Gönderen Konu: 22 ağustos 2017 de Hlc klinik ankara 4500 kök  (Okunma sayısı 25077 defa)

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 22 ağustos 2017 de Hlc klinik ankara 4500 kök
« Yanıtla #30 : 19 Mart 2018, 07:42:55 »
Oncesi ve sonrasini ayni acilardan gosterir fotograflar paylasirsaniz cok daha net bir fikrimiz olur.

Henuz 7. ayiniz bitmemis. 8 ay bitiminde genellikle %80-%100 oraninda tamamlanir cikislar. Bu acidan ekim basarisiz gorunuyor.

AMA

- Nadir de olsa (her ne kadar ben mantigini anlamiyor olsam da) 8. aydan sonra bile (hatta 12. aydan sonra bile) cikislarin olabilecegini soyluyor bazi doktorlarimiz; buna Koray Hoca da dahil. Bu baglamda 12 ayi beklemenizi, once kokleri saydirmanizi, bu sonucu klinige iletmenizi ve gerekiyorsa resmi kanallara bu noktadan sonra yonelmenizi tavsiye ediyorum.

- Ekteki resimde cizdigim dogrularin uzunlugunu tahmini veriyorum. (Kendiniz bu araligi olcup bilgilendirirseniz sevinirim) Ekim alaniniz bu hesapla 150-200 cm2. Bu da kabaca 25-30 kok eder ki normalde bu siklik kapaticilik icin yeterli (ki sizin tepede ciliz da olsa saclariniz varmis) Ben 8. gun resminize baktigimda da bu civarda bir yogunluk goruyorum; 45 degil. Eger hesaplarimda yanilmiyorsam ya baska alana da ekildi, ya da bu sayida ekilmedi. Ekim sonrasi (kabuk dokumu oncesi) resimleri de paylasirsaniz daha net fikir yurutebilirim.

- Son olarak da, ekimle birlikte tepede var olan gucsuz saclariniz dokulmus olabilir. Bunlarin geri gelip gelmedigi de cok onemli. Genellikle de bu zayif saclarin bir kismi tamamen oluyor, bir kismi da cok sonralari cikiyor.
ekim yapılan alanın topografisinin resmi bu..86 cm2 ye ekim yapıldı ve kalan teller ön bölgeye güçlendirme yapıldı

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 19 Mart 2018, 07:57:08 »
bu kurum daha önce para iadesi yapmamışmıydı başarısız ekimlere benmi yanlış hatırlıyorum vizyon değişikliğine mi gittiler
.hlc nin foruma yansıyan çok az ekimi var..adminin ekimi de kötü çıkmıştı vede yarı para iade edilmişti..yurtdışı forumlardada araştırdım..çıkan greft sayısı az diyen bikaçkişiye daha ulaştım..onlarda aramışlar fakat hlc onlara lütfen gelin görelim demiş..bu insanlarda yurtdışında olduklarından gelme ihtimalleri düşük olduğundan elleri kolları bağlı kalıyor malesef..zaten hlc nin türk müşterisi çook az..hlc de türk müşterilerinin çok az olduğunu belirtmişlerdi zaten
« Son Düzenleme: 19 Mart 2018, 10:59:48 Gönderen: Dr.Ali »

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 19 Mart 2018, 08:05:41 »
Aslında durumun buraya gelmiş olmasında en büyük neden özge hanım oldu..masasında dermatoskop varken saymayı rededip yok orda 40-45 greft vardır demesi olayı çıkmaza soktu..özellikle günışığında saç önçizgimin belirgenliştiğini vede buda beni rahatsız ettiğini belirttim..lütfen ben saydım çok az greft çıkmış..sizde şu dermatoskobu alın ölçün birlilte sayalım dedim..sonuçta düşük çıkmışsa bunu kabul edin yeter..yine hiçbirşey talep etmiyeceğim dedim..saç bukadar seyrek görünürken vede ölçmeyi reddeedip yok orda 40-45 çıkmıştır diye diretmesi sonucu buraya taşıdı
« Son Düzenleme: 19 Mart 2018, 08:57:22 Gönderen: Dr.Ali »

mhmsar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 19 Mart 2018, 09:44:44 »
O kadar parayı alınca geri vermesi zor oluyor galiba. Şu anda bütün  imajı söndü ben de hlcnin mesela bu nasıl bir şeydir ya çıkmıştır lafı ilginç? iyi yapmışsınız hocam hak bunlara zaten mahkemeyle her türlü alacaksınız ;)

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 19 Mart 2018, 10:21:51 »
O kadar parayı alınca geri vermesi zor oluyor galiba. Şu anda bütün  imajı söndü ben de hlcnin mesela bu nasıl bir şeydir ya çıkmıştır lafı ilginç? iyi yapmışsınız hocam hak bunlara zaten mahkemeyle her türlü alacaksınız ;)
mahkeme ile alacağım bütün parayı afrin operasyonunda şehit olan mehmetçiklerin ailelerine vereceğim..yada uzlaşmak için özgür bey arar durumdan ötürü özür dilerse..almış oldukları paranın yarısını bana değilde afrinde şehit olanların ailelerine yollarlarsa dert etmem..benim sorunum parayı geri almak değil..ihtiyacımda yok..pişkin olmaları ve kurnaz davranmaları beni gerdi
« Son Düzenleme: 19 Mart 2018, 11:06:24 Gönderen: Dr.Ali »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 19 Mart 2018, 11:29:59 »
Anladığım kadarıyla Özge hanım isimli şahıs olayı buralara getirmiş . Sizin anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla size 12. aya kadar bekleyelim sonra bir tespit yaparız ona göre telafi ekimi yaparız dese muhtemelen kabul edecektiniz.  greft başı 2,5 euro talep eden bir yer daha profosyonel davranmalı bence ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 19 Mart 2018, 11:57:31 »
greft başı 2.5 euro mu? arkadaslar  ben iki hafta önce gittim greft basi 3 euro dediler. eğer onlara yüzüm kapalı foto verirsem 2.80 euro ,yüzüm açık görüntümü alirlarsa 2.5 euro dediler. ben de bayadir takip ediyorum burayı yakında başlık acicam.

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 19 Mart 2018, 12:04:23 »
Bence Ali beyin ana rahatsız olduğu nokta saçların çıkmaması bir yana çıksa bile kanalların sayısından(açılırken bıraktığı mikroskobik izlerden) kaç greft  ekildiği sayılabildiği için yalan söylenmiş olması. Dediğiniz mikroskopla bakılınca saç ekilen yerler mutlaka belli oluyordur çünkü. Yani çocuk mu kandırıyorlar cm2 ye 25 tane ektim ama bu sizin için yeterli olacağını düşünüyorum deseler en baştan ne oluyor sanki ? Etik değil kesinlikle bu yapılan. Görüntü 12. aya kadar kesinlikle düzelecektir bence bunu da ekleyeyim.

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 19 Mart 2018, 12:18:27 »
Anladığım kadarıyla Özge hanım isimli şahıs olayı buralara getirmiş . Sizin anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla size 12. aya kadar bekleyelim sonra bir tespit yaparız ona göre telafi ekimi yaparız dese muhtemelen kabul edecektiniz.  greft başı 2,5 euro talep eden bir yer daha profosyonel davranmalı bence ...
ben para iade istemedim..dedimki siz bna ilkin arkası 60 cm2 dediniz..geçen geldiğmde bu sefer 100 dedinz dedim..tepe için 50 cm2 üzerinden ödeme yapayım..ön taraf içinde o esnada güçlendirme yapalım dedim..kabul etmedi..kabul etmeyip işi pişkinliğe vurunca bende ozaman sayın ve çıkmayan greft sayısı kaç ise geri iade edin dedim..onada yok deyince uzatmadım..konuşulmuyo özge hanımla anladım..avukatım çözsün dedim çıktım

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 19 Mart 2018, 12:26:05 »
Şunu farkettimki hlc nin yurtdışı reklamı çok sağlam,rusyadan ve almanyadan ektiren arkadaşlarla iletişim halindeyim..onlarda benimle aynı fikirde..ordaki sitelerdede hlc nin diğer kliniklere nazaran yüksek sayıda greft ekiyoruz dediği ama gerçekte bukadar olmadığı dile getiriliyor..

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 19 Mart 2018, 15:10:52 »
Az önce çektiğim resim..resimler sözlerden daha iyi anlatır herşeyi

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 19 Mart 2018, 15:16:23 »
Dostum bence biraz sakinleş. Buraya ne kadar yazsan da sonuç hemen olmayacak. Süreç sonuçlanmamış daha. Ben 11. ayda çıkan kök gördüm, sonrasını ikinci ekime girdiğimden bilmiyorum ama 14 aya kadar köklerin çıktığını söyleyen doktorlar var. Merkeze de bu kadar baskı yaparsan, tepkileri ideal olmayacaktır elbet.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 19 Mart 2018, 15:21:13 »
sizi koray hoca kabul etmemisti sanirim?

Ben de öyle hatırlıyorum. Koray hoca bir tanıdığına doktor indirimi yaptı diye Ali Bey de isteyince kabul etmemişti. Ben Ali Bey'i o olaydan ve şu an süreç tamamlanmadığından biraz fevri görüyorum. Dileğim haksız çıkması yönünde ki ödediği paranın karşılığını alabilmiş olsun. İadeye tercih edeceğine eminim.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 19 Mart 2018, 16:45:26 »
Ali Bey,

Ilk sayfadaki ilk resminiz gibi, tepeden cekim bir resim paylasabilir misiniz lutfen?

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 19 Mart 2018, 19:45:12 »
15 gün önce kağıdı 4 cm2 kesip resim çekmiştim
« Son Düzenleme: 20 Mart 2018, 14:23:39 Gönderen: Dr.Ali »

Facebook Twitter Instagram