Gönderen Konu: saç ekimi için tavsiye  (Okunma sayısı 1807 defa)

raul1788

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi için tavsiye
« : 10 Mart 2018, 22:03:02 »
Vaziyet bu arkadaşlar donör alan ve dökülen kısım bu saç ektirmeyi kesinlikle planlıyorum tecrübelerinizden faydalanmak adına sizce bu kafaya kaç bin greft yeterli olur açıklık çok fazla 10 bin tl bütçem var kimi tavsiye edersiniz ve son olarak ekimden önce herhangi bir ilaç saçı kuvvetlendirici bir şeyler kullanmalımıyım??

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi için tavsiye
« Yanıtla #1 : 10 Mart 2018, 22:04:55 »
5000 greft gerekir komple ekim için sadece ön ortayı düşünüyorsanız 3000 3500 yeterli olur bütçenizi biraz zorlayıp hakan doganayı düşünebilirsiniz.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

raul1788

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Mart 2018, 22:07:54 »
bunlarda donör alan arkadaşlar

raul1788

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Mart 2018, 22:15:55 »
5000 greft gerekir komple ekim için sadece ön ortayı düşünüyorsanız 3000 3500 yeterli olur bütçenizi biraz zorlayıp hakan doganayı düşünebilirsiniz.
saoğulun ama bütçemi çok zorlamış olurum özgür nalbant ,şahin bey ve estemylife arasında gidip geliyorum bütçeyi toparlarsam tabiki hakan doğanay hele aileden destek alabilsem direkt koray hocayı düşünürdüm.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Mart 2018, 22:25:09 »
saoğulun ama bütçemi çok zorlamış olurum özgür nalbant ,şahin bey ve estemylife arasında gidip geliyorum bütçeyi toparlarsam tabiki hakan doğanay hele aileden destek alabilsem direkt koray hocayı düşünürdüm.
Forumda arastırıp en dogru kararı kendiniz için verirsiniz umarım, forumda bir süre yolculuk yapıp dpgru duragı bulursunuz hersey mevcut
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Mart 2018, 23:43:24 »
Vaziyet bu arkadaşlar donör alan ve dökülen kısım bu saç ektirmeyi kesinlikle planlıyorum tecrübelerinizden faydalanmak adına sizce bu kafaya kaç bin greft yeterli olur açıklık çok fazla 10 bin tl bütçem var kimi tavsiye edersiniz ve son olarak ekimden önce herhangi bir ilaç saçı kuvvetlendirici bir şeyler kullanmalımıyım??
Merhaba
Mevcut donör bölgenize uygun olarak 3000-3500 arası greft ile ekim sanırım yapılır.
Donör bölgesi fazlasını kaldırır mı sanmıyorum.
Dr lerde ekim için bilgi aldınız mı? Eğer almadıysanız forum ana sayfada online konsültasyon a müracaat edebilir veya klinicler ile görüşebilirsiniz.
Zaten hocalar ile görüştüğünüz zaman planlama dahilinde medikal destek tavsiye edeceklerdir.
Selamlar...
« Son Düzenleme: 11 Mart 2018, 00:26:26 Gönderen: PagaroN »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2018, 06:50:40 »
ön bölgede  dökülmeniz devam etmez umarım yaşınızı bilmiyorum.. donör bölgeniz bence kuvvetli iyi bir doktor ile güzel bir sonuc elde edebilirsiniz  ileriki dönemlerde ise tepe ve gerısine bir ufak bir sıklaştırma daha gerekebilir.
 Kafanızda çok fazla tljen faza geçmiş saç taliniz bulunmakta güçlendirmek için finasterid kullanabilirsin tabi+ ve - lerini araştırıp karar vererek.

Global Moderator

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2018, 21:11:13 »
Fikir edinmek açısından bir yazımı paylaşıyorum inceleme yapabilirsiniz.
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3938.0

Facebook Twitter Instagram