Gönderen Konu: Koray Erdogan vs Muttalip Keser  (Okunma sayısı 18365 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdogan vs Muttalip Keser
« Yanıtla #15 : 26 Şubat 2018, 12:53:41 »
Koray erdoganın kesere göre artıları çok daha fazla kimsenin girmeye cesaret edemedigi dar alanlara girer saçlı bölgelere saçlara zarar vermeden sıklaşıtrma yapar ve iddalı bi ön çizgi ve tempell yapar yüzüne göre özel tasarım yapar ön çizgiyi, donörden 5000 greft alır ama hiçbirşekilde alım oldugu belli olmaz. Muttalip keser ise daha çok ön çizgi üzerine çalışır komple bir saça ekime giremez koray erdogan gibide aralara kolay kolay girmez ve idddalı bir ön çizgi tempell yapmaz ve kalın greftleri seçer 2000 greft almasına ragmen donörde 5000 alınmış gibi durur

Yok böyle bir şey. Çok acımasız ve yanıltıcı bir yorum bu. İkisi de çok değerli, dünya çapında ve başarılı doktorlar. Stilleri, teknikleri farklı. Birini överken diğerini yerin dibine sokmak olmamış sanki arenamed teknisyeni gibi bahsedilmiş Dr. Keser'den.
Açıklayıcı bir yorum yazdım ben izlenimlerimi ve gördüklermi yazdım yıllardır edindigim bilgilerle. Donör konusunda arenamede benzetmedim farkındaysan dedigim şu 2000 greft alıyor ama 5000 greft alınmış gibi duruyor çünkü manueli koray erdoganla aynı degil keserin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 26 Şubat 2018, 12:54:53 »
teşekkürler! ekim yapıldığında diğer bölüme konusunu açacağım. takip edebilirsiniz  :) gözüm epey korkuyor ama şu ekim sürecinden. ekim sonucundan memnun olan insanlar bile "tekrar o süreci yaşamak istemiyorum" diyor. umarım çok yıpratıcı bir dönem olmaz.

Tabiki ederiz tekrar hayırlı olur umarım. Kolay bir süreç degil sabırlı olmak gerek eger 1 kerede tam tatmin edici sonuca ulaşamassanız 2 bir operasyon daha kolay gececektir süreci yaşadığınız için bunları düşünmeyin oyüZden şimdiden stresini yaşamayın. Ve saçlarınız dalgalı ve kıvırcık sanırım bu avantajdır daha yogun gösterir.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 12:58:29 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 26 Şubat 2018, 12:58:23 »
buyrun. sizce bu dar alan mı? mart ayı başında muttalip keser tarafından ekim yapılacak.

finasteride ve minox kullanmıyorum.
Alan çok geniş degil çokta dar degil daha önce keser hocanın böyle bir alana ekimini görmedim merakla beklicem ekiminizi.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 13:01:35 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

MeetYourMaker

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 26 Şubat 2018, 13:05:18 »
Alıntı
Ve saçlarınız dalgalı ve kıvırcık sanırım bu avantajdır daha yogun gösterir.

tek lehime olan konu saç tipim, umarım dediğiniz gibi olur.

Alıntı
Alan çok geniş degil çokta dar degil daha önce keser hocanın böyle bir alana ekimini görmedim merakla beklicem ekiminizi.

1800 greftlik bir vertex ekimi bu forumda mevcut, onu gördünüz mü?

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 26 Şubat 2018, 13:08:59 »
Alıntı
Ve saçlarınız dalgalı ve kıvırcık sanırım bu avantajdır daha yogun gösterir.

tek lehime olan konu saç tipim, umarım dediğiniz gibi olur.

Alıntı

1800 greftlik bir vertex ekimi bu forumda mevcut, onu gördünüz mü?
Evet ama sizin alanınız ondan daha farklı ve ben o ekimi 10 üzerinden 6 lık buluyorum açıklıga göre greft sayısı az gelmiş planlama yanlış olmuş
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2018, 13:33:25 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

sirma33

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 26 Şubat 2018, 13:12:01 »
Iki hocamiz da dunya capinda bilinen, en ust ekimciler klasmanindalar.

Greftin tanimi hocadan hocaya degismiyor. Ikisinin cizgileri ve tasarimlari farkli.

Ingilizceniz varsa sac ekim isinin kalbi durumundaki ‘hair restoration network’ forumuna goz atmanizi, iki hocamizin da ekimleri konusundaki yorumlari okumanizi oneririm.

Sagol hocam orayi da incelerim

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 26 Şubat 2018, 13:51:20 »
Ben şahsen Keser hocanın daha iyi bir ekimci olduğunu düşünüyorum . 1800 greft ile nonamenin ilaçsız sonucu çok tatmin edici. Greft konularında Koray hoca daha fazla veriyor tabi bunu hemen yadırgamamak lazım. 2 hocanın hastaya vaad ettiği ön çizgiler geçişler farklı olabilir. Bu sebeple greftler değişebilir.  Benim oyum Keser hocadan yanadır.

ek olarak Dostum nofear keser hocada ilaç tavsiye ediyor ama çok dar alan var olan saçları incelmemiş sorunsuz hastalara ekim yapıyor genelde bunu göz ardı etmemek lazım o yüzden ilaca gerek kalmıyor bu tarz vakalara koray hocada ilaç tavsiye etmiyor. Keser hoca çok fazla hasta seçiyor donörde zayıf olmayan var olan saçları güçlü olan ve dar alan

Evet Muttalip hoca ilaç tavsiye ediyor ama 2 doktor arasındaki ilaç konusundaki fark Koray hoca ekimden 6 ay önce başlatıyor , Muttalip hoca mesela öne ekim yaptı arkaları koru diye istersen kullan ( Koray hocada silah dayamıyordur onda da istersen ) diyor.

Başka bir açıdan tesis vs. değerlendirirsek koray hoca dünyada 1 numara bence müşteriler klasik müzik falan dinliyor beklerken . Yukarıda yazılan 2000 greft alıyor 5000 gibi duruyor sözüne katılmıyorum bence öyle bir durum yok .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #22 : 26 Şubat 2018, 18:26:27 »
Çok alakasız bir konu olmuş ,sapla saman birbirine karışmış.
Muttalip hocayı koray hocayla kıyaslamakta ne demek,klasmanlar farklı bir defa muttalip hoca tüy sıklette koray hoca ağır siklette ikisini kapıştırsan dakikada nakavt olur muttalip hoca,yapmayın arkadaşlar alan avuç içi  kadar bir bölgeden fazlaysa koray hocayla kıstasını yapmak bile başlıbaşına bir handikap,bence bu konu hiç olmamış.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 26 Şubat 2018, 21:23:07 »
Muttalip hocayı koray hocayla kıyaslamakta ne demek,klasmanlar farklı bir defa muttalip hoca tüy sıklette koray hoca ağır siklette ikisini kapıştırsan dakikada nakavt olur muttalip hoca,yapmayın arkadaşlar alan avuç içi  kadar bir bölgeden fazlaysa koray hocayla kıstasını yapmak bile başlıbaşına bir handikap,bence bu konu hiç olmamış.

Hocam senin tüy siklet dediğin adamın kapısında yatiyorlar bilgin olsun :)

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #24 : 26 Şubat 2018, 21:45:36 »

Hafife almak için tüy siklet demedim klansmanlar farklı demek istedim.
Ayrıca kapısında yatan çok kişinin olduğunu da sanmıyorum sonuçta ayda tahmini 5,6 kişiye ekim yapan birinden bahsediyoruz.birde bu forum olmasa o 5,6 kişinin olma olasılığıda pek olmaz gibime geliyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Şubat 2018, 22:53:00 »
O deilde, “sırma” kuyuya taşı atmış kaçmış:)  gerisini forumdaslar düşünsün:)

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 26 Şubat 2018, 22:55:46 »
 Koray hoca keserden iyiyse bi tık iyidir. Kötüyse bi tık kötüdür. Her yigidin bi yogurt yiyis tarzi vardir koray hoca ilerisini dusunurek dokulme yasanabilicek yerlere pesin pesin ekim yapiyor keser ileride dokulecek yerlerin dokulmesini bekliyor. Bu koray hocanin fazla para almak icin veya fire verdigi icin fazla greft ektigi anlamina gelmedigi gibi keserin aralara girmesinden korktugu (adam aralarada girse gunde 500 greftden her ekim bir hafta surecek) anlamina gelmiyor. Koray hocanin kesere gore en buyuk avantaji acik alanlara girmesi 7k ustu alimlar yapmasi aciklaniginiz fazlaysa kesere gitme gibi bir sansiniz yok zira.

« Son Düzenleme: 27 Şubat 2018, 16:13:37 Gönderen: Hintell »

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 27 Şubat 2018, 08:18:48 »
Iki hocamizin tarzi (ve alim/ekim tarzlari) farkli. Koray Hoca dusuk on cizgi, yanlarin one cekilmesi, yuzun yeniden cercevelenmesi (face reframing) seklinde, yuksek greft sayilariyla (3000-5000) calisiyor ve insiyatif kendisinde olsun istiyor. Tarzi bu ve neden bu sekilde calistigini verdigi roportajlarda acikliyor.

Muttalip Hoca on cizgi ve sakak agirlikli, yogun ekim (dense packing) seklinde, dusuk greft sayilariyla (1000-2000) calisiyor. Olabildigince dogal/orjinal cizgiyi koruyup minimal degisiklikler tercih ediyor. Insiyatifi agirlikli olarak hastasina birakiyor ve onun cizgisine yakin bir cizgide calisiyor.

Iki Hocamiz da islerini cok iyi yapiyorlar. Beni bastan yarat diyenler Koray Hocayi, acikligi az olup marjinal degisiklik istemeyenler Muttalip Hocayi secmeliler.

————-

Iki yoruma katilmiyorum.

Donorden 2000 kok alindiginda 5000 alinmis gibi durmasi kesinlikle dogru degil. Bu forumda da baska forumlarda da donor resimleri mevcut. Muttalip Hoca’da once 2000, daha sonra 1500, toplamda 3500 kok ektirmis bir hastanin ilk ve ikinci ekim sonrasi donorunun kisa ve orta uzunluk resimlerini ekliyorum.

Diger katilmadigim yorum da Muttalip Hocanin hastalarinin cogunun bu forumdan (Turkiye’den) olmasi. Tamamen yanlis bilgi. Hocanin hastalarinin %90 ve hatta daha fazlasi yurt disindan geliyor. Takdir edersiniz ki kok basi 3.5 euro’yu herkes odeyemiyor ulkemizde.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 27 Şubat 2018, 09:40:40 »

Hafife almak için tüy siklet demedim klansmanlar farklı demek istedim.
Ayrıca kapısında yatan çok kişinin olduğunu da sanmıyorum sonuçta ayda tahmini 5,6 kişiye ekim yapan birinden bahsediyoruz.birde bu forum olmasa o 5,6 kişinin olma olasılığıda pek olmaz gibime geliyor.

Hocam bence yabancı forumları bir inceleyin tarihlere bakın :) Bu forumla hocanın falan bir alakası yok . Mutlaka buradan da giden olmuştur ama adam genelde yabancılara çalışıyor .

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 27 Şubat 2018, 14:26:33 »
cenk yorum yapmamışsın saçmalamışsın cidden ..olmamış bu yorum dostum

Facebook Twitter Instagram