almak istiyorum, sizce en iyi saç ekim merkezleri nereler? Maddi durumum çok iyi değil malesef eğer olsaydı koray erdoğana giderdim hem çalışıyorum hem okuyorum.... Ailemden de biraz maddi destek alacağım tahminen 10bin tl kadar param olacak. Bana önerileriniz nelerdir? lütfen bilgili arkadaşlar yardımcı olsunlar gerçekten kafama sıkıcam yoksa tak etti artık ya dayanamıyorum sorunlu bi insan oldum çok takıyorum kafaya

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Beyler kafayı yemek üzereyim
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2016, 13:45:30 »
Öncelikle yaşadığın psikolojiyi anlıyorum. Bu yüzden sana saçsız da hayat geçer tarzında cümleler kurmayacağım. Saçı dökülenin halinden saçı dökülen anlar. Hele hele o yaşlarda saç dökülmesinin psikolojisi ölüm korkusundan bile daha zorlu bir ruh haline sebep oluyor. Kendini psikolojik olarak rahat ettirmek için başarılı saç ekimlerine bakıp bende ektirip kurtulacağım diye motive edebilirsin. Bir nebze de olsun rahat hissetmeni sağlar. Olaya geçici bir sorun gibi bakmaya çalış.

Saç ekimi hakkında doktor önerisi içinse bir fotoğraf paylaşman fena olmazdı.
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2016, 13:47:21 Gönderen: Suedaht »

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2016, 14:16:12 »
Hocam anlayamazsın yaş kaç bilmiyorum ama korkunç şeyler yaşıyorum gerçekten çok korkunç... Sıyırdım kafayı nerdeyse zaten işin en kötü yanı en güzel yaşlarımda bunun başıma gelmesi... Bende bu aralar kendimi senin söylediğin gibi avutuyorum güzel bi yöntem. diyorum ki hiç bir şey imkansız değil insanlara bakıyorum ne kadar değişmişler ben neden onlar gibi olmayayım? Vaziyet bu hocam, fotografta daha iyi gozukuyor sanki, aynaya baktigimda daha az sacli birini goruyorum

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2016, 14:21:48 »
İnan bana az çok anlıyorum benim yaşımda genç.

Fotoğrafa göre epey bir greft gerekli olacak gibi görünüyor. Koray bu saça ekim yapar mı bilmem. Ki zaten maddi gücün yetmiyormuş. Koray gibi doktorlar genelde az açıklığa ekiyorlar. Ancak bahsettiğin 10.000 lira ile fena olmayan bir yere ekim yaptırabilirsin.

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2016, 14:29:19 »
http://forum.americanhairloss.org/forums/27-Hair-Transplant-Before-After-Results?order=desc
hocam bu forumda koray erdoğanın yaptığı bütün saç ekimleri mevcut sanırım hepsini burada toplamışlar, çok seyrek saçlara bile yaptığı olmuş ama genelde dediğin gibi az açıklığa ekiyorlar.... Gerekirse 5 bin daha bulmaya çalışırım bi şekilde kötü işlere bile girmeyi düşündüm gözüm o kadar döndü ki anlatamam tek dileğim şu görüntüden kurtulmak ve hayatımı normal mutlu biri gibi yaşamak. Sen ekim yaptırdın mı daha önce ve yaş kaçtı hocam

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2016, 14:31:35 »
http://forum.americanhairloss.org/forums/27-Hair-Transplant-Before-After-Results?order=desc
hocam bu forumda koray erdoğanın yaptığı bütün saç ekimleri mevcut sanırım hepsini burada toplamışlar, çok seyrek saçlara bile yaptığı olmuş ama genelde dediğin gibi az açıklığa ekiyorlar.... Gerekirse 5 bin daha bulmaya çalışırım bi şekilde kötü işlere bile girmeyi düşündüm gözüm o kadar döndü ki anlatamam tek dileğim şu görüntüden kurtulmak ve hayatımı normal mutlu biri gibi yaşamak. Sen ekim yaptırdın mı daha önce ve yaş kaçtı hocam

Bu benim ekim konum. https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=198.0

norvecli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2016, 15:25:21 »
saclarin benim døkulmeme cok yakin. benim konumada bi gøz atabilirsin. 140.gündeyim. doktor z.kul

saca destek minox,propeci.a,nizoral,biotin

Phoenix

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Ocak 2016, 20:31:11 »
Genç arkadaşım göğsündeki kıllar ve sakalın Nasıl ?
Bir de kafanı 2 numara yapınca nasıl oluyor, yakışıyor mu? Saç simülasyonu denen dövme de aklıma geliyor çünkü.

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2016, 02:41:04 »
Suedaht hocam senin ekim gerçekten güzel olmuş şuanda ne durumda yeni fotoğraflar ekleyecek misin

norvecli senin sonuçları gördüm heralde en iyi sonucu alan sensin forumdaki gercekten çok sık görünüyor saçların..

phoenix hocam göğsümde çok kıl var hatta sakallarımla birleşiyor uzayınca baya kıllıyım sakallarımda baya var iyi durumdalar :D 2 numara yapınca yakışmıyor biraz kilo aldım ama kiloları versem yakışabilir belki bilmiyorum. o dövme muhabbetini araştırmıştım daha önce ama ggerçekten saç uzatıp şekil vermek istiyorum artık

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2016, 13:03:34 »
Suedaht hocam senin ekim gerçekten güzel olmuş şuanda ne durumda yeni fotoğraflar ekleyecek misin

norvecli senin sonuçları gördüm heralde en iyi sonucu alan sensin forumdaki gercekten çok sık görünüyor saçların..

phoenix hocam göğsümde çok kıl var hatta sakallarımla birleşiyor uzayınca baya kıllıyım sakallarımda baya var iyi durumdalar :D 2 numara yapınca yakışmıyor biraz kilo aldım ama kiloları versem yakışabilir belki bilmiyorum. o dövme muhabbetini araştırmıştım daha önce ama ggerçekten saç uzatıp şekil vermek istiyorum artık

Her on günde bir yeni fotoğraflar ekliyorum. Yarın 140. gün olduğu için yeni fotoğrafları yarın ekleyeceğim.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Ocak 2016, 17:43:47 »
kardeşim Erkan Demirsoy ve Koray Erdoğanın Bu saca ekim yapacagını sanmıyorum nedeni
yaş 20 ve donörden de kayıpların olabilecegi
zekeriya kul ekim yapabilir HLC de

benim tavvsiyem 3000-3500 ekim yaptırman
25-26 lı yaşlardada 3000 gref daha yaptıtıp ekim işlerini sonlardırman
tabii saçların dahada seyrelcek

countdown34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Şubat 2016, 19:28:30 »
Geçmiş olsun kardeşim. Benim de ciddi problem yaş 21 dokulmem senden fazla düşün yanı. Ekim yaptirdim henüz sekiz gün oldu o yüzden tavsiye edemem. Kafanin yarısına geldi bu ekimde güzel sonuç alirsam saçları da uzatinca güzel olacağını umuyorum. Kesin değil ama belki 1 yıl kadar sonra bu ekimden memnun kalirsam ikinci bir ekim yapıp olayı bitiricem. Yine tam kapanmaz ama güzel bi görüntü olur diye umuyorum.

hardcore

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 11 Şubat 2016, 02:07:58 »
Arkadaşlar tekrardan merhabalar, bi süredir aktif değilim bilgisayarım bozuldu telefondan girmekte aklıma gelmedi şimdi bi bakayım foruma dedim. 
Ismael bi şey  sormak istiyorum donörden kayıpların olması ne demek? O bölgeden saç ekimi için alınan kökler bir daha geri gelmiyor mu anlayamadım tam olarak hocam.... Ve şuan saç ektirsem daha sonra dökülür mü ekilen saçlar?

Countdown34 kardeşim konunu inceledim çok geçmiş olsun yaşlar yakın olduğu için az çok anlayabilirsin beni. Ekimin güzele benziyor umuyorum dilediğin sonuçları alabilirsin. Bir kaç şey sormak istiyorum; öncelikle neden ilhan serdaroğlu? Ben ilhan hocayı biraz araştırdım ama genelde hep kötü sonuçlara rastladım internette. Sanki seyrek ekim yapıyor. Dökülmen kaç yaşında başladı? Ekime ne kadar para verdin?

Arkadaşlar ben olabildiğince sık bir saç ekimi istiyorum, tek seans olması şart değil 2-3 seans bile olabilir yeterki saçlarıma kavuşayım. Dediğim gibi tek sıkıntım güvenilir bir ekim merkezi bulmak. İyi sonuçlar almak istiyorum lütfen beni bilgilendirin.

Suedaht

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 11 Şubat 2016, 02:12:36 »
Arkadaşlar tekrardan merhabalar, bi süredir aktif değilim bilgisayarım bozuldu telefondan girmekte aklıma gelmedi şimdi bi bakayım foruma dedim. 
Ismael bi şey  sormak istiyorum donörden kayıpların olması ne demek? O bölgeden saç ekimi için alınan kökler bir daha geri gelmiyor mu anlayamadım tam olarak hocam.... Ve şuan saç ektirsem daha sonra dökülür mü ekilen saçlar?

Countdown34 kardeşim konunu inceledim çok geçmiş olsun yaşlar yakın olduğu için az çok anlayabilirsin beni. Ekimin güzele benziyor umuyorum dilediğin sonuçları alabilirsin. Bir kaç şey sormak istiyorum; öncelikle neden ilhan serdaroğlu? Ben ilhan hocayı biraz araştırdım ama genelde hep kötü sonuçlara rastladım internette. Sanki seyrek ekim yapıyor. Dökülmen kaç yaşında başladı? Ekime ne kadar para verdin?

Arkadaşlar ben olabildiğince sık bir saç ekimi istiyorum, tek seans olması şart değil 2-3 seans bile olabilir yeterki saçlarıma kavuşayım. Dediğim gibi tek sıkıntım güvenilir bir ekim merkezi bulmak. İyi sonuçlar almak istiyorum lütfen beni bilgilendirin.

1-) Donör bölgeden alınan saç kökleri öne ekildiği için alındığı bölgede o kökün bulunduğu yer için geçerli olmak kaydıyla bir daha saç çıkmaz. Bunu bir fidanı bir yerden alıp başka bir yere ekmek gibi düşünebilirsin. Fidanı topraktan söktüğün yerde tekrar yoktan fidan var olmaz.

2-) Ekilen saçlar genetik olarak dökülmemeye kodlanmış saçlardır. Yani ileride dökülme gibi bir sorun yaşamazsın.

dtnc

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Şubat 2016, 02:16:49 »

Bi kaç seansa açık olman aklıma Zekeriya Kul'u getirdi burada örnek ekimleri var, fiyat olarak Sibel Ulusan da makul ve yine ekimlerini incele biraz.

Facebook Twitter Instagram