Gönderen Konu: Saç ekimi yardım  (Okunma sayısı 3047 defa)

niyaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi yardım
« : 02 Mart 2018, 12:44:54 »
Sayın arkadaşlarım,yaklaşık 8 yıldır saç problemleri çekiyorum.Yaş 28 .Artık bu ay ektirmeye karar verdim.Saçımı gidip herhangi bir doktora ektirerek mutsuz olmak istemiyorum bu yüzden saçıma hangi doktar daha iyi ekim yapabilir, nasıl daha iyi bir sonuç hakkında değerli fikirlerinizi yazarsanız beni mutlu edersiniz.Ayrıca böyle bir site açarak bizleri buluşturduğu için syn admine teşekkür ederim.

Not: Bütçem 10 bin TL.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi yardım
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2018, 12:50:23 »
Bu saça en iyi bütçene göre hakan doganay olur bence
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2018, 13:17:35 »
Adamın bütçesi 10 binmiş
Hakan doğanay bi kere kesinlikle sakal ekimi önerir yani tahminim 2500 saç veya 2000 saç  1000 de sakal de ortakama 15 20 bin civarı para çıkar
Ben ınsanlara alternatifsiz öneriler yapmayı doğru bulmuyorum hakan doğanay gene de ama altına ikinci üçüncü isim eklemek gerekir
özgür nalbant var sibel ulusan var(😂😂😂😂) zekeriya kul var (gerci zek biraz daha hassas calismasi lazim) serdar görkem var
Sac ekiminin quentin tarantino su ilhan serdaroğlu var filmleri kanlı ama heyecanlı sonuçları var.
Bi göz at acele etme Bi fikir oluşur kafanda

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2018, 13:17:45 »
Öncelikle var olan saçlarınızı finasterid kullanarak güçlendirebilirsiniz ekimden önce bu daha güçlü ve sağlıklı saçlar ile ekim dönemini atlatmanıza yardımcı olucaktır tabi  ilacı araştırınız yan etki görenlerde olabiliyor. Ben kullanıyorum problem yaşamadım.  Daha sonra forumu araştırınız zamanla kafanızda fikir oluşacaktır şu doktora git bu doktora git demek istemem sonuçta bu benım kendi düşüncelerim olur muhakkak araştırınca kendiniz için en doğru kararı vericeniğizden emin olun. Ama şu doktor veya bu doktor arasında kaldım şeklinde bir başlık açsaydınız ozaman fikrimi beyan ederdim.

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2018, 13:18:52 »
Adamın bütçesi 10 binmiş
Hakan doğanay bi kere kesinlikle sakal ekimi önerir yani tahminim 2500 saç veya 2000 saç  1000 de sakal de ortakama 15 20 bin civarı para çıkar
Ben ınsanlara alternatifsiz öneriler yapmayı doğru bulmuyorum hakan doğanay gene de ama altına ikinci üçüncü isim eklemek gerekir
özgür nalbant var sibel ulusan var(😂😂😂😂) zekeriya kul var (gerci zek biraz daha hassas calismasi lazim) serdar görkem var
Sac ekiminin quentin tarantino su ilhan serdaroğlu var filmleri kanlı ama heyecanlı sonuçları var.
Bi göz at acele etme Bi fikir oluşur kafanda

Sibel hanım da var :))) iyi oldu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2018, 13:21:45 »
Doktor hakkında bilgi isterseniz tabiki bu bilgilere ulaşırsınız yada kıyaslama yapmak isterseniz ama doktor önerisi isterseniz öncelikle forumu araştırmanız gerek her türlü bilgi ekim mevcut kendinize güvenın ve ekımlerı inceleyin daha sonra hakkında bilgi almak istediğiniz doktor olursa sorun.

Açıklıgız var olan saçınız ile güzel bir sonuç almak mümkündür dogru adımları atarak.

Ve cok net olmasada donör bölgeniz yogun sağlıklı  ve güçlü görünüyor

Ön orta tepe seklinde bir planlama yaklasık 140 yada 150cm2 bir alan  söz konusu 5 bin greft ile güzel bir sonuç olur.

Var olan saçlarınızı da koruma altına almanız sizin için büyük avataj olucaktır.

Yaşınızda saç ekımıne müsait.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2018, 13:25:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

niyaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2018, 14:06:44 »
1 aydır aktif olarak takip ediyorum, sizin de dediğiniz gibi aklımda birkaç doktorumuz var. serdar görkem hocamız manuel alım yapıyor , ankarada jale şenyurt hocamızın ekimleri başarılı, şahin çeliğin güzel çalışmları var son olarak baya gündem de olan hasan akil var ,

Ben saçlarımı ektirdikten sonra da 5 cm civari uzatmayı planlıyorum bu yüzden bazı ekimlerin dik çıktığı gözlemliyorum bu benim için baya sorun teşkil eder. Doğru karar verebilirsem en kısa zmanda ektirmeyi düşünyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2018, 14:32:44 »
Kısa saç kullanmak istiyorsan hem donör alımı bakımından hemde ekim yönünü en doğal yapan kişiyi doğru şekilde tayin etmelisin.
Global Moderator

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2018, 14:52:43 »
Bende uzun zamandır araştırıyorum özellikle ankaradakileri Serdar gökrem ve jale şenyurt bence uzak dur,şahin çelik olabilir.
Kime ektirirsen ektir var olan saçına zarar vermeyecek ve doner bölgeni güzel kullanacak biri olması lazım.bazı ekimciler var olan saçını dahada gür hale getirirken bazılarıysa zarar veriyor,birde saçı dalgalı ve kıvırcık hale gerirenler var.eken kişilere göre o kadar çok değişiyorki durumlar araştırırken insan işin içinden çıkamıyor.senin ekimide öncelikle çok doğal ekmeleri lazım yoksa saça şekil veremedikten sonra çokta anlamı yok.

niyaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2018, 15:05:10 »
aynen katılıyorum yorumlarınıza hocam bende işin içinden çıkamıyorum.2 yıl önce ektirmeyi düşünmüştüm o zaman saç yoğunluğum biraz fazlaydı, bu yüzden prp tedavisi uygulandı açıkcası boşuna yapıldı. Bu yüzden bana yol gösterecek yorumlarınıza çok ihtiyacım var...

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Mart 2018, 15:20:10 »
Forumda sizin fiyat skalanızda Serdar gökrem , Sibel uluşan , İlhan Serdaroğlu , Estemylife , Life hair Şahin bey , Ve bir sürü este ile başlayan yer mevcut . Gidin görüşün kararı kendiniz verin .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 02 Mart 2018, 15:35:07 »
Forumda sizin fiyat skalanızda Serdar gökrem , Sibel uluşan , İlhan Serdaroğlu , Estemylife , Life hair Şahin bey , Ve bir sürü este ile başlayan yer mevcut . Gidin görüşün kararı kendiniz verin .
+1 no fear senin yorumlar mantıklı hocam üstüne yorum kasamadım :)

niyaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 02 Mart 2018, 15:58:04 »
forumun amacı bilgi alışverişi değil mi adresleri alıp gidip görüşelim o zaman. Burda tecrübeli arkadaşlar var onların yorumları önemli ona göre hocalarla görüşecem.Yani direk fiyat skalasındakileri yazdım zaten önemli olan o fiyatta en iyisi bizim durumumuza care olabilir. Bu da tecrübeyle olur hocam

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 02 Mart 2018, 16:43:07 »
Özgür nalbantın son işleri forumda güzel gidiyor bir standartı var onu da araştır.  Hakan Doğanayın yetiştirdiği bir ekibi var 4000 grefti 9000 tl civarı ekiyorlar ama Hakan hoca karışmıyor nasıldır bilmiyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

niyaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 02 Mart 2018, 17:30:29 »
Hakan hocaya mail attım cevap bekliyorum yetiştirdiği ekimcilerin sonuçlarını nasıl buluyosunuz

Facebook Twitter Instagram