Gönderen Konu: Dr.Hakan Doğanay 28 şubat-1 Mart 2018 4100 greft  (Okunma sayısı 14074 defa)

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
birkaç yıl düşünüp araştırdık dan sonra  Dr. hakan doğanay a ekim yaptırmaya karar verdim..

Bu sitede paylaşım yapmayı bir borç olarak görüyorum.. Diğer arkadaşların yaptıkları paylaşımlar sonucunda aklımda bir fikir oluşuyor.. ekim yapılan merkezden aldıgım fotoğrafları paylaşıyorum..

Hakan hocadan ve ekibinden memnunum gayet uyumlu insanlar.. ekim öncesi ve sonrası ilgi ve alakaları iyiydi..

Ekim sırasında yapılan  lokal anestezi dışında bi acı hissetmedim. ama oldukça zahmetli bir iş. 

greft sayısına gelince hoca  4bin civarı ekelim daha sonra sıklaştırma ve tepe bölgesini dolduralım demişti..  Ben 1 sene sonra mevcut saçlarımında dökülecegini düşünerek ekimi 1 sene sonrasında yapacagımı belirttim. 1 sene sonra sakal dan ve saç dan ne çıkarsa sıklaştırma ve tepe bölgesi için ekime gidecegim.

ekimden sonrası için fotoğraflarda gördüğünüz gibi sonuç bu .. ben memnunum şimdilik  donör bölgesi de gayet iyi duruyor belli belirsiz.  şok dökülme olursa o fotoyu da paylaşırım.. onun haricinde sorusu olan varsa  elimden geldiği kadar yanıtlarım..

takviye kullanmadım.. ben proscar ve türevi ilaçlara karşıyım.. kimse doğasıyla zorunda kalmadığı sürece oynatmasın..  Eczacı arkadaşım  xpecia verdi ona başlamayı düşünüyorum o da vitamin takviyesiymiş.

Ücret olarak hakan hoca 1 euro diyor.. ( pazarlığı yüz yüze yapın :)  )

12nci günde kabuklar dökülmediği için kliniğe gittim orada kendileri krem masaj yoluyla kabukları döktüler..

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Hakan Doğanay 28şubat-1Mart 4100 greft
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2018, 13:06:04 »
Çok sık duruyor hakan doganay yine ustalıgını konusturmus hayırlı olsun ekiminiz.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2018, 13:09:36 »
Ekiminiz hayırlı olsun sıklık iyi ama ön çizginizi ben kendim ekim yaptırsam şahsen bu şekilde istemezdim . Hayırlı olsun.
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2018, 13:55:53 »
Aslında bende biraz daha öne alıp düz yapmak istemiştim fakat 4bin kök ile yeterli sıklığı yakalayamayız dedi Hakan hoca. Oraya ekilecek saç ile sıklaştırma yapalım dedi bende kabul ettim. Mantıklı olan buydu benim için eski saç çizgime yakın zaten. Daha doğal duracağını düşünüyorum bu şekil.

Werther

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2018, 14:03:30 »
Dr hakan Doğanay'a fotoğraflarla mail attım geriye dönüş olmadı. Sanırım hiçbir saç ekimcisinden bir öneri planlama fiyat duyamadan saçları kaybedicem.  Siz nasıl bir muayene olabiliyorsunuz ve hatta saç ektirebiliyosunuz valla bravo.

Werther

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2018, 14:24:03 »
Ekimin hayırlı olsun umarım istediğin gibi olur açılma tipimiz aynı o sebeple ilgiyle takip edicem. Ben de hakan beyin benim dökülme tipime ekim yapabileceğini tekniğiyle daha uygun bi doktor olduğunu düşünüyorum ulaşabilirsem ektiricem inşallah.

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2018, 14:52:31 »
çok düşünmeye gerek yok araştırdıkça kafan karışıyor işlem uzuyor. Uzun süredir bu sayfayı takip ediyorum. Referanslı bi doktora gidersin gün alırsın beklersin. Ben de irtibat numarası var Antalya da Anadolu hastahanesinde. İstersen Özelden verebilirim numarayı

( arkadaşlarım da Hakan hocaya ekim yaptırdı. Yaptığı işi görüp ve arkasında durdurduğunu görünce ekime karar verdim )

Werther

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Mart 2018, 15:09:36 »
Ben de ayni düşünüyorum çok uzatmak istemiyom hakan beyle İletişim kuracağım bir numara verirsen sevinirim Teşekkürler

kelayar

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Mart 2018, 01:42:05 »
cok titiz calisilmis fakat on cizgi cok fazla acik olmus bence

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Mart 2018, 01:48:54 »
Aslında bende biraz daha öne alıp düz yapmak istemiştim fakat 4bin kök ile yeterli sıklığı yakalayamayız dedi Hakan hoca. Oraya ekilecek saç ile sıklaştırma yapalım dedi bende kabul ettim. Mantıklı olan buydu benim için eski saç çizgime yakın zaten. Daha doğal duracağını düşünüyorum bu şekil.
Hayırlı olsun ekiminiz güzel görünüyor. Donor bölgesi güzel duruyor 4000 greft alınmış gibi değil çok seyreltme olmamış. Manuel alimmi  yapıldı

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 15 Mart 2018, 12:29:49 »
manuel alım degil  motor ile düşük devirde yaptıgını söyledi alan arkadaş..

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Mart 2018, 19:07:41 »
Hocam hayırlı olsun çok temiz çalışmış hakan hoca donör bölgesı hiç incitilmemiş maşallah inşallah güzel bir sonuç olur.

evet donör bölgesi 3ncü gün iyileşti hiç belli olmuyordu.. 

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.Hakan Doğanay 28 şubat-1 Mart 2018 4100 greft
« Yanıtla #12 : 23 Haziran 2018, 13:57:56 »
113.nci GÜN fotografları..  elime batan küçük çıkışlar devam ediyor.. süreç normal mi değil mi bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar bakıp yorum yaparsa sevinirim...

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Haziran 2018, 13:58:43 »
113.gün

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Haziran 2018, 23:01:34 »