Gönderen Konu: 22 ağustos 2017 de Hlc klinik ankara 4500 kök  (Okunma sayısı 25078 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 22 ağustos 2017 de Hlc klinik ankara 4500 kök
« Yanıtla #15 : 18 Mart 2018, 17:50:48 »
Ben hala 5 ay daha beklemek gerekir diye düşünüyorum ama görüntü bu olursa  11250 euroluk bir ekim gibi olmamış olur .

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 18 Mart 2018, 18:31:50 »
Ali beyi hatırlıyorum ekim sonrası konu açmıştı ve yoğun tartışmalı geçen konuda konuyu kapatmıştı. Hangi doktor diye sorduğumda bir bayan doktorun ismini vermişti. Şok dökülmeniz ne zaman bitmişti. Geç biten şokdökülmede çıkışları bir süre öteliyor. 12 ay beklemeden değerlendirme yapmak doğru olmaz

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 18 Mart 2018, 19:09:26 »
isterseniz ekimden önceki ve sonraki donör bölgenizi ve şuanki halinizle alakalı bir kaç fotoğraf daha paylaşın daha güzel.bir yorum yapabilriz fakat açıklığınıza 4500 greftle daha iyi bir sonuç almanız gerekirdi şuanki resimlere dayanarak bu ekim patlamış bu saatten sonra aman aman bir görüntü olacağını sanmıyorım malesef ekimini dr.özgür ve gökhan bey yapmışdır diye düşünüyorum
yarın günışığında daha net resimler paylsşacağım

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 18 Mart 2018, 19:20:55 »
Hocam hatirliyorum eski konunuzu 7 ay icin sonuc ic acici degil bence her ekimde degil ama tek tuk de olsa bazi ekimlerde 7-8. Aydan sonra  ataklar olabiliyor umarim bundan sonra iyi olur
Su hlcnin fiyat politikasini anlamiyorum hic tamam kotu bi ekim merkezi degil efsane sonuclarida var ama 2,5 euroluk bi merkez de asla degiller

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 18 Mart 2018, 19:27:45 »
Hocam hatirliyorum eski konunuzu 7 ay icin sonuc ic acici degil bence her ekimde degil ama tek tuk de olsa bazi ekimlerde 7-8. Aydan sonra  ataklar olabiliyor umarim bundan sonra iyi olur
Su hlcnin fiyat politikasini anlamiyorum hic tamam kotu bi ekim merkezi degil efsane sonuclarida var ama 2,5 euroluk bi merkez de asla degiller
bence bir kliniğin yaptığı ekim sonucu kötü çıkarsa ,müşteriyi memnun etmek adına adımlar atıyormu atmıyormu o önemli..hlc adına konuşan özge hanımda asla öyle bir yaklaşım görmedim.

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 18 Mart 2018, 20:15:19 »
Verilen paranın hakkı degil bu ekim , basarısız bir ekim olmuş bence merkezle görüşün hakkınızı arayın.
Yaklaşık 50 gün önce hlc ye gittim ve özge hanım ile görüştüm..dedimki bakın saçım seyrek çıkmış vede dermatoskopla saydık cm2 ye enfazla 25 kök(50-55 saçteli) saydık dedim..o hemen savunmaya geçip hiç dermatoskopla bakmadan burda 40-45 şimdiden çıkmış dedi vede isterseniz 6. Ay dolsun analizede yollarız dedi.tmm dedim..ardından 7. Ayım dolmak üzereyken yeniden başka bir cildiyeci arkadaş dermatoskopla bakıp resim çekip bilgisayarda işaretleyip saç teli saydık ve ortlama 50-55 arası saç teli çıkıyoduki buda cm2 ye 25 greft demek..ardından dün hlc ye gittim yine cerrah ve doktor edasıyla tekrardan özge hanım karşıma çıktı..tabi bu sefer analiz yapmayı kabul etmedi..ardından oradaki doktor arkadaş geldi..çok kibar ve uyumlu bir şekilde konuştu..halledilir bu hocam problem değil dedi..tam o sırada tekrar özge hanım sözlü müdahalelerde bulununca ve çözüm yönünde adım atmak istemeyince bende gerildim..özge hanımın teklifi şu oldu ;ön taraf için tekrardan bir müdahale yapıp sıklaştıralım oldu..bende eğer ön tarafa tekrar ekim yapılırsa bu sefer tepe için dönörümün yetmeyeceğini belirttim..bunun içinde önde çıkmamış olan cm2 ye 20 greftin parasını tepeye ekim yapın ve ordan düşün dedim..ön tarafa dönörden çıkan tekliler ile rotuş yapın bu beni idare eder dedim..özge hanım bunu kabul etmedi..ozaman çıkmayan greft parasını iade edin dedim .özge hanım bunada yok deyince gerildim.konuşulmuyo sizinle deyip konuşmayı kestim ve artık avukatlar görüşsün dedim..avukatım haftaiçi ihtarname yapıcak hlc ye..15 gün içinde cevap gelmezse mahkeme yolu açılacak

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 18 Mart 2018, 20:51:49 »
Hocam geçmiş olsun.
Naçizane görüşüm sizin sürecin geriden geldiği yönünde. Bence 7.ayda olay sonlanmıyor. 1 yılı beklemek gerekiyor diye düşünüyorum. Kendimden süreci biliyorum, şuan 8.aya girdim, 5,5-7 aylar arasında çok gelişim gözlemlemesken, 7-8 aylar arasında %25 gelişim gösterdiğini gözlemliyorum. Şuan bile saç kamerasıyla baktığımda dipten yeni çok sayıda  gelenleri görebiliyorum. Bu herkezde aynı değildir elbette ama, moral bozmadan sakin bir şekilde süreci sonlandırmak gerektiği fikrindeyim. her ihtimale karşı avukatın devreye girmesi iyi olmuş, karşı taraf olayın ciddiyetini fark ederler ve isimlerine leke gelsin istemiyeceklerdir, çünkü pahalı ve adı çok anılan bir merkez.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 18 Mart 2018, 20:52:22 »
Hoşgeldın tekrar ali foruma Daha önceki  paylasımıda hatırlıyorum neyse

öncelıksa saç ekımı gelışımın 7 aya kadar bellı bır noktoya gelmiş  ne kötü diyebılırım nede iyi ama bu demek degilki ilerleyen süreçde durum değişmiycek  8/9/10 aylarda aataklar oluyor

her ekım kendını o aylar daha ıyı göstermeye başlar umarım daha çok gelişme olur

ve son olarak saçların kısa bıraz uzatmayı denesen bakalım ozaman nasıl durucak

ekım çok doğal duruyor  zamanlada sıklaşırsa ılerkı süreç de çok güzel olur bence ama değişim olmaz ise ozaman evet olumsuz bır sonuç olur .. şuan ıcınde surecın yarısındayken bu tarz olumsuz şekilde düşünüp yorumlamak doğru degıl
Global Moderator

kelayar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 18 Mart 2018, 20:54:06 »
sizi koray hoca kabul etmemisti sanirim?

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 18 Mart 2018, 21:01:08 »
Ali bey öncelikle dermaskopla saç teli değilde kök saymanız daha mantıklı olurdu. Çoklu greftkerde diğer teller 7. Aydan sonra çıkıyor. Tutmayan greftleri bu şekilde anlayabilirsiniz. İhtarnameyi çok erken çekmişssiniz bence literaturde saç ekimi 12-18 ay arasında nihai sonucuna ulaştığı belirtilmekte. Sizde doktorsunuz ve 12. Ayı asgari beklemeden dava yoluna gitmek çok doğru olmayacaktır kanaatindeyim.

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 18 Mart 2018, 21:23:25 »
Ali bey öncelikle dermaskopla saç teli değilde kök saymanız daha mantıklı olurdu. Çoklu greftkerde diğer teller 7. Aydan sonra çıkıyor. Tutmayan greftleri bu şekilde anlayabilirsiniz. İhtarnameyi çok erken çekmişssiniz bence literaturde saç ekimi 12-18 ay arasında nihai sonucuna ulaştığı belirtilmekte. Sizde doktorsunuz ve 12. Ayı asgari beklemeden dava yoluna gitmek çok doğru olmayacaktır kanaatindeyim.
hlc bana 12. Ayı bekleyelim diye bir teklifte bulunmadıki

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 19 Mart 2018, 02:07:46 »
daha net fotolar paylaşabilir misiniz acaba?

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 19 Mart 2018, 03:25:13 »
Oncesi ve sonrasini ayni acilardan gosterir fotograflar paylasirsaniz cok daha net bir fikrimiz olur.

Henuz 7. ayiniz bitmemis. 8 ay bitiminde genellikle %80-%100 oraninda tamamlanir cikislar. Bu acidan ekim basarisiz gorunuyor.

AMA

- Nadir de olsa (her ne kadar ben mantigini anlamiyor olsam da) 8. aydan sonra bile (hatta 12. aydan sonra bile) cikislarin olabilecegini soyluyor bazi doktorlarimiz; buna Koray Hoca da dahil. Bu baglamda 12 ayi beklemenizi, once kokleri saydirmanizi, bu sonucu klinige iletmenizi ve gerekiyorsa resmi kanallara bu noktadan sonra yonelmenizi tavsiye ediyorum.

- Ekteki resimde cizdigim dogrularin uzunlugunu tahmini veriyorum. (Kendiniz bu araligi olcup bilgilendirirseniz sevinirim) Ekim alaniniz bu hesapla 150-200 cm2. Bu da kabaca 25-30 kok eder ki normalde bu siklik kapaticilik icin yeterli (ki sizin tepede ciliz da olsa saclariniz varmis) Ben 8. gun resminize baktigimda da bu civarda bir yogunluk goruyorum; 45 degil. Eger hesaplarimda yanilmiyorsam ya baska alana da ekildi, ya da bu sayida ekilmedi. Ekim sonrasi (kabuk dokumu oncesi) resimleri de paylasirsaniz daha net fikir yurutebilirim.

- Son olarak da, ekimle birlikte tepede var olan gucsuz saclariniz dokulmus olabilir. Bunlarin geri gelip gelmedigi de cok onemli. Genellikle de bu zayif saclarin bir kismi tamamen oluyor, bir kismi da cok sonralari cikiyor.

« Son Düzenleme: 19 Mart 2018, 06:06:20 Gönderen: Kaya »

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 19 Mart 2018, 04:31:30 »
bu kurum daha önce para iadesi yapmamışmıydı başarısız ekimlere benmi yanlış hatırlıyorum vizyon değişikliğine mi gittiler

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 19 Mart 2018, 07:38:55 »
Şunu belirtmekte fayda var..özge hanım bu forumun sıkı takipçisi olduğunu itiraf etti..bu nedenden dolayı resimlerde durum ortadayken hlc yi savunan açıklamar gelirse isteristemez bu yorumlar hlc nin adamlarınınmı demekten insan kendini alamaz..bunun için forumda ekim düşünenlerin resimler üzerinden hareket edip karar vermesi daha objektif olacaktır bence..bir ikinci olay ilk ekime gittiğimde toplam açık alanımın 160 cm2 olduğu ve bunun 100 cm2 kadarına ekim yapıldığı tepedde 60 cm2 lik açığın kaldığı belirtilmişti..50 gun önce gittiğimde arka tarafı tekrar ölçen özge hanım arka açıklığımın bu sefer 100 cm2 olduğu belirtti..6 ayda 40cm2 daha açıklık oluşmadığını ve açık alanımın aynı olduğunu belirttim..ya ölçümleriniz hep yanlış yada fazla para almak için bunu yapıyosunz dedim..2 gün önce arka tarafı tekrar ölçen özge hanım bu sefer 74 cm2 deyince kliniğe olan güvenim dibe indi..zaten ölçümleri ve planlamayı ekim öncesi hekim olmayan özge hanım yapıyor malesef..

Facebook Twitter Instagram