Gönderen Konu: Ekime uygun olmaması ? (Yaş 22)  (Okunma sayısı 2538 defa)

ekrem25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekime uygun olmaması ? (Yaş 22)
« : 26 Şubat 2018, 07:49:59 »
Merhabalar... Birkaç hafta önce İstanbul Esenlerde bir saç ekim merkezine, saç ekimi hakkında ve ekime uygun olup olmadığını merak ettiğim için gitmiştim. Saçım ekime uygun olmadığını, nedeni iise donör alanım seyrek olduğunu söyledi. Sizinde yorumlarınızı almak istiyorum. Önümüzdeki günlerde başka bir hastaneyede görüneceğim. Yorumlarınızı bekliyorum...Resimler aşağıdadır. İlk resim donör bölgemin yakın çekimidir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekime uygun olmaması ? (Yaş 22)
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2018, 13:05:14 »
Minyatürleşen saçın çok fazla pro pecia ile ekimden önce güçlendirirseb daha iyi olur ve donör bölgeniz daha verimli olur donörünüz kuvvetli degil ama ekim yapılmıcak gibide degil.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Seyran06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2018, 13:30:17 »
Aciklik olarak benim acikligim daha fazla, donör olarakta benzer yapimiz var. Ektirmeden once
 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3569.0  konu acmistim. Simdi ektirdim 1 hafta oldu. Paylastigim iletilerde ekimi bulabilirsin.

ekrem25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2018, 21:39:34 »
Yorumlarınız için teşekkürler.  Dökülme donör alanımın bi kısmına bulaştığını söyledi. Sizce böyle bi durum olabilir mi ?

ekrem25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2018, 21:43:34 »
Aciklik olarak benim acikligim daha fazla, donör olarakta benzer yapimiz var. Ektirmeden once
 https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=3569.0  konu acmistim. Simdi ektirdim 1 hafta oldu. Paylastigim iletilerde ekimi bulabilirsin.

Saç ekimin ile ilgili konuyu takip ediyorum. Gelişmelerini bizimle paylaşırsan tahmini bir sonuç almış oluruz.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2018, 21:54:53 »
Bence ekime uygun değil şu durum ,alternatif tedavilere bak.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2018, 22:08:15 »
şu an ekim yanlış zaten ya finasteridi yan etkiyi goze alırsan kullancan saçını donoru geliştircen oyle ektircen yada saçında donorde kayıpların devam etmesini bekleyip en son ektircen çok seyrek saçı kabul edicen o ekim sonucunda.
saçları ekmeydi dersin

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2018, 04:35:54 »
Yorumlarınız için teşekkürler.  Dökülme donör alanımın bi kısmına bulaştığını söyledi. Sizce böyle bi durum olabilir mi ?

Olabilir ve oyle bir goruntu de var maalesef.

Cok gencsiniz ve dokulmeniz net sekilde devam ediyor. Bu yasta dokulmenizin bitme ihtimali maalesef yok. Hormonlarinizin cok kuvvetli oldugu bir yastasiniz.

Su anda kesinlikle ekimi dusunmemelisiniz, en azindan bir 3-4 sene daha.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Mart 2018, 12:07:21 »
ekim olması zor saçların norwod 7 ye kodlanmış, nr 7 olacaksın ilerleyen yıllarda öyle görünüyor ,, yaşının genç olması dezavantaj olsa da bana kalırsa sen 30 olmadan yeni teknik ve gelişmeler yaşanacak bu yönden şansın var .baktın katlanılmayacak seviyeye geldi .yurtdışından kendin protez getir hem daha kalite hem daha ucuz .araştır .ikinci bir alternatif ise sakal destekli 3000 3500 greft ektir sağlam bölgeyi baz alır eken kişi topik destekli çıkan saçlarla ciddi şekilde saçlanabilirsin .planlama çok önemli,
« Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 12:15:51 Gönderen: ruhi mücerret »

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2018, 14:52:48 »
Kardeşim saçların dokulmesi devam edecek gibi görünüyor,  su an icin ekim beklentilerini karsilamayabilir bence biraz daha beklemelisin.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

ekrem25

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Mart 2018, 02:02:47 »
Teşekkürler. Anladığım kadarıyla ilaçlar ile bir süre koruyacak gibiyim. Tavsiye ettiğiniz veya daha önce kullandığınız bir ürün var mı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Mart 2018, 12:29:32 »
Bence doğru bır merkezde doğru bir doktorda donör analizi yaptırmalısınız ekimden önce donörde dupa olabilir donör de seyrekleşiyor gibi duruyor. Bunlar için önlem alınmalı öncelikle.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram