Gönderen Konu: Sizce planlama nasıl olmalı ?  (Okunma sayısı 5611 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sizce planlama nasıl olmalı ?
« Yanıtla #15 : 01 Mart 2018, 12:37:54 »
Donör kullanım alanınız kısıtlı  bu şekilde donör üst tarafı açılmaya başlamış..
var olan saçlarınız da cok cansız.

Dediğiniz gibi koray erdoğana gidicek büççeniz yok ise sizin için açık alanı göz önünde bulundurursak saç+sakal planlaması makul olmuş doğru bir planlama. Az bir açıklıgınız olsaydı tabiki ozaman sakal önerilmezdi.

finasterid senin için belli bir süre saç zayıflığını ve donör bölgeni ele alırsak ekim zamanı mantıklı bir ilaç. Tabi kullanım kararı sana kalmış.

Mantıklı doğru bir ekimle güzel bir görüntü elde edilir neşenizi umudunuzu kaybetmeden güzel olucagına inanarak bu işlemi gerçekleştirin piskolojik olarak umutsuzluğa kapılmadan.

creeping

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 01 Mart 2018, 13:30:27 »
Donör kullanım alanınız kısıtlı  bu şekilde donör üst tarafı açılmaya başlamış..
var olan saçlarınız da cok cansız.

Dediğiniz gibi koray erdoğana gidicek büççeniz yok ise sizin için açık alanı göz önünde bulundurursak saç+sakal planlaması makul olmuş doğru bir planlama. Az bir açıklıgınız olsaydı tabiki ozaman sakal önerilmezdi.

finasterid senin için belli bir süre saç zayıflığını ve donör bölgeni ele alırsak ekim zamanı mantıklı bir ilaç. Tabi kullanım kararı sana kalmış.

Mantıklı doğru bir ekimle güzel bir görüntü elde edilir neşenizi umudunuzu kaybetmeden güzel olucagına inanarak bu işlemi gerçekleştirin piskolojik olarak umutsuzluğa kapılmadan.

Sevgili Hintell, değerli yorumların için çok teşekkür ederim. Kaya arkadaşımız gibi sen de donör alanda fotoğraf ile detay vermişsin. çok teşekkür ederim.

Dışarıdan bir göz görüp yorum yapana kadar donörün bu derece üst taraftan açıldığını fark etmemiştim. Sanırım Ön bölgeye ekilecek greftlerin selameti için donörü belli bir süre güçlendirmek şart. Saçlar dediğin gibi çok cansız, biotin takviyesine başladım, finasterid ile ilgili kararımı da düşünüp vericem.

Dediğin gibi mantıklı bir planlama ve doğru ellerde, özellikle donör için manuel alım daha iyi sonuçlar verecektir.
Bu tarz işlemlerin Psikoloji ile çok derinden bağlı olduğunu düşünüyorum. Günlük yaşantıda da bir şeyi yaparken olumlu ve pozitif yaklaşıp düşünmek lazım.   Değerli yorumların için tekrar teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 01 Mart 2018, 14:07:49 »
Şöyle söliyim var olan saçların ince zayıf olduğu için ekim kafada bir tranva yataratır ve kafada kan dolaşımı belirli bir süre zayıflar şok dökülme de dahil.. bu durumda var olan cansız saçların kaybını hızlandırabılır bu durumu en aza indirgemek güçlü saçlarla ekim yaptırmak gerekır ( mantık olarak güç dayanıklılığı artırır) ekim düşünen kışının bu süreçde en azından bir 6 ay kullanması fayda sağlayacaktır. Tabi bunun kararı kişiyi bağlar yan etkisi olabilicek bir ilaç bazı insanlarda olursada bırakılır devam edilmez çogu yan etki görem kişiler devam ediyor yan etki varsa bırakıcaksın.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 14:12:22 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 01 Mart 2018, 14:40:33 »
Merhaba sakal ekimi yaptıracak arkadaşlara bir uyarım var . Kendimden biliyorum sakallarım çok kalın ve Zekeriya hocada senin sakal kafada sırıtır çok kalın bence sakal işine hiç girme demişti. Yani sakal ekimi yaptıracak kişilere önerim 3000 saçtan alıyorsanız sakaldan kalınsa max 600-700 aldırın aralarda sırıtmaz . Sizin duruma gelince bence bu donörden 4000 rahat alınır . Şuan ben 35 yaşındayım ve 30 yaşındaki saçlarımda baya dökülme oldu . Sizde de  olur diyemeyiz ama ben yerinizde olsam öne 3000 civarı ektirir ve durumu gözlemlerdim. Zaten vertex çok kötü değil. İlacın yan etkilerini göze alıyorsanız ilaçlı 3000 bence sizin işinizi görür ama ilacı kesinlikle tavsiye etmiyorum . Kime ektirirseniz ektirin ama doktora ektirin ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 01 Mart 2018, 15:21:16 »
Koray hocanın senin kafana benzer bir ekimi hatta senden daha seyrek diyebiliriz donör deki dökülme şeklide benzer. Umarım sana bıraz morel verir
Global Moderator

creeping

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 01 Mart 2018, 16:03:50 »
Koray hocanın senin kafana benzer bir ekimi hatta senden daha seyrek diyebiliriz donör deki dökülme şeklide benzer. Umarım sana bıraz morel verir

Şuan ki saçlarım, dediğin gibi oldukça cansız ve güçsüz. Bir dönem bilinçsiz bir şekilde ön bölgeye Minoxil kullanmıştım, kullandığım bölge anın da eridi gitti.  Muhtemelen bir ekim sürecin de kısa süreli kansızlıktan güçsüz olanlar, kafaya elveda diyecek.

Aslında yavaş yavaş yapılması gereken kafam da oturmaya başladı ekime kadar biotin ve finans ile var olanı güçlendirmek. Güçlenen saç hem canlılık hem de kalınlık olarak ön bölgeye ekildiğinde aynı şeklini koruyacak. (tabi yan etkileri hariç)

Koray Hocanın hem iş disiplini, işine sevgisi ve işine neler kattığı ortada, harika bir ekim ve sonuç. Söylenecek tek şey var. Koray Hocanın ellerine sağlık.

Kazanılacak ve geri gelecek öz güvenin yanın da paranın adı bile geçmez ama Türkiye şartlarında kazandığımız paralar ile o mertebeye ulaşamıyoruz. Bu tarz ekimler ve sonuçları beni her zaman moral olarak yükseltmiştir. Bu ekim sonucu beni daha da alevlendirdi. Tekrardan teşekkürler Hintell

creeping

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 01 Mart 2018, 16:04:43 »
Merhaba sakal ekimi yaptıracak arkadaşlara bir uyarım var . Kendimden biliyorum sakallarım çok kalın ve Zekeriya hocada senin sakal kafada sırıtır çok kalın bence sakal işine hiç girme demişti. Yani sakal ekimi yaptıracak kişilere önerim 3000 saçtan alıyorsanız sakaldan kalınsa max 600-700 aldırın aralarda sırıtmaz . Sizin duruma gelince bence bu donörden 4000 rahat alınır . Şuan ben 35 yaşındayım ve 30 yaşındaki saçlarımda baya dökülme oldu . Sizde de  olur diyemeyiz ama ben yerinizde olsam öne 3000 civarı ektirir ve durumu gözlemlerdim. Zaten vertex çok kötü değil. İlacın yan etkilerini göze alıyorsanız ilaçlı 3000 bence sizin işinizi görür ama ilacı kesinlikle tavsiye etmiyorum . Kime ektirirseniz ektirin ama doktora ektirin ...

Sevgili nofear114

Sakal konusun da verdiğin değerli bilgiler için teşekkür ederim. Aklım da sakalı ekime dahil etmek yoktu fakat Hakan Doğanay Hoca saç + sakal dan 3500- 4000 greft alınabileceğini ama ikinci bir ekim için donörün yetersiz olduğunu söylemişti. Ben sakalı her zaman son çare olarak düşünmüştüm.

Bu arada Hakan Hocanın kendi yetiştirdiği ekipte ekim yapıyor. Onların ekim ücreti sabit sanırım, ama ekim teknikleri Hakan hoca gibi mi ? sakaldan da ekim yapıyor mu o ekip ? senin bilgin var ise paylaşabilir misin ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 01 Mart 2018, 16:06:06 »
Demek istediğimi çok güzel anlamıssın amaç hayatın boyunca finas kullan degil savaşa girerken kalkan lazım mantık bu.. umarım hayalındeki saçlara kavusursun.
Global Moderator

creeping

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 01 Mart 2018, 16:19:50 »
Demek istediğimi çok güzel anlamıssın amaç hayatın boyunca finas kullan degil savaşa girerken kalkan lazım mantık bu.. umarım hayalındeki saçlara kavusursun.

Değerli yorumların için tekrardan teşekkürler. Umarım hepimiz istediğimiz saçlara kavuşuruz.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 01 Mart 2018, 17:10:00 »
Bence ilk ekimde 3000 ektirip önleri ve midlline  çözmelisiniz, ilerrde donör yeterli olursa verteksi kapatırsınız, pro pecia kullanıp ekime girseniz sizin için daha şyş olur saçlarınız çok güçsüz çünkü.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

creeping

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 05 Mart 2018, 14:31:08 »
Bence ilk ekimde 3000 ektirip önleri ve midlline  çözmelisiniz, ilerrde donör yeterli olursa verteksi kapatırsınız, pro pecia kullanıp ekime girseniz sizin için daha şyş olur saçlarınız çok güçsüz çünkü.

Sacsizkel yorumun için teşekkür ederim, saçları güçlendirerek ekime girmeyi düşünüyorum artık.

creeping

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 05 Mart 2018, 14:33:15 »
Arkadaşlar bir sorum olacak,

Dr Serdar Görkem ekimlerini incelemeye başladım fakat forumda Hem Serdar Görkem, Hemde Serdar Gökrem ismi var. iki ismin farklı olma olasılığı var mı ?
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 22:40:56 Gönderen: creeping »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 09 Mart 2018, 18:09:09 »

Dr Serdar Görkem ekimlerini incelemeye başladım fakat forumda Hem Serdar Görkem, Hemde Serdar Gökrem ismi var. iki ismin farklı olma olasılığı var mı ?

Yazım hatası 2 side aynı doktor:)
« Son Düzenleme: 09 Mart 2018, 19:14:45 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

creeping

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 09 Mart 2018, 19:03:05 »

Yazım hatası 2 side aybı doktor:)

yanıt için teşekkürler Hintell :)

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 23 Mart 2018, 04:14:27 »
Hocam senin bayağı miniskül saçın var. Finasteride'i bir dene bence.

Facebook Twitter Instagram