Gönderen Konu: institute of hair - 16.03.2017 - 2750 Greft  (Okunma sayısı 12748 defa)

Jr.BasicTr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: institute of hair - 16.03.2017 - 2750 Greft
« Yanıtla #31 : 30 Nisan 2018, 18:44:01 »
1. Ekim sonucunun resimleri farklı ekim merkezlerine gönderdiğim   ortalama olarak 2000-2500 greft aralığında ekim yapabilecekleri söylediler  buda demek ki ilk ekimden %30 gibi bir oran çıkış olmuş.
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2018, 15:53:48 Gönderen: Jr.BasicTr »

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 30 Nisan 2018, 19:46:57 »
Hiç muhattap olmayın tekrarda onlarda ekim felan olmayın.Yasal olarak hakkınızı arayın kendileri arayıp gel iade verelim diyecekler diğer mağdurlarıda uğraştırdılar
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

Jr.BasicTr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 30 Nisan 2018, 22:35:45 »
Hiç muhattap olmayın tekrarda onlarda ekim felan olmayın.Yasal olarak hakkınızı arayın kendileri arayıp gel iade verelim diyecekler diğer mağdurlarıda uğraştırdılar

Ücreti iade ettikten sonra ücretsiz ekim önerseler bile 2. Ekimi iohair da yaptırmam.

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 30 Nisan 2018, 23:30:36 »
Aynen greftler tekrardan boşa gider ama işin peşini bırakmayın 10 bin az para değil

IOH

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 01 Mayıs 2018, 11:50:13 »
Merhaba,

Sizin de bahsettiğiniz de gibi elde edilmiş olan sonuç bizim için de yetersiz bir sonuç. Bu konu için sizin maduriyetinizi giderebilmek adına gerekli adımları da attık ücretsiz revizyon teklifinde bulunduk.Fakat operasyon öncesinde ya da sonrasında para iadesi yapılacağına dair bir şey konuşulmamış olmasına rağmen başkalarının etkisinde bu noktaya getirdiniz. Her şirketin bir işleyişi ve politikası vardır. Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi açmış olduğunuz sitenizde paylaşmış olduğunuz kişilerin bir kısmı para iadesi almış bir kısmı sonuç fotoğrafı olarak bizde gönderdiği erken dönem fotoğraflarını paylaşmış. Geri iade alanlar ancak zamanla bu iadeyi yetersiz bulduğuna karar verip birlikte hareket edelim ve daha fazlasını elde edelim mantığıyla hareket edip aslı olmayan bir çok yalanlama ve tehditle karşımıza gelmişlerdir, bu gibi sebepler de bizim iade politikasından vazgeçmemize sebep olmuştur. Operasyon sonucunuzla ilgili duygu, düşünce ve fotoğrafları paylaşmakta özgürsünüz ancak yaptığınız web sitesinde yalan ifade olduğunu, sitede şirket logosu ve adının izinsiz olarak kullanılmasının bir suç olduğunu da hatırlatmak isterim ki bu konuda yasal süreç başlatıldı bilginiz olduğu üzere. Daha önce çalıştığımız kliniğin sizlere yaptığı değerlendirmeleri bize gönderme sebebinizi tam olarak anlayamadık. Ayrıca cevap alamadığınız tek mesajınızın da iade yapılmazsa yapacaklarınızı belirttiğiniz mesajdır.Uslup sorunu yaşadığınızı düşünerek bu mesajlarınıza karşılık verilmemiştir.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 01 Mayıs 2018, 13:27:23 »
Guzel bir dil kullanmaniz dışında elle tutulur bir cevap verdiginiz yok. Bütün yanıtlarinizi okudum size 1 sene önce mail atan biri olarak cok şükür ekimimi size yaptirmamisim. Zaten nw7 lere 5 bin ekip 3 bin daha cikar demeniz sizi özetliyor...

Jr.BasicTr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 01 Mayıs 2018, 16:24:51 »
Merhaba,

Sizin de bahsettiğiniz de gibi elde edilmiş olan sonuç bizim için de yetersiz bir sonuç. Bu konu için sizin maduriyetinizi giderebilmek adına gerekli adımları da attık ücretsiz revizyon teklifinde bulunduk.Fakat operasyon öncesinde ya da sonrasında para iadesi yapılacağına dair bir şey konuşulmamış olmasına rağmen başkalarının etkisinde bu noktaya getirdiniz. Her şirketin bir işleyişi ve politikası vardır. Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi açmış olduğunuz sitenizde paylaşmış olduğunuz kişilerin bir kısmı para iadesi almış bir kısmı sonuç fotoğrafı olarak bizde gönderdiği erken dönem fotoğraflarını paylaşmış. Geri iade alanlar ancak zamanla bu iadeyi yetersiz bulduğuna karar verip birlikte hareket edelim ve daha fazlasını elde edelim mantığıyla hareket edip aslı olmayan bir çok yalanlama ve tehditle karşımıza gelmişlerdir, bu gibi sebepler de bizim iade politikasından vazgeçmemize sebep olmuştur. Operasyon sonucunuzla ilgili duygu, düşünce ve fotoğrafları paylaşmakta özgürsünüz ancak yaptığınız web sitesinde yalan ifade olduğunu, sitede şirket logosu ve adının izinsiz olarak kullanılmasının bir suç olduğunu da hatırlatmak isterim ki bu konuda yasal süreç başlatıldı bilginiz olduğu üzere. Daha önce çalıştığımız kliniğin sizlere yaptığı değerlendirmeleri bize gönderme sebebinizi tam olarak anlayamadık. Ayrıca cevap alamadığınız tek mesajınızın da iade yapılmazsa yapacaklarınızı belirttiğiniz mesajdır.Uslup sorunu yaşadığınızı düşünerek bu mesajlarınıza karşılık verilmemiştir.

Hiçbir kimsenin etkisini altıda olmadan  ekim sonucu göre ücret iadesi istemem en doğal hakkımdır. İlk ekim sonucuna bakılır olursak çoğunluk  kısmı çıkış  olmamış ve siz bana ikinci ekimi öneriyorsunuz ama ben bu önerinizi hangi akıl ve mantıkla kabul edeceğim. İlk ekiminden kaybettiğim grefleri   ikinci ekimde kaybedersem ne olacak geri getirebilecek misiniz ? Ortada yasal olmayan durum var ise onda sizin 10.000 TL'lik ekime 1.000 TL fatura kesmeniz ve doktor olmadan saç ekimi gerçekleştirmeniz olmasıdır.

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 01 Mayıs 2018, 17:14:44 »
Jr.BasicTr gereksiz bir savunma yapmıssın kimin etkisinde kalabilirsinki zaten saçını ektiren ve olumsuz sonuç alan sensin hiç gerek yok kardeşim bunlara
bu arada bu bahsedilen site hangısıdır ?

suedi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 01 Mayıs 2018, 17:29:56 »
Kim o siteyi actiysa bilmiyorum ama Allah Ondan razi olsun

Iohair.site bende tesadüf buldum

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 01 Mayıs 2018, 17:59:36 »
Eğer ekimlerinizin arkasında iseniz bu ekime para iade yaparsınız zira ortada hiç bir başarı yok.Kaldıki ücretsiz revizyon teklifinde bulunmuşsunuz sizce başarsız bir ekim sonrasındaki pslikoloji ile ektirir mi? adama bu saatten sonra graft başı 5 euro verseniz bile kapınızdn geçmez.

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 01 Mayıs 2018, 19:01:22 »
Sonunda bunlar burda hesap mi actilar  yoksa ... korkusu mu ilginc hala bunnlara ekim yaptiranlar var ama yakinda bu kafa ile geiderlerse yemeye ekmek bulamayacaklar, ekimlerinizi %90 fan fazlasi basarisiz ve siz zeytinyagi gibi uste cikiyorsunzu revizyon ne demek adamin ikinci ekiminin basarili olma garantisi mi var oda olmadi ucuncu oda olmadi  surup gitcek mi bu.

Ameliyatta basarisiz olursan hasta olur siz kusura bakmayin isterseniz revizyon ameliyati yapalim mi diyeceksiniz..

horrigo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 01 Mayıs 2018, 19:46:57 »
Vergi kacirma da isin ironisi olmus sanirim, o konnuya hic girmemisler sutten cikmis ak kasik resmen :)))

Cutter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 02 Mayıs 2018, 15:57:14 »
Merhaba bende İOH 'da ekim yaptırmış biri olarak kendi konum üzerinden yön vermek isterdim ama yazılanlara daha fazla dayanamadım,
zaten İOH mağduru olarak yakın bir zamanda kendi konumu ve ayrıca tazminat davası açmayı düşünüyorum..
Yazılanlara dayanamadım çünkü benim için dürüslük önemli bir erdemdir, bu bağlamda ekim süresince tarafıma bir çok yalan söylendiğine inanıyorum ve bunların kanıtı bende mevcuttur.
Bana anlaştığımız greft miktarından ortalama 1000 greft eksik ekilmiştir ve tarafıma gerçek olmayan saç ekim belgesi verilmiştir, ioh ekibinden 2 kişinin yazılı ve sözlü onayı üzerine konuşuyorum, elimde delil vardır..
operasyonun doktor kontrolü altında olacağı söylenmişti anestezi sırasında vs ama operasyon sırasında hiç bir şekilde doktor görmedim ve karşılaşmadım bunlarında görüntü kayıtları, yanımda görüşmeye getirdiğim bir arkadaşımın şahitliği ve yine yazılı bir metin elimde mevcuttur tabi ki eksik fatura olayını unutmayacağım bir çok koldan dava açmayı düşünüyorum.
Ayrıca forum sitesinde kendilerini hasta gibi gösterip  gard, efes, sonradansırma, yiğitalptuna gibi nicklerle kendi lehlerine yorumlar yapmaları hiç etik değildir ne yazık ki hepsini sonradan öğrendim ve artık susmayı tercih etmiyorum benim gururumla oynandı,beklenti içine soktukları 1 senem, yüksek miktarda ödediğim ücret,emeğim ve hayallerim gitti tabi ziyan olan greftlerimi saymıyorum..
Bana hem eksik greft ekildi hem de ekilen greflerin yüzde 50 si bile çıkmadı, son görüşmemizde gözlerim dolarcasına tartıştım çünkü haksızlık kaldıramayacağım bir şey, anlaşmak istedim bir çok kişiye ücret iadesi yapıldığını bildiğim halde iade politikası olmadığını söylediler ve bana revizyon teklif ettiler ama ben bu yalanlara ve güvensizliğe rağmen nasıl o masaya yatabilirdim?
Bu arada belirtmek isterim ücret iadesi alıp anlaşıp işin peşini bırakmamak ne kadar etik bir durum bilemiyorum ayrı konu tartışılır doğrusu işin iç yüzünü bilmediğim için yorum yapamıyorum ama dediğim gibi ben düsütlükten yanayım.
Evet arkadaşlar tamamlamayı düşündüğüm bir kaç durumum kaldı gücüm yettiğince yasal çerçeve içinde ve yüce yargı önünde hakkımı arayacağım iade ve tazminat davası açacağım,davayı açmam ve sonrasında kazanmam halinde kazandığım tüm tazminatı LÖSEV'e bağışlayacağımı buradan tüm forum üyelerine bildiririm.Benim saç ile ilgili güvenebileceğim bir kaç merkez var bu merkezler içinse maalesef bütçem yok bu yüzden kazanacağım tazminat ile hayırlı bir iş yapmak isterim..
Başka hayaller ile oynanmaması ve dürüstlük adına yazdım tüm bunları esen kalın..
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2018, 17:13:54 Gönderen: Cutter »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 02 Mayıs 2018, 16:27:50 »
Merhaba bende İOH 'da ekim yaptırmış biri olarak kendi konum üzerinden yön vermek isterdim ama yazılanlara daha fazla dayanamadım,
zaten İOH mağduru olarak yakın bir zamanda kendi konumu ve ayrıca tazminat davası açmayı düşünüyorum..
Yazılanlara dayanamadım çünkü benim için dürüslük önemli bir erdemdir, bu bağlamda ekim süresince tarafıma bir çok yalan söylendiğine inanıyorum ve bunların kanıtı bende mevcuttur.
Bana anlaştığımız greft miktarından ortalama 1000 greft eksik ekilmiştir ioh ekibinden 2 kişinin yazılı ve sözlü onayı üzerine konuşuyorum,
operasyonun doktor kontrolü altında olacağı söylenmişti anestezi sırasında vs ama operasyon sırasında hiç bir şekilde doktor görmedim ve karşılaşmadım bunlarında görüntü kayıtları, yanımda görüşmeye getirdiğim bir arkadaşımın şahitliği ve yine yazılı bir metin elimde mevcuttur tabi ki eksik fatura olayını unutmayacağım bir çok koldan dava açmayı düşünüyorum.
Ayrıca forum sitesinde kendilerini hasta gibi gösterip  gard, efes, sonradansırma, yiğitalptuna gibi nicklerle kendi lehlerine yorumlar yapmaları hiç etik değildir ne yazık ki hepsini sonradan öğrendim ve artık susmayı tercih etmiyorum benim gururumla oynandı,beklenti içine soktukları 1 senem, yüksek miktarda ödediğim ücret,emeğim ve hayallerim gitti tabi ziyan olan greftlerimi saymıyorum..
Bana hem eksik greft ekildi hem de ekilen greflerin yüzde 50 si bile çıkmadı, son görüşmemizde gözlerim dolarcasına tartıştım çünkü haksızlık kaldıramayacağım bir şey, anlaşmak istedim bir çok kişiye ücret iadesi yapıldığını bildiğim halde iade politikası olmadığını söylediler ve bana revizyon teklif ettiler ama ben bu yalanlara ve güvensizliğe rağmen nasıl o masaya yatabilirdim?
Bu arada belirtmek isterim ücret iadesi alıp anlaşıp işin peşini bırakmamak ne kadar etik bir durum bilemiyorum ayrı konu tartışılır doğrusu işin iç yüzünü bilmediğim için yorum yapamıyorum ama dediğim gibi ben düsütlükten yanayım.
Evet arkadaşlar tamamlamayı düşündüğüm bir kaç durumum kaldı gücüm yettiğince yasal çerçeve içinde ve yüce yargı önünde hakkımı arayacağım iade ve tazminat davası açacağım,davayı açmam ve sonrasında kazanmam halinde kazandığım tüm tazminatı LÖSEV'e bağışlayacağımı buradan tüm forum üyelerine bildiririm.Benim saç ile ilgili güvenebileceğim bir kaç merkez var bu merkezler içinse maalesef bütçem yok bu yüzden kazanacağım tazminat ile hayırlı bir iş yapmak isterim..
Başka hayaller ile oynanmaması ve dürüstlük adına yazdım tüm bunları esen kalın..

Hocam geçmiş olsun . Losev olayı bir ayrı güzel
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram