Gönderen Konu: Seyrek Sac ve ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 3019 defa)

Mustafa015

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Seyrek Sac ve ekim tavsiyesi
« : 01 Mart 2018, 21:12:28 »
Herkese Merhaba,

sizden tavsiye alabilmek icin bu mesaji yaziyorum. Saclarim cok fazla seyrek oldugu icin olaganüstü bir beklentim yok. Yinede neler yapilabilir ögrenmek istiyorum. Mümkünce dogal gözüksün yeter. Aslinda 3-4 yil öneki halime dönebilirsem bana yeter :)

Sorularim: Sizce bu saca ekim yapilabilirmi? Yapilirsa nasil bir ekim sizce mantikli olur? Kac Greft alinabilir?

Hertürlü tavsiyeleriniz icin tesekkür ederim.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Seyrek Sac ve ekim tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2018, 21:36:55 »
Yaş kaç?

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2018, 21:40:09 »
Merhaba
Moralinizi bozmak istemem ancak donör bölge ekim için yeterli sıklıkta değil gibi geldi bana. saç ekimi yapılmak istenirse donör tahribatı olup seyrekliği artmış bir donör ile karşılaşabilirsiniz.

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2018, 22:20:51 »
Alan fazla donör kısıtlı duruyor yada çok kısa kesildiği içinmi öyle duruyor tam anlamadım ama sanırım ekime uygun değilsiniz bence.

Mustafa015

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2018, 22:31:37 »
Yaşım 28. Evet bende uygun olmadigimi düsünüyorum cünkü dönör bölge dediginiz gibi yeterli degil. Bazi sac ekim yerleri 3000 greft alinir dedi fakat ben güvenemedim cünkü bu sefer dönör bölgem kötü görüneceginden korkuyorum. En fazla 2000 greft alinir sanirim dönör bölgeye zarar vermemek icin. Oda yeterli sayilmaz. Yinede bu forumdaki deneyimlerden faydalanmak istedim. Dedigim gibi beklentim fazla degil. Üst bölgenin orta kisimlarini belki doldurabilirm, ne dersiniz?

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2018, 23:24:43 »
bence bir ön çizgi yaptırıp çehrenizi değiştirebilirsiniz. evet ekime uygun görünmüyor ama bir ön çizgi bile insanın tipini değiştiriyor..

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2018, 23:40:28 »
Bence ekime uygun saçlar 3 numara traşlı olduğu için doner çok kötü gözüküyor.ekim yaptıranların çoğu böyle kısaltsında görelim hallerini.çoğu kişi burda ezbere yorum yapıyor.beklentiniz çok yoksa üç bin greftle iyi ellerde sizi fazlasıyla tatmin edecek bir sonuç
çıkabilir.sakallarda iyi durumdausa 1000 greftte ordan bence harika bir sonuç ortaya çıkabilir,bence hiç dert etmeyin ve çekinmeyin doğru ekimciyi bulduktan sonra saç ekimini daha önce niye yaptırmamışım dersiniz.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2018, 23:50:13 »
Bence ekime uygun saçlar 3 numara traşlı olduğu için doner çok kötü gözüküyor.ekim yaptıranların çoğu böyle kısaltsında görelim hallerini.çoğu kişi burda ezbere yorum yapıyor.beklentiniz çok yoksa üç bin greftle iyi ellerde sizi fazlasıyla tatmin edecek bir sonuç
çıkabilir.sakallarda iyi durumdausa 1000 greftte ordan bence harika bir sonuç ortaya çıkabilir,bence hiç dert etmeyin ve çekinmeyin doğru ekimciyi bulduktan sonra saç ekimini daha önce niye yaptırmamışım dersiniz.
+1

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Mart 2018, 01:35:22 »
şahsi görüşüm bu arkadaşta en az 5000 greftlik bir alan mevcut. gerçekten iyi bir doktorun elinde tekrar saçlı günlerine kavuşabilir.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2018, 01:44:25 »
Ezbere yorum yapan var mi bilmiyorum ama eger forumu takip ediyorsaniz, ekim yaptiran arkadaslarin donorlerine bakarak birseyler soyleyebilirsiniz. Kaldi ki forumun yoneticilerinden ve buyuk tecrubeye sahip Hintell arkadasimizinin yorumunu gormus olmaniz lazim.

Mustafa arkadasimiz 28 yasinda ve Norwood 5 su anda. Buyuk ihtimalle NW6 veya NW7'ye gidecek acikligi. Su haliyle kalsa bile 6000-7000 grefte ihtiyaci var. Donorunden bu rakamin cikma sansi gorunmuyor eger donorun %75'ini transfer etmeyecekse.

Etik degerleri olan hicbir ekimci bu yasta ve acikliktaki birine ekim yapmaz. 3000 cikarsa bile (ki arka taraf oldukca bos kalir bu durumda), ancak ve ancak 1. bolgeyi (frontline) vasat bir sekilde kapatir. Geri kalan 2. ve 3. bolgeyi (tepe ve vertex) kapatmak mumkun degil .

Benim sahsi fikrim ve tavsiyem arkadasin ekim olayina girmemesidir. Bosuna para ve zaman kaybetmis olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2018, 03:30:52 »
Ezbere yorum yapan var mi bilmiyorum ama eger forumu takip ediyorsaniz, ekim yaptiran arkadaslarin donorlerine bakarak birseyler soyleyebilirsiniz. Kaldi ki forumun yoneticilerinden ve buyuk tecrubeye sahip Hintell arkadasimizinin yorumunu gormus olmaniz lazim.

Mustafa arkadasimiz 28 yasinda ve Norwood 5 su anda. Buyuk ihtimalle NW6 veya NW7'ye gidecek acikligi. Su haliyle kalsa bile 6000-7000 grefte ihtiyaci var. Donorunden bu rakamin cikma sansi gorunmuyor eger donorun %75'ini transfer etmeyecekse.

Etik degerleri olan hicbir ekimci bu yasta ve acikliktaki birine ekim yapmaz. 3000 cikarsa bile (ki arka taraf oldukca bos kalir bu durumda), ancak ve ancak 1. bolgeyi (frontline) vasat bir sekilde kapatir. Geri kalan 2. ve 3. bolgeyi (tepe ve vertex) kapatmak mumkun degil .

Benim sahsi fikrim ve tavsiyem arkadasin ekim olayina girmemesidir. Bosuna para ve zaman kaybetmis olur.
+1
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2018, 12:40:48 »
Beklentiniz fazla degilse manuel alımla 3000 tane çıkar gibi
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 03 Mart 2018, 19:14:01 »
Donör bölgeniz iyi görünmüyor. Şu halde bile sanki alım yapılmış gibi duruyor. Kısacası ekime uygun görünmüyorsunuz.

Facebook Twitter Instagram