Gönderen Konu: Saç ektirmeye karar verdim ama doğru adresi bulamıyorum! Yardım!!  (Okunma sayısı 2996 defa)

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar. Yaklaşık 3 aydan beri bu forumu takip ediyorum be çok faydalı buluyorum herkese teşekkürler. Ocak 1992 doğumluyum 2012 den beri saçlarım dökülüyor askerde döküldü çoğu ama artık durdu sayılır.  saç ekimine karar verdim lakin ektirecek yer bulamıyorum bütçem max 8 bin lira.  Kocaelide yaşıyorum bursada murat hocanın facededen takip ediyorum ekimleri seyrek ama doğal duruyor hisar içinde bağzı ekimleri iyi bağzışarı çok seyrek birde ilhan hocanın ekimlerine bakıyorum son zamanlarda oda iyi ekimler yapmış. Çevremde 2 kişi gördüm serkan aydında ektirmiş iyi gibi ama çok belli oluyor. Sizce nerde ektirmeliyim foto paylaşacağım kaç gref gider alınır sizce tecrübeli arkdaşlar yorum yaparsa sevinirim. İlk ve son kez ekim yaptırmak istiyorum o yüzden önemli beniö için

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
serdar gökrem ,şahin çelik,,özgür nalbant ,bunlara da bakman da fayda var,senin tarz açıklıklara ekimleri mevcut forumda

Ağabey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin çelik,özgür nalbant ve aisha hair benim şu sıra kafama uyanlar bunlar ,bence sende bunlara bak..

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
serdar gorkem ozgur nalbant
saçları ekmeydi dersin

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkürler arkdaşlar ozman ben biraz daha araştırayım dedğiniz doktorları beni 4000 bün yada üstü çok zedelenmeden çıkarmı sizce murat bey 3500 demişti ama beni tatmin etmeyecek o kdarı birde daha önce minoksil kullandım kısa bi süre sanırım benim saçları döktü bi iki ay kullandıktan sonra attım. Herhangi bi sprey kullanmadan ekim yaptırmsk istiyorum

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hakan hocada fiyat onusunda beni aşıyor admin ama onuds takip ettim gerçekten başarılı. Ama şöyle bişey demişti asistanlarımı ne yada hakan hocanın yanınds işi öğrenen ekip varmış onlara yönlendirebilirim demiştim7000 lira demişti

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Birde ekimi çok aşşağıya indirmek istemiyorum bir iki cm inse yeter bana

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Açıklıgınız fazla ama donör bölgeniz bence kurtarır manuel alıma yönelmelisiniz bence.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler araştırmalara devam ozman :)

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bence manuel motor falan çok bişey farketmez önemli olan işini iyi yapmak. Bu işler iyi güzel konuşmaklada olmuyor takip ediyorum adam yazmış çok memnunum çok ilgilendiler falan aradan 5 sy geçmiş saçlar aynı. O yüzden işi şansa bırskmak istemiyorum

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
motorla donoru ziyan ederler manuelle çok daha fazla çıkar manuel alıyorsa dr şahin o kafayı kapatır bence donorun guzel olanıda yan etkilerini goze alıyorsan finasteridle koruyabilirsin yoksa tepede gidici saçlar var motorla o donoru mahvettirme bence
saçları ekmeydi dersin

Mrblack

• Sr. Member
Hakan doğanay donör ve sakal ile çok güzel bir sonuç alır diye düşünüyorum çünkü sadece donör bölgeniz çok yeterli degil sakal alımlarıda çok başarılı iz kalmıyor ve çıkıyor güzel bir şekilde inceleyin forumda.

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin beyi bi araştırayım ozman ben hakan hocanım çok iyi olduğunu biliyorum ama bütçemi aşıyor

Faruk244

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hisar yada dr murat küçüktaş hakkında ne düşünüyorsunuz

Dyt.adamsss

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arenamede git
Yedikleriniz ilacınız , ilacınız yedikleriniz olsun.

Facebook Twitter Instagram