Gönderen Konu: Anadolu Hastanesi Sac Ekimi DONÖR ALAN😏  (Okunma sayısı 12725 defa)

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Anadolu Hastanesi Sac Ekimi DONÖR ALAN😏
« Yanıtla #31 : 10 Mart 2018, 16:51:02 »
Ne gece yatabiliyorum ne sabah yemek yiyebiliyorum sadece stres panik halindeyim

Çoğumuz o yollardan geçtik. Hâlâ da geçiyoruz... Ben de ekimden 3 hafta sonra depresyona girmiştim hala da tam olarak çıkmış değilim ama kızarık yara izleri geçtikçe daha iyi oluyorsun. Zaman tanı kendine.  Zaten saçların kötü durumda değil. Maşallah kel falan değilsin. Ufak bir operasyon geçirmişsin. İnan bana senden daha kötü durumda olan onlarca adam var bu forumda.

Blokcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 10 Mart 2018, 21:20:41 »
Ne gece yatabiliyorum ne sabah yemek yiyebiliyorum sadece stres panik halindeyim

Çoğumuz o yollardan geçtik. Hâlâ da geçiyoruz... Ben de ekimden 3 hafta sonra depresyona girmiştim hala da tam olarak çıkmış değilim ama kızarık yara izleri geçtikçe daha iyi oluyorsun. Zaman tanı kendine.  Zaten saçların kötü durumda değil. Maşallah kel falan değilsin. Ufak bir operasyon geçirmişsin. İnan bana senden daha kötü durumda olan onlarca adam var bu forumda.
Şu an nasıl oldu peki

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 10 Mart 2018, 22:10:02 »
Suan için toparlaması için çok erken bir süre zaten 2 ay beklemen lazım 2 ay sonra net belli olur, uzadıgı zaman böyle kalsa bile kapatıcılık olur çok stres yapmana gerek yok.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Blokcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 11 Mart 2018, 11:21:27 »
 Ekim yapanlara hesap sorunca bana en geç yirmi gün sonra bu dediğime güleceğimi söyledi ve sitem etme sırasının kendisine geleceğini söyledi.

Blokcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 11 Mart 2018, 11:22:10 »
Merak ettiğim sadece günü kurtarmak için mi bu kadar iddalı

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 11 Mart 2018, 13:08:48 »
Ekim yapanlara hesap sorunca bana en geç yirmi gün sonra bu dediğime güleceğimi söyledi ve sitem etme sırasının kendisine geleceğini söyledi.

Hocam haklısın yanlış alım yaptıkları ortada zaten. Ama sen düzeleceğine emin ol. Stresini azaltmaya bak.
The World is Yours

Blokcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 14 Mart 2018, 14:38:21 »
18. Gün Flashlı donör. En son olanda gün ışığı donör. Kaldı 20 gün zamanım ne düşünüyorsunuz

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 14 Mart 2018, 16:13:59 »
Doku küsmesi oluşmuş. Toparlıyacaktır endişe etme. Yanlız bu süreç 120-130 günleri bulacaktır. Bu yüzden çok hızlı toparlıcak beklentisine girip, üzme kendini.

Blokcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 14 Mart 2018, 16:48:22 »
Doku küsmesi oluşmuş. Toparlıyacaktır endişe etme. Yanlız bu süreç 120-130 günleri bulacaktır. Bu yüzden çok hızlı toparlıcak beklentisine girip, üzme kendini.
Doku küsmesi olayı ile ilgili aydınlatabilir misiniz çok karşılaştım bunla ama tam olarak nedir ne süreçte geçer öğrenemedim.

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 14 Mart 2018, 17:08:55 »
Doku küsmesi olayı ile ilgili aydınlatabilir misiniz çok karşılaştım bunla ama tam olarak nedir ne süreçte geçer öğrenemedim.

Saçlar alım yapılırken, alım yapılmayan yanındaki bölgedeki saçlar şoka giriyor, kendilerini korumaya alıp uyku fazına geçmesi şeklinde özetlenir. Travmadan çıkıp, tekrar uzamaya başlamasıda, dokuların iyileşmesiyle orantılı. Bu süreç kiminde 80-90 günde tamamlanırken, kimi bünyede 6-7 ayları bulabilmekte.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 14 Mart 2018, 17:10:58 »
18. Gün Flashlı donör. En son olanda gün ışığı donör. Kaldı 20 gün zamanım ne düşünüyorsunuz
Toparlayıcak gibi duruyor
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Blokcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 14 Mart 2018, 22:56:50 »
Toparlayıcak gibi duruyor

İnşallah öyle olur farklı farklı değerlendiriliyor.

Blokcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 15 Mart 2018, 11:08:11 »
19. Gün donör Doktorun ısrarla gelecek hafta cumaya kadar düzeleceğini o zaman bana sitem edeceğini söylemesi üzerine merakla bekliyorum.

sehzade123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 15 Mart 2018, 12:33:52 »
bu hangi anadolu hastanesi ?

Facebook Twitter Instagram